65ud8900 vestel tv sorunu

K Çevrimdışı

kontak

Yeni Üye
16 Mar 2018
26
Durum tespiti yapabilmeniz için bu denemeler önemli sizin adınıza.
Full elinizde bulunsun, denemeleriniz sonrası sorun yaşarsanız geriye dönüş için kullanırsınız.

full guncelleme fifa 18 oynanırken sunu farkettım. oyun modunda gözü yorarken dogal modda gözü yormuyor yanı doğal mod fıfa için cok ıyı oldu desem yerıdır. pes 2018 de henuz denıyemedım. müşterıler suan fifa oynuyor. yardımlarınızdan dolayı cok tskler sımdıden. full yazılım elımde duruyor. buna cekırdek yazılımla guncelleme yaarsak acaba daha da ıyıleştırme yapılabılır mı kı acaba.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
full guncelleme fifa 18 oynanırken sunu farkettım. oyun modunda gözü yorarken dogal modda gözü yormuyor yanı doğal mod fıfa için cok ıyı oldu desem yerıdır. pes 2018 de henuz denıyemedım. müşterıler suan fifa oynuyor. yardımlarınızdan dolayı cok tskler sımdıden. full yazılım elımde duruyor. buna cekırdek yazılımla guncelleme yaarsak acaba daha da ıyıleştırme yapılabılır mı kı acaba.

Azizim benim inancım o yönde ancak bu işler gerçekten bireysel deneyim gerektiriyor.
Yani bizzat uygulayıp kendi kararınızı kendiniz vermeniz en doğrusu olacaktır.
Şunu bilmenizi isterim ki her güncellemede mutlaka görsel tepkimeler iyi yönde ivme kazanmıştır.
Tabi bazen yan etkilerini de gördüğümüz yazılımlar oldu lakin sizde ne gibi bir sonuç çıkartır deneyip görmek lazım :)

K Çevrimdışı

kontak

Yeni Üye
16 Mar 2018
26
Azizim benim inancım o yönde ancak bu işler gerçekten bireysel deneyim gerektiriyor.
Yani bizzat uygulayıp kendi kararınızı kendiniz vermeniz en doğrusu olacaktır.
Şunu bilmenizi isterim ki her güncellemede mutlaka görsel tepkimeler iyi yönde ivme kazanmıştır.
Tabi bazen yan etkilerini de gördüğümüz yazılımlar oldu lakin sizde ne gibi bir sonuç çıkartır deneyip görmek lazım :)

yanı hocam mb120 olan butun cekırdek yazılımları denemek lazım. en ıyı performansı yakalayıp onu kullanmak gerekır anlatımınıza göre.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt