A101 49" ULTRA HD ANDROİD TV 2099 TL

M Çevrimdışı

Mysecondrym1 

Aktif Üye
3 Ağu 2019
64
31
Mesajı düzenledim ben zaten, yanlış görseli sildim mesajınızdan. :hihi
Ya nerdeyse sipariş verdiğim 49uhl650 yi iptal edip bunu bekleyecektim. Daha sonra dikkatli baktım bu sunny boş ver bünye dedim. Neyse 49uhl kargoda gelir yakında.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne kadar akraba varsa TV alacak bana söylüyorlar. Bende forumu takip edip tavsiye edilen ürünü aldiriyorume

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
sunny üretimi olması kötü olmuş. vestel üretimi olsaydı bu fiyata onuda almayı düşünüyordum. dün aldığım HI-LEVEL 55UHL950 harika tv yi kardeşime almıştık
kendime de alayım diye bekliyorum ama önce şu mb170 serisi android olarak gelecek onuda görmek istiyorum açıkçası.

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Bence alınmaz.
Android isteniyorsa kutu alın, yanına da ucuz bir Vestel üretimi TV alın olsun bitsin.
Tabi bu mesajımdan illa Vestel alın gibi bir anlam çıkmasın, giriş seviye bir LG veya Samsung'da bakabilirsiniz isterseniz. :bilmiyom
49 inç LG samsung öneriniz var mı?

S Çevrimdışı

serhatti

Yeni Üye
8 Mar 2020
21
50
Buradaki arkadaşlar zaten teknik olarak konuya daha hakimler ancak tecrübelerime dayanarak söylemek gerekirse kesinlikle sunny'den uzak durulmalı.

Anneme satmışlar bu marka bir televizyondan(Android 49 inch) ve 2 yıl kadar bir süre boyunca çekmediği kalmadı.

Kaç kere tamire gitti, kaç kere gelip bir iki gün içnde geri gitti hatırlamıyorum. Sorunları bir tane değil, çeşit çeşit. Yazsam o kötü günleri hatırlatacağı için uzun uzun yazmak istemiyorum ama felaket bir marka.

Sakın sakın almayın. Elektronikle de haşır neşirim bu kadar iddialı bir cümle yazmak istemem, elektronik işi bir yere kadar şans işidir ama bu ayrı bir vaka.

M Çevrimdışı

Mysecondrym1 

Aktif Üye
3 Ağu 2019
64
31
Mesajı düzenledim ben zaten, yanlış görseli sildim mesajınızdan. :hihi

IMG_20200314_152050.jpg

Umut kardeşim dediğim gibi 49uhl650 TV geldi kurdum kendim. Buda bir akraba içindi. Acaba panel va IPS mi. Bakabilir misiniz. Bana IPS gibi geldi görüntü olarak. Teşekkürler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
IMG_20200314_152050.jpg

Umut kardeşim dediğim gibi 49uhl650 TV geldi kurdum kendim. Buda bir akraba içindi. Acaba panel va IPS mi. Bakabilir misiniz. Bana IPS gibi geldi görüntü olarak. Teşekkürler

Ona ben bakamıyorum maalesef. Ayrıca bu konuya değil de modelin kendi konusuna yazarsanız daha iyi olur.
Orada VPAZ veya S/N kodu aynı olan yorum var mı bir bakın derim.
Bu iki koddan biri muhtemelen tüm ürünlerde aynıdır.

ali93ozturk Çevrimdışı

ali93ozturk

Yeni Üye
19 Mar 2020
6
30
Bugün aldım ben Sunny garantili babamı zor ikna ettim alalım diye kaç zamandır
şunları sormak istiyorum.
ilki bu ürünü kendim kursam garantide ne gibi sıkıntılar olur garanti dışı kalır mı?
diğeri de bahsettiğiniz kadar kötü müdür bu televizyon iade edeyim mi?
smart TV olması önemli değil ben bilgisayardan izliyorum filmlerimi
teşekkürler şimdiden

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bugün aldım ben Sunny garantili babamı zor ikna ettim alalım diye kaç zamandır
şunları sormak istiyorum.
ilki bu ürünü kendim kursam garantide ne gibi sıkıntılar olur garanti dışı kalır mı?
diğeri de bahsettiğiniz kadar kötü müdür bu televizyon iade edeyim mi?
smart TV olması önemli değil ben bilgisayardan izliyorum filmlerimi
teşekkürler şimdiden

Firmadan çok bir şey beklememeniz lazım öyle diyeyim.
Kurumsallık ve kalite konusunda kendini tekrar eden bir firma oldu bu zamana kadar.
Örneğin yazılımsal bir sorun olsa bu firma buna çözüm üretecek mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri