A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Dediğim gibi herhangi bir uygulamayı appstoredan acabiliyorum ott player da buna dahil.ama uygulamayı kapattığımda bütün ayarlar siliniyor. ssiptv de kodu verip karsı taraftan bir playlist yükleniyor ya uygulamayı kapatıp actıgımda o playlist siliniyor. Uygulama anasayfaya gelmiyor. Her seferinde appstore dan acmam gerekiyor.

Soyle Bi yolla anlatabilirim sanırım Windows'a kurulumsuz program calıstırınca her calıstırma da default ayarlara döner ya onun gibi birşey. Ssiptv yi uygulamalar kısmına indiremiyorum. Aşağıda gördüğünüz gibiuygulamalar kısmında yok

161090060050412840454165945268.jpg
TV versiyonu nedir ?
İlk kurulum yapıp tekrar kurarmisin daha önce bu model için böyle bi hata ile karşılaşmadık

C Çevrimdışı

Cavarly

Yeni Üye
17 Ocak 2021
3
37
TV versiyonu nedir ?
İlk kurulum yapıp tekrar kurarmisin daha önce bu model için böyle bi hata ile karşılaşmadık
Televizyonun yanında değilim. Yeni tasınacagım evde TV. Gidince ilk kurulum yapıp olmasa versiyonunu buraya yazacağım. Bana bu TV onerisinde bulunan arkadasıma sordum onda da durum aynı. İp TV falan ugrasmadıgı için farketmemiş. Olmadı video cekip yollayacağım buraya en basından alarak

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Televizyonun yanında değilim. Yeni tasınacagım evde TV. Gidince ilk kurulum yapıp olmasa versiyonunu buraya yazacağım. Bana bu TV onerisinde bulunan arkadasıma sordum onda da durum aynı. İp TV falan ugrasmadıgı için farketmemiş. Olmadı video cekip yollayacağım buraya en basından alarak
Daha iyi olur bekliyoruz ?

N Çevrimdışı

nixon36

Yeni Üye
13 Ocak 2021
6
22
usb ile herhangi bir program yükleyebiliyor muyuz stremio yüklemek istiyorum android değil yüklenebilir mi

K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30
Hocalarım ürün geldi. kuruldu. şimdilik hersey iyi. fakat ciddi bir sorun var. 2+1 ses sistemi bağladım ama ses hem tv den hem ses sisteminden geliyor. ses sisteminin sesini kumandadan yönetemiyorum.kulaklik olarak seçtim yine aynı ne yaptıysam olmadı. oysaki eski vestel tv de böyle bir sorun yoktu. birde wifi yanında olmasına rağmen 1 diş zayıf çekiyor gösteriyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocalarım ürün geldi. kuruldu. şimdilik hersey iyi. fakat ciddi bir sorun var. 2+1 ses sistemi bağladım ama ses hem tv den hem ses sisteminden geliyor. ses sisteminin sesini kumandadan yönetemiyorum.kulaklik olarak seçtim yine aynı ne yaptıysam olmadı. oysaki eski vestel tv de böyle bir sorun yoktu. birde wifi yanında olmasına rağmen 1 diş zayıf çekiyor gösteriyor
Wifi pek önemli değil bazen bende. 1 diş görüyor ? internete pek zararı olmaz ama tavsiyem yakında ise kablo baglaman.
Ses konusu evet nerede ise 2016 üretimi sonrası TV üretimlerinde Vestel bunu unuttu 2020 de bile hala hatirlamadi, geçenlerde yani nerede ise 4 sene sonra ; aaaa biz unutmuşuz deyip mb230 ana kartın son güncellemesine koydular. Önünde iki seçenek var servise başvurup ses yazılım talep edersiniz. Onlarda fabrikadan ister yaparlar. Olmadi forumda konusu şu kendinden yaparsın;
8.madde kulaklık olan. Takilirsan hosbulduk hosbulduk dan destek alabilirsiniz ?

K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30
Wifi pek önemli değil bazen bende. 1 diş görüyor ? internete pek zararı olmaz ama tavsiyem yakında ise kablo baglaman.
Ses konusu evet nerede ise 2016 üretimi sonrası TV üretimlerinde Vestel bunu unuttu 2020 de bile hala hatirlamadi, geçenlerde yani nerede ise 4 sene sonra ; aaaa biz unutmuşuz deyip mb230 ana kartın son güncellemesine koydular. Önünde iki seçenek var servise başvurup ses yazılım talep edersiniz. Onlarda fabrikadan ister yaparlar. Olmadi forumda konusu şu kendinden yaparsın;
8.madde kulaklık olan. Takilirsan hosbulduk hosbulduk dan destek alabilirsiniz ?
çok çok teşekkür ederim hocam. deneyeyim hemen

K Çevrimdışı

kafkaskartali

Aktif Üye
7 Ocak 2021
58
30
Hocam birde şu ssip tv uygulamasını ana ekrana ekleyebilir miyiz. her seferinde markete girmek mi gerekiyor? tv reset attı kendi kendine. eski yorumlara baktım hbbtv kapatın demişsiniz. kapattım inşallah düzelir

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

elturco

Yeni Üye
24 Ocak 2021
1
33
Film izlerken ekrandaki görüntü piksellesiyor bunu engelleyecek ayar var mıdır. Karakter hızlı hareket edince olusuyor. Film izlerken kullandıgınız ayar nedir ne yapmam lazım cozemedim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Film izlerken ekrandaki görüntü piksellesiyor bunu engelleyecek ayar var mıdır. Karakter hızlı hareket edince olusuyor. Film izlerken kullandıgınız ayar nedir ne yapmam lazım cozemedim.
Ayarlar ekran ayarları gelişmiş yapıp gürültü azaltma seçenekleri ile biraz kurcalarsanız bir tık iyi görüntü alırsınız. Komple bitremezsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri