A101 Toshiba 58'' 58UL3A63DT 23.01.2020 3499TL

E Çevrimdışı

Eylber

Aktif Üye
14 Kas 2020
76
39
A101'den satışlarda sıkıntı yaşayanlar var sikayet var.com'dan gördüğüm,olası kırık cikan üründe topu Vestel'e ,Vestel'de A101'e atiyormuş,para iadesinde problem yasayanlar var,ben mesela dün aksam sipariş verdim bu sabah kalktım ürün tükendi yaziyordu,sikayet var.com'dan okuduklarimdan sonra bu tükendi yazısı beni tedirgin etti açıkcası,sorun yaşayan oldumu acaba A101 ile.??
İade iptal seçeneginden iptalmi etsem bilemedim.
Bu mesajı yazdıktan sonra servis aradı yarın tv'yi getiri duvara asacaklarmış,askı aparatınıda kendileri getiricekmiş ücret talep edilmiyecekmiş.??

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Bu mesajı yazdıktan sonra servis aradı yarın tv'yi getiri duvara asacaklarmış,askı aparatınıda kendileri getiricekmiş ücret talep edilmiyecekmiş.??
montajdan sonra panel de bir problem ışık sızması ölü pixel vs var mı diye baktırın şimdiden hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

B Çevrimdışı

bilebiletutsak

Yeni Üye
7 Şub 2020
8
41
Arkadaşlar aranızda playstation bağlayıp input lag yaşayan ve çözen var mı? Malum scart girişi yok kırmızı, beyaz, sarı kablolarla Bir ps2 bağladım tüm ayarlarını denedim oyun modu vs ama çözemedim hala tv konsola geç tepki veriyor, hdmi çevirici falan alsam sonuç değişir mi?

X Çevrimdışı

xsabitx 

Yeni Üye
19 Eki 2020
25
37
IMG_20201120_192314.jpg

A101 den aldığım Tvnin kurulumu yaklasık 1 hafta sonra yapıldı :)

E Çevrimdışı

Eylber

Aktif Üye
14 Kas 2020
76
39
IMG_20201120_192314.jpg

A101 den aldığım Tvnin kurulumu yaklasık 1 hafta sonra yapıldı :)
Enteresan bende A101'den online sipariş verdim gece siparişi verdim,sabah Vestel'den mesaj geldi,siparişiniz ulaştı diye,2 saat sonra servis aradı yarın gelicez dedi,geldiler montaj yapıp gittiler,bende bu kadarını beklemiyordum yalan yok,şikayetvar.com'da sıkıntı yaşayanları okuyunca,canım sıkılmıştı benimde?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Enteresan bende A101'den online sipariş verdim gece siparişi verdim,sabah Vestel'den mesaj geldi,siparişiniz ulaştı diye,2 saat sonra servis aradı yarın gelicez dedi,geldiler montaj yapıp gittiler,bende bu kadarını beklemiyordum yalan yok,şikayetvar.com'da sıkıntı yaşayanları okuyunca,canım sıkılmıştı benimde?
Güle güle kullanın :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bazen servislerde fazla kalır iptalden dolayı. Yada servislere fazla ürün gönderilir sizde o şanslı kişi oldunuz ☺️

X Çevrimdışı

xsabitx 

Yeni Üye
19 Eki 2020
25
37
Hayırlı olsun :)

Z Çevrimdışı

zecold

Yeni Üye
21 Kas 2020
1
35
Selamlar arkadaşlar bu televizyondan bende aldım. Maalesef 31 yıllık hayatımda aldığın en sorunlu elektronik cihaz olmuştur kendisi. Hatta Şikayet var da ki şikayetlerden birisi tarafıma aittir. Vestel servisiyle papaz olduğum cihazdır.
Benim eğer çözümünü bilen varsa sormak istediğim bir durum var.
Mİracast bağlantısı donuyor. Telefonda görüntü akıcı iken TV de donuk donuk oluyor. Var mı çaresini bilen. ( Samsung m10 )

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt