Kılavuz A5X MAX+ Android BOX' ı olanlara müjde! Oreo 9.0 Yazılımı ile Cihazları Tekrar Kullanın!

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Arkadaşlar Bizzat yükledim.A5X MAX+Cihazıma Başka x88-max rom yükledim sadece blutut açılmıyor rom çok iyi çalışıyor.Daha önce 7.1 idi şimdi 9 oldu vanced yotub 18 vs kurulmuyordu buna hepsi kuruluyor.rom yüklemeyi bilmeyenler yapmasın sorumluluk kabul etmem.saygılar
A5X MAX+ Modeli farklı model çeşitleri çok bu modelin resmi budur.

Ekran-Alintisi4e924b9ead9e84e6.png

veya

Moderatör tarafında düzenlendi:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Paylaşımınız için çok teşekkür ederiz.

Üyelerimize önemli not:

Yazılım yükleme özellikle Android çekirdeğine sahip cihazlarda ciddi anlamda risktir. Cihazınız Soft Brick (Yazılım Çökmesi) ve Hard Brick (Donanımsal Çökme) nedeniyle hiç açılamaz hale gelebilir. Bu yüzden yazılım yüklemeye ait tüm risk TAMAMEN KULLANICIYA aittir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
Paylaşım için teşekkürler.
Bluetooth sürüm farkından dolayı cihazınızın bt sürücüsü çalışmamıştır.

kumanda bt değilse çok önemli bir ayrıntı değil.
Rom'un stabil ve bug'sız olması daha önemli.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Rom uyumsuz BT çalışmaz bu cihaz çok eski uygun fiyatlı,güncel cihaz almanızı şiddetle tavsiye ederim.

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Rom uyumsuz BT çalışmaz bu cihaz çok eski uygun fiyatlı,güncel cihaz almanızı şiddetle tavsiye ederim.
Rom blutut hariç çok uyumlu kumandası vs hep çalışıyor.cihaz eski olduğu için bazı uygulamalar kurulmuyor kurulsada açılmıyordu.Bu rom yeni cihaz almaktan kurtardı ayrıca kullandığım Tanix w2 android 11 cihazıma kurduğum bütün uygulamalar A5X MAX+ da kurabildim.

Paylaşım için teşekkürler.
Bluetooth sürüm farkından dolayı cihazınızın bt sürücüsü çalışmamıştır.

kumanda bt değilse çok önemli bir ayrıntı değil.
Rom'un stabil ve bug'sız olması daha önemli.
Kendi kumandasıda çalışıyor.Fakat ben yıllardır .Resimdeki kumandayı kullanıyorum.Ayrıca birde Tanix w2 için aldım

1_org.webp

Rom yükleme hakkında bilgi :İlk önce Bütün cihazın drıverlerini kurun
1.Orjinal cihaz romunuz her zaman olmalı cihaz biric olursa kendi romunu atacaksınız.
2.T9_rk3328_d4_9.0_IT6334_x88max+_20181207_r1 bu romu indirin Ben resimdeki gibi yükledim.
3.Cihaz tula olursa resimdeki işlemi uygulayın.
Rom yükleme resmi
Ekran-Alintisi52d6af7764821762.png

Cihaz tula olursa orjinal romu atacaksınınız resmi inceleyin cikazın önce 2 bakır uç birleştirin av kürdanla bastırın usb kabloyu pc ye takın pc den ses gelir.
cihaz çöktüyse resme bakın 100 yakın rom denedim bu cihaza makina canavar gibi
Tek kişi ile olmuyor ben teli vidaya bağladım.
A5X-MaxKartta-2-Bakir-yere-tutur.usb-tak-ve-karttan-teli-cek.jpg

A5-MAX.Kartta-2-Bakir-yere-tutur.usb-tak-ve-karttan-teli-cek.jpg

Bu romu A5X MAX+ cihaza yüklemeyi hiç bir yabancı sitede bulamazsınız.
Dedim ya 100 yakın rom attım.sonunda T9_rk3328_d4_9.0_IT6334_x88max+_20181207_r1 cihaza bu uydu ha buarada bu cihazın 8.1 sürümü çoktan çıktı fakat uyumlu deyil sakın cihaza yüklemeyin.saygılar

Arkadaşlar telefon yazılımı bölüm varmı bulamadım.Android bölümüne açayım yanlışsa kusuruma bakmayın yerini deştirin.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Rom blutut hariç çok uyumlu kumandası vs hep çalışıyor.cihaz eski olduğu için bazı uygulamalar kurulmuyor kurulsada açılmıyordu.Bu rom yeni cihaz almaktan kurtardı ayrıca kullandığım Tanix w2 android 11 cihazıma kurduğum bütün uygulamalar A5X MAX+ da kurabildim.
Link verilen ilk mesajdaki siteden yazılım inmiyor ,yok sanırım yazılım veya ben göremedim ,bakarsan sevinirim veya elinde varsa upload yaparsan süper olur yüklemek için ne lazımsa süper olur :ok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Link verilen ilk mesajdaki siteden yazılım inmiyor ,yok sanırım yazılım veya ben göremedim ,bakarsan sevinirim veya elinde varsa upload yaparsan süper olur yüklemek için ne lazımsa süper olur :ok
Kullanıcılar için gizli metin: teraspy 

Mümkün olursa çok güzel olur. Doğrudan kullanıcılara yönlendirme yapabilmiş oluruz.

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Moderatör mesajı: Ana mesajda düzenlenmiş linkler bulunduğu için diğer linkler kaldırılmıştır.
Eğer yinede inmiyorsa haber verin yarın ben yükleyim saygılar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Moderatör mesajı: Ana mesajda düzenlenmiş linkler bulunduğu için diğer linkler kaldırılmıştır.
Eğer yinede inmiyorsa haber verin yarın ben yükleyim saygılar
İnmiyor maalesef ,veya ben indiremedim (linux brave kullanıyorum)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Kendi kumandasıda çalışıyor.Fakat ben yıllardır .Resimdeki kumandayı kullanıyorum.Ayrıca birde Tanix w2 için aldım

1_org.webp

Rom yükleme hakkında bilgi :İlk önce Bütün cihazın drıverlerini kurun
1.Orjinal cihaz romunuz her zaman olmalı cihaz biric olursa kendi romunu atacaksınız.
2.T9_rk3328_d4_9.0_IT6334_x88max+_20181207_r1 bu romu indirin Ben resimdeki gibi yükledim.
3.Cihaz tula olursa resimdeki işlemi uygulayın.
Rom yükleme resmi
Ekran-Alintisi52d6af7764821762.png

Cihaz tula olursa orjinal romu atacaksınınız resmi inceleyin cikazın önce 2 bakır uç birleştirin av kürdanla bastırın usb kabloyu pc ye takın pc den ses gelir.
cihaz çöktüyse resme bakın 100 yakın rom denedim bu cihaza makina canavar gibi
Tek kişi ile olmuyor ben teli vidaya bağladım.
A5X-MaxKartta-2-Bakir-yere-tutur.usb-tak-ve-karttan-teli-cek.jpg

A5-MAX.Kartta-2-Bakir-yere-tutur.usb-tak-ve-karttan-teli-cek.jpg

Bu romu A5X MAX+ cihaza yüklemeyi hiç bir yabancı sitede bulamazsınız.
Dedim ya 100 yakın rom attım.sonunda T9_rk3328_d4_9.0_IT6334_x88max+_20181207_r1 cihaza bu uydu ha buarada bu cihazın 8.1 sürümü çoktan çıktı fakat uyumlu deyil sakın cihaza yüklemeyin.saygılar

Arkadaşlar telefon yazılımı bölüm varmı bulamadım.Android bölümüne açayım yanlışsa kusuruma bakmayın yerini deştirin.
Elinize emeğinize sağlık. Yalnız müsait bir zamanınızda hangi devre elemanı ya da elemanlarının kısa devre yapıldığını daha yakından çekip işaretleyebilirseniz daha kullanışlı olur diye düşünüyorum. Zaten yakında amudda kısa devre yaptıracak bir devre elemanı bulacaklar. Oraya doğru gidiyor gibi. :slap :haha :haha :haha

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Gömülü de bende gitmiyor işte "here" ler :)
Çok garip. O zaman linux kullanıcıları için bir erişim problemi olabilir. Ya da Brave' den kaynaklanıyor olabilir. Sanırım en temizi üyemizin müsait bir zamanında dosyaları upload edip yayınlaması. Ancak eğer kendisi onaylarsa kendisine daha fazla iş çıkarmadan ben de upload konusunu halledebilirim.

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Dovland menager direk indiriyor tekrar denedim.

Çok garip. O zaman linux kullanıcıları için bir erişim problemi olabilir. Ya da Brave' den kaynaklanıyor olabilir. Sanırım en temizi üyemizin müsait bir zamanında dosyaları upload edip yayınlaması. Ancak eğer kendisi onaylarsa kendisine daha fazla iş çıkarmadan ben de upload konusunu halledebilirim.
Sağol iyi olur benim net tt net zayıf onun için yarına atmıştım herkese iyi geceler

Geri
Üst Alt