Acil Tavsiye - PANASONIC VS MIDEA

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Acil Tavsiye - PANASONIC VS MIDEA

belen51' Alıntı:
Birde yazdığın markalardan sadece Panasonic eurovent sertifikalı diğerleri kendileri ölçmüş eer ve cop değerlerini aldanma a++ yazanlara.

Senin anlattığın klima yarım invertır resmen eer ve cop değerleri ortada orta segmentin en kötü eer ve cop değerlerine sahip

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54

Etherada 6 kişiye kadar algılayıcı sensör var gerekli mı bilmiyorum. Cop ve eer değeri çok az yüksek. Ama 2 kat pahalı. Kullanıcı olarak söylüyorum ısıtması mükemmel. Tercih alıcının her zaman Panasonic ısıtma A soğutma A+ fiyat performans olarak bence en iyisi varmı 1895 liraya 9000 BTU klima. ???

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54

Fujitsu lgc14 aldığımda forumlarda okadar kötülüyorlardıki alınca hata ettim düşündüm ama en iyisini yapmışım. Nekadar köfte okadar ekmek. Ben sadece bu fiyata alınacak en iyi klima diyorum.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

belen51' Alıntı:
Etherada 6 kişiye kadar algılayıcı sensör     var gerekli mı bilmiyorum. Cop ve eer değeri çok az yüksek. Ama 2 kat pahalı. Kullanıcı olarak söylüyorum ısıtması mükemmel.  Tercih alıcının her zaman Panasonic ısıtma A soğutma A+ fiyat performans olarak bence en iyisi varmı 1895 liraya 9000 BTU klima. ???

Hiç düşündünmü peki neden biri 2 kat fazla yüksek? sırf algılayıcı özeliğindenmi? bende bir on off klima vardı 58 derece sıcaklık verirdi ufodan farkı yoktu dibine giren ısınırdı yani içeriyi ısıtamıyordu her ağız sıcaklığı yüksek klima iyi demek değil önemli olan konforu sağlamak birde ısınamadığımız klimamızdan 400  500 tl faturalar ödüyorduk

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54

Fiyat performans diyorum bütçe yüksek olsa zaten sorulmaz daiken yada Mitsubishi en iyi serisi alınıp kullanılır. Yaklaşık 10 saat te 2.2kw enerji ve içerisi 22 derecede sabit duruyor. Bu kendi ölçüm değerim kulaktan duyma değil. Diyorum ben bayi değilim. Satışta yapmıyorum. Sadece tavsiye...

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

belen51' Alıntı:
Fiyat performans diyorum bütçe yüksek olsa zaten sorulmaz daiken yada Mitsubishi en iyi serisi alınıp kullanılır. Yaklaşık 10 saat te 2.2kw enerji ve içerisi 22 derecede sabit duruyor. Bu kendi ölçüm değerim kulaktan duyma değil. Diyorum ben bayi değilim. Satışta yapmıyorum. Sadece tavsiye...

22 derecede aylık 24 saat kulanımda 60 tl fatura demek 22 derecede düşük bir derece ideal derece 24 ile 26 derecelerdir o dereceye çıkardığın anda aylık 100 tl civarı ek fatura demek 9 luk klima için sence normalmi?

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54

Uyurken 22 derecede ideal. Alacak kişinin tercihi ölmezde sağ kalırsak 1 ay sonra tüketimi yazarım. Bu kadar yazdık arkadaşta umarım aldığı klimayı yazar. :) Sizin için bugün 24 açacağım :)

A Çevrimdışı

alighieri

Yeni Üye
22 Ara 2016
9
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Mission ın kağıt üzerindeki verileri Panasonic ten iyi duruyor. Panasonic sadece ısıtma gücü bakımından bir adım önde sanki. Her ikisinde de dış ünite sesi bakımından şikayet var sanırım sadece. Panasonic sadece kompresor için 5 yıl geri kalan parçalar için 2 yıl garanti veriyor mission tüm parçalar için 2 yıl garanti veriyor değil mi arkadaşlar? @ warrior33 her ikisi de iyi ama ben mission derim demişsiniz sebebi nedir acaba?

A Çevrimdışı

alighieri

Yeni Üye
22 Ara 2016
9

belen51' Alıntı:
Uyurken 22 derecede ideal. Alacak kişinin tercihi ölmezde sağ kalırsak 1 ay sonra tüketimi yazarım. Bu kadar yazdık arkadaşta umarım aldığı klimayı yazar. :) Sizin için bugün 24 açacağım :)

Elbette alabilirsem hangi klimayı aldığımı sizinle paylaşacağım :)  Kafam baya bir karıştı  o yüzden pazartesiye erteledim ama pazartesi günü alım ve kurulum işlemini gerçekleştireceğim. Yardımcı olması açısından klimanın fotoğraflarını rica edebilir miyim? İç malzeme plastik kalitesi, kumada kalitesi ve kullanım kolaylığı vs. nasıl? Bir de panasonic ue serisinde kaç yıl garanti yazıyor garanti belgesinde  ?

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54

2 yıl. 5yıl kompresör garantisi. Plastikten ısıtma sırasında çıtırtı sesi gelmiyor.

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54
3f4d3ea7c664ee6f64b862334c68ba13.jpg

A Çevrimdışı

alighieri

Yeni Üye
22 Ara 2016
9

belen51' Alıntı:

Mission kadar yuvarlak hatlara sahip değil, bu iyi bence. Plastik kalitesi de mission dan bir tık önde gibi ama resimden çok fazla anlaşılmıyor. Siz iki makineyi de görmüşmüydünüz hocam ?

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54

Ben LG sirius smart ile Panasonic arasında kalmıştım. LG 2200 Lira Panasonic 1895 lira idi Panasonic aldım.

Geri
Üst Alt