A101 Sınıfta kaldı İnternet Siparişinde

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Değerli F fikoloji A Adem Helvacı albanez albanez ve diğer dostlar 50UHL650 TV sipariş vermiştim F fikoloji abimizin tavsiyeleri vs doğrultusunda buraya kadar herşey yolunda sonra fikoloji abimiz bana bı kullanıcı bu ürünü sipariş vermiş fakat farklı model gitmiş giden model ise 50UHL670'di galiba bende bunu görünce banada yanlış ürün gelir vs diye 2 dk sonra iptal ettim ürünü siparişten daha sonra aradım a101 müşteri hizmetlerini oradanda teyit ettirdim tamam dediler ürün iade edilecek sizlere gelmiyecek bende tamam dedim sonra para iadesinin hesabıma geçmesini bekledim arada sırada hesabıma bakıyordum geçip geçmediğine bakmak için bugün baktım gmail geldi bana
e fatura yanlışlık vardir dedim aradım müşteri hizmetlerini bana dediği laf aynen şöyle faturası kesilen ürün iptal olmaz ancak sizlere ulaştığı an kabul etmez iseniz ürün iptal ve iade olur

Peki neden a101 fotoğrafta gördüğünüz gibi 1 saat içinde iptal ederseniz ücretiniz iade edilecek diyor? Ben ise 2 dk geçtikten sonra iptal ettim bana diyor yoğunluk vs var bu sizce beni ilgilendirirmi tüketici olarak ? Fazla eleman alın ozaman istihdam sağlayın haksız mıyım şimdi beni mağdur ettiler anliyacaginiz ürün gelicek sonra kabul etmeyeceğim vs derken epey bı zaman alacak gibi bende bu süreçlerin olmaması için iptal ettim ne yazikki a101'in mağduru oldum

Ben normalde elden mağazadan alacaktim stok sorgulamasi yaptım iptal ettikten ve teyit ettirdikten sonra benim olduğum bölgede 15 adet varmış şimdi ise daha kargoya bile verilmeyen ürün gelecek bu ilk ve son alışverişim olacak umarım aynı TV çıkarda birdaha uğraşmam

IMG_20200930_100101.jpg

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Siz şimdi TV'yi aldınız mı almadınız mı? :kiskis
İptal başvurusu yaptıysanız birkaç gün bekleyin marketi bakalım.
Hala değişiklik olmadıysa bankanızla görüşün.
Sipariş verdim verdikten 2 dk sonra iptal ettim sonra aradım iptal etmismiyim diye teyit ettim onlarda onayladı 2 veya 3 gün içinde para iadesi gelecekti sözde bugün 3'gun para iadesi yerine ürünün faturası geldi aradım onları fatura ne alaka dedim bana diyorlarki sistem geç çalışıyor vs vs faturası kesilen ürün sizlere gönderilecektir denildi gmail hesabıma e fatura geldi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sipariş verdim veridikten 2 dk sonra iptal ettim sonra aradım iptal etmismiyim diye teyit ettim onlarda onayladı 2 veya 3 gün içinde para iadesi gelecekti sözde bugün 3'gun para iadesi yerine ürünün faturası geldi aradım onları fatura ne alaka dedim bana diyorlarki sistem geç çalışıyor vs vs faturası kesilen ürün sizlere gönderilecektir denildi

Birkaç gün daha bekleyin, olmadı farklı ürün geldiğinde doğrudan itiraz edip iade edin.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Ürünü istiyorsanız gelmesini bekleyin bence bilerek yanlış göndereceklerini sanmıyorum. Hemde cayma hakkınız olur beğenmezseniz geri verirsiniz.

M Çevrimdışı

mcanka

Yeni Üye
14 Ağu 2020
18
36
Evet, hatalı bir şey yazmış olabilirler, hatalı davranmış olabilirler ama gerçekten bu kadar tahammülsüz olmanızı anlamlandıramıyorum. Bence önemli olan bu hataları telafi edip edemeyecekleri. Biraz sakin kalıp 1 hafta süre vermenizde fayda var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt