9X şase youtube donma problemi

A Çevrimdışı

Aşkın

Yeni Üye
14 Nis 2019
1
29
Merhabalar benim seg marka LE32SAT227-B Plus model tv ile ilgili ufak bir çalışmam oldu tv yi söküp lan baglantısı soketi lehimledim lakin tv de internet baglantı özelligi olmadıgı için yeni yazılım yüklemek istedim bana yardımcı olursanız bu konuda gerçekten çok sevinirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar benim seg marka LE32SAT227-B Plus model tv ile ilgili ufak bir çalışmam oldu tv yi söküp lan baglantısı soketi lehimledim lakin tv de internet baglantı özelligi olmadıgı için yeni yazılım yüklemek istedim bana yardımcı olursanız bu konuda gerçekten çok sevinirim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hem şaşırdım hem sevindim sevgili Aşkın :)
Tvnin kartı nedir bu arada merak ettiğimden soruyorum,sadece soket ile iş bitiyormu acaba,yani onun bağlantıları,desteği (donanım olarak) yeterlimidir ki :) ama tebrik ederim doğrusu :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Hem şaşırdım hem sevindim sevgili Aşkın :)
Tvnin kartı nedir bu arada merak ettiğimden soruyorum,sadece soket ile iş bitiyormu acaba,yani onun bağlantıları,desteği (donanım olarak) yeterlimidir ki :) ama tebrik ederim doğrusu :ok

Bence arada bir ethernet için controller chip olması lazım.
O CPU'da doğrudan ethernet desteği var mıydı hatırlamıyorum.
Kart MB95 ise sanki Realtek chip vardı üzerlerinde diye hatırlıyorum.

H Çevrimdışı

halil68

Yeni Üye
14 Şub 2020
1
43
Selamun aleykum kardaş bana yardımcı olabilirmisin şimdi ben vestel den ürün var ürünün adı techwood bu son Bir hafta dan beri youtube giremiyorum ve wifi de çalışmıyor bana yardımcı olurmusunuz beyler daha dogrusu ne yapmalıyım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Selamun aleykum kardaş bana yardımcı olabilirmisin şimdi ben vestel den ürün var ürünün adı techwood bu son Bir hafta dan beri youtube giremiyorum ve wifi de çalışmıyor bana yardımcı olurmusunuz beyler daha dogrusu ne yapmalıyım

Menü'ye basın, 4725 tuşlayın, çıkan ekranın resmini atın.
MB9X anakart varsa yazılım deneyebilirsiniz ama kartın çöpe gitme ihtimali mevcut.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Ben o panelleri çok seviyorum aslında lakin o led barları tasarlayan mühendis kardeşimizin de ellerinden sıkıyorum :kiskis

Konu sadece o da değil, Bana göre tüm panellerde led barlara müdahale için dizayn değiştirmeleri gerekiyor.

sadece led bar değiştirmek için koca panelin paramparça edilip sel hücresinin kırılma riskinin üstlenilmesi yerine, Arka tarafa demonte bir blok uygulanıp barlar bunun üzerine monte edilip, arıza durumunda hücre bölümüne hiç dokunmadan sadece led barlar arkadan sökülerek de değişirilebilir olması lazım.

Kaldı ki yapılamayacak bir şey de değil. :ok

Adem hocam bu olayı yıllardır söylerim. Led barlara erisim daha kolay olmalı diye. Ama bu yapılmamış yada en azindan denenmemiş birsey değil. Sunny ve Axen'in 32DLD serisinin bir modelinde ben degistirdim. TV'yi yüzüstü yatırıp arka kapagi soktugunuzde front, panel ve reflektör grubu masada kaliyor. Elinizde de sadece led barların oldugu arka kapak kalıyor. Harika bir deneyimdi. Barlarin değişimi en fazla 15dk sürüyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri