65QA9700 vs 65Q9900

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Siz olsanız hangisini tercih edersiniz ? İki tv arasın da kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Biri smart diğeri android, kendi kullanımınıza göre alacaksınız

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Biri smart diğeri android, kendi kullanımınıza göre alacaksınız
Smart olan modelin tek artısı jbl ses sistemi olması bakılınca, ama vestelin yazılımına güvenilip smart olan alınır mı orda şüpheye düşüyorum. Ama android olanda da ekstradan vestel quantum renk paleti var ve android. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Smart olan modelin tek artısı jbl ses sistemi olması bakılınca, ama vestelin yazılımına güvenilip smart olan alınır mı orda şüpheye düşüyorum. Ama android olanda da ekstradan vestel quantum renk paleti var ve android. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?
Bakın altını çizdim ama anlamadınız. Kullanıma göre alacaksınız, smart kısıtlıdır, örnek Disney plus yok, yarın bı uygulama çıkar gelmez, bir firma derki Vestel smart desteğini çektim, yani smarta uygulama bakımından çok beklenti yapamamak gerekir.
Android ise uygulama bakımından zengindir.

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Bakın altını çizdim ama anlamadınız. Kullanıma göre alacaksınız, smart kısıtlıdır, örnek Disney plus yok, yarın bı uygulama çıkar gelmez, bir firma derki Vestel smart desteğini çektim, yani smarta uygulama bakımından çok beklenti yapamamak gerekir.
Android ise uygulama bakımından zengindir.
Bende androidden yanayım ama smartın jbl ses olması çok ilginç, ses kalitesi olarak çok fark var mıdır acaba ?

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Fikoloji bey daha önce sanki smart ve android vestel tv lerin hızlarını karşılaştırmıştı ve smartlar daha hızlı çıkmıştı diye hatırlıyorum. Bu nedenle smart tv + eğer smart ihtiyacımı karşılamıyorsa android tv box eklemek daha mantıklı bir çözüm olur diye düşünüyorum. 65q9900 sahibiyim, 7-8 aydır kullanıyorum ve smart kısmı benim tüm ihtiyacımı karşılıyor.

Panel ve antiglare oranlarını karşılaştırın derim. JBL ses dolu dolu çok güzel olsa da apartman dairesinde 5-6 volume açıkken bile fazla geliyor.

U Çevrimdışı

ulkekerem

Aktif Üye
8 Tem 2022
97
25
Serviste 65QA9700 yokmuş 65Q9900 varmış. Önerir misiniz ? Hali hazırda kullandığım model 65ua9090. Ücretsiz değişim yapacaklar. Önerir misiniz ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
Q olanı alırdım.
Yanına da güzel bir Android box.
JBL ses sistemi olmasını es geçmezdim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
Q olanı tercih ettim siparişi verdim hocam. Maximum 1.5-2k bandında android box öneriniz var mı ? İlk fikir olarak mi box s 4k düşündüm
Mi Box eskidi. (Destek ve donanım olarak)

Homatics Box R 4K Plus aldım, tabi bütçenizi aşıyor ama RAM, depolama ve işlemci nedeniyle tercih ettim.

Geri
Üst Alt