7,5 büyüklüğünde deprem

C Çevrimdışı

confickerbelasi 

Yasaklı Üye
27 Eyl 2021
677
47
WhatsApp-Image-2023-03-23-at-13.45.06.jpg

geçmiş olsun hala tarım arazilerine binalar yapıyorlar hemde artçılar sürerken...

F Çevrimiçi

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Ben kendimce Adıyaman'ın ve biz kamu çalışanlarının ne olacağını öngöremediğimden ve devlet de ne ölene ne de kalana pek sahip çıkmadığından, kendi yolumuzu kendimiz çizelim dedik ve Isparta'ya tayin istedik. Herşey o kadar karışık ve bulanık ki, evlerimizin hasar durumu bile net değil. 4 bloklu sitede, bizim bloğa orta, diğerlerine az hasarlı demişler, ki bizimki temel olarak en saglamı ve dışarıdan en az hasarlı duran bina. C bloğun hasar resmi başka bir mahalledeki binaya ait, sürekli depremler olup evlerin hasar durumları bile değişebiliyorken, bunlar bir an önce bir şekilde hasar tespiti yapıp konuyu kapatma derdinde. Üzerinden 50 gün geçti ama devletten henüz hiçbir maddi destek de görmedik, vs, vs, vs....
Bu arada, Isparta 'da ikamet eden arkadaşımız varmı?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,676
Ben kendimce Adıyaman'ın ve biz kamu çalışanlarının ne olacağını öngöremediğimden ve devlet de ne ölene ne de kalana pek sahip çıkmadığından, kendi yolumuzu kendimiz çizelim dedik ve Isparta'ya tayin istedik. Herşey o kadar karışık ve bulanık ki, evlerimizin hasar durumu bile net değil. 4 bloklu sitede, bizim bloğa orta, diğerlerine az hasarlı demişler, ki bizimki temel olarak en saglamı ve dışarıdan en az hasarlı duran bina. C bloğun hasar resmi başka bir mahalledeki binaya ait, sürekli depremler olup evlerin hasar durumları bile değişebiliyorken, bunlar bir an önce bir şekilde hasar tespiti yapıp konuyu kapatma derdinde. Üzerinden 50 gün geçti ama devletten henüz hiçbir maddi destek de görmedik, vs, vs, vs....
Bu arada, Isparta 'da ikamet eden arkadaşımız varmı?
Çevremde bir çok kişi deprem yardımını henüz alamadı.
Çalmadıkları kapı, alamadıklarını numara kalmadı. Sonuç Sıfır.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
uzaydan elektrik direği boyunda titanyum kazık fırlatıyorlar ülkemizdeki fay hatlarına! tam polemiklik muz orta açmışssın hocam vurmadan edemedim affet:tara

Zaten Türkiye Uzay Ajansı başkanı mıydı neydi,tam hatırlayamadım sizin yazdıklarınızı söylemişti,depremlerin sebebi olarak.Tabii biz inanmıyoruz da hala bunlara inananlar var bu ülkede maalesef.:ciks :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hele şükür internet geldide siteye girebildik..bizlere para veya gıda değil psikolojik destek lazım 60 gün olacak halen ilk gün gibi hissediyoruz
Kesinlikle katılıyorum,tekrar geçmiş olsun.99 depreminde Avcılar'da yakalanmıştı kız kardeşlerim, kaç yıl geçti Dr. yardımı almasına rağmen küçük bir gürültüde bile hemen "deprem oluyor" diyor maalesef,ama İzmir'e de gelmek istemiyorlar.

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
38
Kesinlikle katılıyorum,tekrar geçmiş olsun.99 depreminde Avcılar'da yakalanmıştı kız kardeşlerim, kaç yıl geçti Dr. yardımı almasına rağmen küçük bir gürültüde bile hemen "deprem oluyor" diyor maalesef,ama İzmir'e de gelmek istemiyorlar.
işte söylemek istediğim bu..tamam para gıdada önemli ama en büyük sorun psikolojik destek görememek..çok şükür 1 inci derece kaybım yok ama 2 ci derece çok..eğer psikolojik destek olmassa intiharlar başlar yakında

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,676
Hele şükür internet geldide siteye girebildik..bizlere para veya gıda değil psikolojik destek lazım 60 gün olacak halen ilk gün gibi hissediyoruz
Hocam tekrardan hoşgeldin.
Kayıp ettiğimiz tüm yakın,dost ve arkadaşlarımıza Allah rahmet eylesin.

Çok şükür ilk dönemdeki kadar sallanmıyoruz ama huzurumuz yok tedirginlik hat safhada.
Uzun zamandan sonra ilk defa Anneme misafirliğe gittik.
Kolkukta oturuyorum baktım sallantı başladı, tam yerinden firlayafaktım ki bir baktım
benim sıpa ayağını sallıyor. :sopa

Deprem artık kodlarımıza yazıldı. Psikolog ne yapsın.!

Geri
Üst Alt