55UHL90055 Smart TV Netflix?

thearmytr Çevrimdışı

thearmytr

Yeni Üye
27 Mar 2019
28
Ama şunu soyleyim popüler konularda mb82 100 120 diye güncelleme konusu var ana kartınız mb120 sanırım orada netfilx olanı yükle gelecektir

Bu konunuzdaki 31.01.2019 V2.45.29.1 Carbon sürümünü yükledim televizyonuma hocam.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Bu konunuzdaki 31.01.2019 V2.45.29.1 Carbon sürümünü yükledim televizyonuma hocam.
Dediğimi denedin mi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
thearmytr Çevrimdışı

thearmytr

Yeni Üye
27 Mar 2019
28
Verdiğin profil dosyasında "netflix" aktif zaten, sorun bence meşhur ESN numarasından kaynaklı görünüyor,yani modlamayla ilgili değil :ok

Hocam evet aktif fakat tasarımı eski gibi gözüküyor. D NetCaliber hocamın paylaştığı dosyayı yükleyince Netflix baya bi canlı gözüküyordu, güncel olduğu belliydi yani. Şuan Netflix hesabım olmadığı için çalışıp çalışmadığını deneyemiyorum ne yazık ki..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam evet aktif fakat tasarımı eski gibi gözüküyor. D NetCaliber hocamın paylaştığı dosyayı yükleyince Netflix baya bi canlı gözüküyordu, güncel olduğu belliydi yani. Şuan Netflix hesabım olmadığı için çalışıp çalışmadığını deneyemiyorum ne yazık ki..
Hımmm,o zaman "çalışıyor ama eskisi gibi değil" anlamalıyım sanırım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam merhaba, Netflix'i test ettim sorunsuz çalışıyor. Puhu Tv'yi güncelleyebilme şansım var mıdır acaba?
Senin adına sevindiğimi belirteyim önce :)
Puhutv ile alakalı bilgim yok maalesef,sadece farklı bir portal verilmişti,oradaki puhutvyi çalıştırıp bakmıştım,(yanılmıyorsam puhutv idi sanırım,eve dönünce tvden bakarım)Fakat bende oynamıştı ,hatta bir dizi vardı onu bir süre izlemiştim bakalım ne yapacak tv diyerek :)
Bu arada senin tv kart neydi ki ,bendeki kartlar imzamda yazıyor da :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt