#AdemHelvacı #Sota #UmutBarış #Fikoloji #Teknovest ve daha nicesi :)

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Merhaba forumumuzun güzel insanları, bir kısmınız beni zaten tanıyorsunuz. A Adem Helvacı abimle birlikte #PixelTeknoloji olarak güzel işler başardık ve #PixelTeknoloji'deki misyonumu tamamladığımı düşünerek yeni bir girişime yelken açtım. Artık #Yörel markası ile hayatıma yeni bir sayfa daha açtım. O konuda detaylı bir paylaşım ayrıca yapacağım ancak bu tekrar aranıza dönebilmiş olmanın mutlu bir konu başlığı olarak burada kalsın :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
2018 yılında TAVSİYEFORUMU ANITKABİR BULUŞMASI kapsamında Ankarada başlayan tanışıklığımızın bir ABİ KARDEŞ ilişkisine dönmesinin sonucu cidden güzel işlere imza attık.

Allah yeni ticari faaliyetinde bol kazançlar ve hayırlı işler nasip eylesin kardeşim.

Kargo dün elime ulaştı, Kardeşim o boyutta minnak minnak patlıcanlar nasıl yetiştirilmiş de içi ceviz doldurulup bir de reçel yapılmış anlamadım ama kütür kütür yedim (afedersiniz) :kiskis

Sitenin tüm detayları bitsin, alışverişe devam :ok

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
2018 yılında TAVSİYEFORUMU ANITKABİR BULUŞMASI kapsamında Ankarada başlayan tanışıklığımızın bir ABİ KARDEŞ ilişkisine dönmesinin sonucu cidden güzel işlere imza attık.

Allah yeni ticari faaliyetinde bol kazançlar ve hayırlı işler nasip eylesin kardeşim.

Kargo dün elime ulaştı, Kardeşim o boyutta minnak minnak patlıcanlar nasıl yetiştirilmiş de içi ceviz doldurulup bir de reçel yapılmış anlamadım ama kütür kütür yedim (afedersiniz) :kiskis

Sitenin tüm detayları bitsin, alışverişe devam :ok

Hakikaten o ne gündü öyle ?
Hayatımızın dönüm noktası oldu belki de. Çok güzel insanlarla tanıştık o gün. Sota Sota Umut Barış Umut Barış ve sen güzel abim. Rabbim dostluğumuzu daim etsin inşallah.

Allah razı olsun, güzel dileklerin için çok teşekkür ederim abim benim. Yine bol bol bir aradayız, misyonumu tamamladım ve yeni bir maceraya yelken açtım diyorum bende. ☺

Site büyük oranda tamamlandı artık. Sadece benim kanadımda iyileştirmem gereken alanlar kaldı. Kullanıcı tarafında hemen hemen herşey tamam, alışverişe müsait yani. :sirit

Yakında çok güzel birde kampanya duyuralım yine, forumumuza özel olsun. :clap

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hakikaten o ne gündü öyle ?
Hayatımızın dönüm noktası oldu belki de. Çok güzel insanlarla tanıştık o gün. Sota Sota Umut Barış Umut Barış ve sen güzel abim. Rabbim dostluğumuzu daim etsin inşallah.

Allah razı olsun, güzel dileklerin için çok teşekkür ederim abim benim. Yine bol bol bir aradayız, misyonumu tamamladım ve yeni bir maceraya yelken açtım diyorum bende. ☺

Site büyük oranda tamamlandı artık. Sadece benim kanadımda iyileştirmem gereken alanlar kaldı. Kullanıcı tarafında hemen hemen herşey tamam, alışverişe müsait yani. :sirit

Yakında çok güzel birde kampanya duyuralım yine, forumumuza özel olsun. :clap

Ama böyle dolu dolu, ses getirecek kampanya olsun.

Mesela forum üyelerine patlıcan reçelinin kavanozu 5 tl olsun :kas

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
hayırlı olsun kardeşim başarılar dilerim

Allah razı olsun abi, var ol ☺

Hayırlı olsun Allah iş rastlığı versin.

Allah razı olsun, sağolun ☺

Ama böyle dolu dolu, ses getirecek kampanya olsun.

Mesela forum üyelerine patlıcan reçelinin kavanozu 5 tl olsun :kas

Ahahahaha yok canım öyle olur mu 5 kavanoz bal + patlıcan reçeli 5 TL yaparız :sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt