Adem Helvacı'nın annesi vefat etmiştir...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Gün gelecek, bu forumda Adem Helvacı Öldü başlığı da açılacak dostlar ne diyelim, hayatın acı gerçeği bu.

Allah bizlere, arkamızdan kimsenin bela okumadığı bir hayat yaşamayı nasip eylesin. Kimsenin üzerimizde hakkı ile gitmemeyi nasip eylesin.

Bu vesile ile dualarını esirgemeyen tüm dostlara saygılarımı sunuyorum.

Sota Sota

Forum Mezarlığı kurulması, mezarımın da bölüm başlığında fotoğrafının olması vasiyetim olsun.

Dileyen dostlar da yakınları aracılığı ile buna dahil olabilirler.

Arkamızdan, sevenlerimizin ve dostlarımızın duaları dışında hiç bir şey gelemeyeceğine göre, ok da mantıksız bir talep değil bence.

Ne dersin emmi? teraspy teraspy

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Gün gelecek, bu forumda Adem Helvacı Öldü başlığı da açılacak dostlar ne diyelim, hayatın acı gerçeği bu.

Allah bizlere, arkamızdan kimsenin bela okumadığı bir hayat yaşamayı nasip eylesin. Kimsenin üzerimizde hakkı ile gitmemeyi nasip eylesin.

Bu vesile ile dualarını esirgemeyen tüm dostlara saygılarımı sunuyorum.

Sota Sota

Forum Mezarlığı kurulması, mezarımın da bölüm başlığında fotoğrafının olması vasiyetim olsun.

Dileyen dostlar da yakınları aracılığı ile buna dahil olabilirler.

Arkamızdan, sevenlerimizin ve dostlarımızın duaları dışında hiç bir şey gelemeyeceğine göre, ok da mantıksız bir talep değil bence.

Ne dersin emmi? teraspy teraspy

1 senede 1 asırda geçse sözün bittiği yer burasıdır tam olarak , üstüne söylenecek çok bir şey yok maalesef , Allah sizlere geride kalanlarına sağlık sıhhat uzun ömürler versin Ağabey tekrar başınız sağolsun .

Geri
Üst Alt