Deneyim 65C735 hakkinda

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Ben yine anlamadım. Google Play' den indirmeye çalıştığınızda ne hata veriyor? Bu arada apk dosyasını TV' den mi indirmeye çalışıyorsunuz?
Yok hocam, resmi chrome sayfasinda indirme linkinin altinda diger platformlar için indirme linkleri var. Ben de android olani dosya olarak yüklemeye çalişiyordum. 1. kaynaktan temiz olsun diye.
Google playda yazinca hiç cıkmıyor tarayicidan yazinca da uyumlu degil diyor.
sss3d2cc230909ea491.png

Yapay zekaya bile sordum böyle cevap verdi.
fdfd.png

Vpn ile google play'in yasak oldugu ülkelere bağlayip indirmek aklima geldi üşendim. Belki o zaman izin verir yapay zekanin dediği dogruysa :deli

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yok hocam, resmi chrome sayfasinda indirme linkinin altinda diger platformlar için indirme linkleri var. Ben de android olani dosya olarak yüklemeye çalişiyordum. 1. kaynaktan temiz olsun diye.
Google playda yazinca hiç cıkmıyor tarayicidan yazinca da uyumlu degil diyor.
sss3d2cc230909ea491.png

Yapay zekaya bile sordum böyle cevap verdi.
fdfd.png

Vpn ile google play'in yasak oldugu ülkelere bağlayip indirmek aklima geldi üşendim. Belki o zaman izin verir yapay zekanin dediği dogruysa :deli
[B]https://play.google.com/store/apps[/B]/details?id=com.android.chrome&pcampaignid=websitedialog

Bahsettiğiniz link apk değil store yönlendirmesi içerir. Resmi linkler apk yönlendirmesi İÇERMEZ.

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
[B]https://play.google.com/store/apps[/B]/details?id=com.android.chrome&pcampaignid=websitedialog

Bahsettiğiniz link apk değil store yönlendirmesi içerir. Resmi linkler apk yönlendirmesi İÇERMEZ.
Merak ettiğimden dolayi soruyorum o zaman kaynak dosyalarindan apk haline getirip yayinliyorlar galiba.
Yapay zeka yanlis biliyor o zaman, her zaman güvenmemek lazim. Apk olarak indiriliyor olmasi gerekiyor diyor 😂

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merak ettiğimden dolayi soruyorum o zaman kaynak dosyalarindan apk haline getirip yayinliyorlar galiba.
Yapay zeka yanlis biliyor o zaman, her zaman güvenmemek lazim. Apk olarak indiriliyor olmasi gerekiyor diyor 😂
Google kendine ait uygulama mağazası olan, söz konusu mağazadan uygulama paylaşırken, cihaz bilgilerini edinerek, bölge bilgilerine ulaşarak, yazılım bilgilerinin uyumluluğunu kontrol ederek indirmeye izin veren bir yapıdır. Bütün bu parametreler içinde, ülke bölge, yazılım, donanım, lisans kontrolleri vardır. Bu yüzden aktif uygulama mağazaları apk dosyası paylaşmaz, kendi client'ı (Google Play Store Uygulaması) aracılığıyla uygulamayı doğrudan kurar. Ancak bunun yanında uygulamayı size apk olarak sunabilen, uygulama tarihçesindeki eski versiyonlara da ulaşılabilen apkmirror, apkpure gibi mağazalarda vardır. Çalışma sistemleri tamamen farklıdır. :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Bunu da deneyebilirsin ,reklamsız laptopta-telenumda kullanıyorum ,1 hafta izlediğimiz android tv de kullandım,resmi adrestir :ok

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Hocam gizli sekme ozelligi olmamasindan dolayi begenmedim. Birde chrome kurup masaustu versiyonuna getirip Adguard eklentisini yuklemek istiyorum. Bu eklenti gercekten mukemmel bilgisayarda kullaniyorum.
Oneriniz icin tesekkurler
Gizli sekme kullanma sebebim tarayicinin cookie toplamasini onlemek sonra tum telefonlarda reklami cikiyor 😅
Bunu da deneyebilirsin ,reklamsız laptopta-telenumda kullanıyorum ,1 hafta izlediğimiz android tv de kullandım,resmi adrestir :ok
Hocam bir ara bilgisayarda full brave kullaniyordum. Adguard ile tanisana Kadar sonra yine chrome gectim. Chromeda klama sebebim canli altyazilar. Baska hicbir tarayicida yok.
Tesekkurler oneriniz icin ayrica baktim tv magzasinda bu da yok ne yazik ki. APK olarak yuklemem gerekecek.
Oneri icin tesekkur ederim
Dusunmeye basladim Google tv yerine android tv mi olsaydi diye 😅
🙂🙂

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hocam gizli sekme ozelligi olmamasindan dolayi begenmedim. Birde chrome kurup masaustu versiyonuna getirip Adguard eklentisini yuklemek istiyorum. Bu eklenti gercekten mukemmel bilgisayarda kullaniyorum.
Oneriniz icin tesekkurler
Gizli sekme kullanma sebebim tarayicinin cookie toplamasini onlemek sonra tum telefonlarda reklami cikiyor 😅

Hocam bir ara bilgisayarda full brave kullaniyordum. Adguard ile tanisana Kadar sonra yine chrome gectim. Chromeda klama sebebim canli altyazilar. Baska hicbir tarayicida yok.
Tesekkurler oneriniz icin ayrica baktim tv magzasinda bu da yok ne yazik ki. APK olarak yuklemem gerekecek.
Oneri icin tesekkur ederim
Dusunmeye basladim Google tv yerine android tv mi olsaydi diye 😅
🙂🙂
Bana tüm istekler karman çorman olmuş gibi geldi. Chrome android versiyonunda eklenti desteği mi başladı? Android versiyonu masaüstü moduna getirmeyle masaüstü modda görüntüleme karıştırılıyor mu? Ad guard zaten ayrıca kurulabilir uygulamaya sahip neden chrome zorunluluğu var?

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Bana tüm istekler karman çorman olmuş gibi geldi. Chrome android versiyonunda eklenti desteği mi başladı? Android versiyonu masaüstü moduna getirmeyle masaüstü modda görüntüleme karıştırılıyor mu? Ad guard zaten ayrıca kurulabilir uygulamaya sahip neden chrome zorunluluğu var?
Hocam forumun birisinde gormustum. Chrome'u masaustu versiyonuna getirip chrome magzasina girip eklenti ekleyebilmis kendisi. O yuzden (olcak mi bilmiyorum denicektim meraktan)
Biraz karisik anlatiyorum kusura bakmayin. 😅
Adguard mobilde pek iyi calismiyor, ucretlendirme oldugu icin. Eklenti kesinlikle daha basarili. Hem ucretsiz.
Olmadi en son artik baglicam bilgisayari oyle kullanacagim 🙂🙃
Sizi de yordum 😅

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Es
Hocam forumun birisinde gormustum. Chrome'u masaustu versiyonuna getirip chrome magzasina girip eklenti ekleyebilmis kendisi. O yuzden (olcak mi bilmiyorum denicektim meraktan)
Biraz karisik anlatiyorum kusura bakmayin. 😅
Adguard mobilde pek iyi calismiyor, ucretlendirme oldugu icin. Eklenti kesinlikle daha basarili. Hem ucretsiz.
Olmadi en son artik baglicam bilgisayari oyle kullanacagim 🙂🙃
Sizi de yordum 😅
Estağfurullah. Mevzu yorulmak değil. Ama öyle bir yöntem varsa paylaşmanız bizi de mutlu eder. Ben uzun zamandır chrome u güncellemeden kullanıyorum. O yüzden masaüstü modu v.s. gibi bir özelliği yok. İlerleyen güncellemelerle geldiyse bilmiyorum. Eğer söz konusu özellik modlu uygulama ile geliyorsa ona da dikkat etmenizi öneririm. Ama siz zaten biliyorsunuz. Gelişmeleri merak ettim, takipteyim. ☺️

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Merhaba yeniden, iki tane olu piksel gibi bir sey farkettim. Bir tanesi sol ustte ve cok kucuk kamerayla cekip koymuyorum cunku kameradan gozukmuyor. Ikincisi ise sag altta biraz daha buyuk.
Ikiside siyah renk yapip yakinindan bakmadigin surece farkedilmiyor. Yani siyah olsa bile ekran uzaktan farkedilmiyor dibinden dikkatlice bakilmadigi surece. Test yapan adam uzaktan bakmisti. Ben de yakindan kontrol ettim ama dibine kadar bakmamistim. Zor farkediliyor.
Olu piksel zor oluyor galiba. Degisim olsa bile gelecek olanda 5 pikselin olu olmayacaginin garantisi yok okuduklarima gore.
Sizce vatana veya servise bildirip indirim veya ek garanti talep etsem kabul ederler mi?

Belki de olu piksel degil anlamadim.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba yeniden, iki tane olu piksel gibi bir sey farkettim. Bir tanesi sol ustte ve cok kucuk kamerayla cekip koymuyorum cunku kameradan gozukmuyor. Ikincisi ise sag altta biraz daha buyuk.
Ikiside siyah renk yapip yakinindan bakmadigin surece farkedilmiyor. Yani siyah olsa bile ekran uzaktan farkedilmiyor dibinden dikkatlice bakilmadigi surece. Test yapan adam uzaktan bakmisti. Ben de yakindan kontrol ettim ama dibine kadar bakmamistim. Zor farkediliyor.
Olu piksel zor oluyor galiba. Degisim olsa bile gelecek olanda 5 pikselin olu olmayacaginin garantisi yok okuduklarima gore.
Sizce vatana veya servise bildirip indirim veya ek garanti talep etsem kabul ederler mi?

Belki de olu piksel degil anlamadim.
Görseller olmadığı için net bir yorum yapamıyoruz ama. Sizin de söylediğiniz gibi ölü piksel nedeniyle başvurup bir kısır döngü içinde sürekli değişimle uğraşmak daha da yorucu olabilir. Tabii ki buna hakkınız olmadığını kesinlikle söylemiyoruz ama süreç böyle işliyor. O yüzden siz her ihtimale karşı taleplerinizi bildirin. Belki bir çözüm üretilir. Görselleri paylaştığınızda daha net konuşabiliriz.

S Çevrimdışı

son175

Yeni Üye
15 May 2023
34
23
Görseller olmadığı için net bir yorum yapamıyoruz ama. Sizin de söylediğiniz gibi ölü piksel nedeniyle başvurup bir kısır döngü içinde sürekli değişimle uğraşmak daha da yorucu olabilir. Tabii ki buna hakkınız olmadığını kesinlikle söylemiyoruz ama süreç böyle işliyor. O yüzden siz her ihtimale karşı taleplerinizi bildirin. Belki bir çözüm üretilir. Görselleri paylaştığınızda daha net konuşabiliriz.
Hocam çok fazla yansima oldugundan zor cektim. Gece bir daha çekerim isterseniz

Ölü piksel sanirsam...

okkk.png

xxxxx.png

aaaaaaax.png

Normal bakinca gözükmüyor farketmek zor oluyor. Isıktan yansitarak çektim o degişik renkteki pikselleri. Başka göremedim yok galiba iki işaretli alan içerisinde ufak iki nokta böyle gözükmüyor.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt