65QA9700 vs 65Q9900

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Mi Box eskidi. (Destek ve donanım olarak)

Homatics Box R 4K Plus aldım, tabi bütçenizi aşıyor ama RAM, depolama ve işlemci nedeniyle tercih ettim.
Konuyu inceleyeceğim ama amazon ve xiaomi hariç diğer markalar çok merdiven altı gibi geldi

Hayırlısı olsun inşallah
Sağolun hocam emeğiniz büyük karar vermemdeki. 65inç olanı sipariş ettim, ips panel diye biliyorum boe veya lg geliyormuş sanırım farkı nedir ? Birde pixellence pro ve memc özelliği hdmı ile box veya ps5 taksam onlarda da çalışır mı ?

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Q olanı tercih ettim siparişi verdim hocam. Maximum 1.5-2k bandında android box öneriniz var mı ? İlk fikir olarak mi box s 4k düşündüm
Hayırlı olsun. Mi box s 4k kullanıyordum. Smart tv siyle ihtiyacım hiç olmadı. Önce kullanın deneyin, ihtiyacınız varsa alın derim. 1gb ram olsa da takılmayla hiç karşılaşmadım mi box s de. Daha yüksek ramli modellere de bakabilirsiniz.

eketen Çevrimdışı

eketen 

Süper Üye
26 Haz 2020
1,235
Konuyu inceleyeceğim ama amazon ve xiaomi hariç diğer markalar çok merdiven altı gibi geldi

Xiaomi ile diğer markaları yan yana görünce öyle geliyor da ürünlerin donanımı farklı. Konuyu inceleyince göreceksiniz ki marka sadece üstlerine yapıştırılan etiket.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65
Smart olan modelin tek artısı jbl ses sistemi olması bakılınca, ama vestelin yazılımına güvenilip smart olan alınır mı orda şüpheye düşüyorum. Ama android olanda da ekstradan vestel quantum renk paleti var ve android. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?
Ben olsam android tv almam ,normal linux alır ,yanına da android box koyarım.Bu gün alıncak android tvler ram-rom olarak benim yıllar önce aldığım "android 4.0" cep telefonu gibidir ,para verilmez yani.Mesela dediğim telefonu alıp "ben bunu kullanırım sıkıntı yok" denilebilir mi bu zamanda,onun gibi bir şey android tvler,üstelik bir dünya para (android olduğu için) :) <--- Kesinlikle benim şahsi görüşümdür,alana "alma" demem,hep yazar-çizer-söylerim :)

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Ben olsam android tv almam ,normal linux alır ,yanına da android box koyarım.Bu gün alıncak android tvler ram-rom olarak benim yıllar önce aldığım "android 4.0" cep telefonu gibidir ,para verilmez yani.Mesela dediğim telefonu alıp "ben bunu kullanırım sıkıntı yok" denilebilir mi bu zamanda,onun gibi bir şey android tvler,üstelik bir dünya para (android olduğu için) :) <--- Kesinlikle benim şahsi görüşümdür,alana "alma" demem,hep yazar-çizer-söylerim :)
Öyle yaptım hocam, direk 65Q9900 siparişi verdim geçtim. Şimdi android box bakıyorum. Tavsiyeniz var ise açığım.

Geri
Üst Alt