55UHL90055 Smart TV Netflix?

thearmytr Çevrimdışı

thearmytr

Yeni Üye
27 Mar 2019
28
Merhaba, Hi-Level 55UHL90055 marka ve modelli bir televizyonumuz var. Smart TV'de mevcut fakat içinde Netflix yok. Opera 31 sürümü yüklü, operadan Netflix'e girince de HTML5 desteği istiyor. Televizyonda Netflix'i kullanmanın bir yolu var mıdır acaba?

Televizyon hakkında bilgi;

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
MB120 anakartlı ancak netflix desteği olmayan bir model kullanıyorsunuz. Mevcut yazılım sürümünüz nedir acaba?

thearmytr Çevrimdışı

thearmytr

Yeni Üye
27 Mar 2019
28
MB120 anakartlı ancak netflix desteği olmayan bir model kullanıyorsunuz. Mevcut yazılım sürümünüz nedir acaba?

Merhaba hocam, televizyon konusunda pek bilgim yok fakat sabit konuda belirtilen version öğrenme kısmına girdim. Sanırım bu fotoğraf size yardımcı olur.
8a7917.jpg

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
swprofile.bin dosyasını nasıl alırım hocam?

sitede anlatım mevcut ama yinede kısaca anlatayım

dosyayı indirip fat32 formatlı bir flash diske kopyalayın, ardından tv nin herhangi bir usb portuna takıp, tvnin usb yi tanıdığına emin olduktan sonra menü+ 4725 tuşlayıp en altta usb operation u seçin sonra tekrar flash diski pc ye takıp içerisinde swprofile dosyasını göreceksiniz. Herhangi bir siteye upload edip linki paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslında cevap verecektim ama ado hocanım yazılım önerisini bekliyorum diğer türlü modlama ile netflix sertifikaları tv de yüklü ise açılabilir bunun için swprofile.bin dosyanızı göndermeniz lazım thearmytr thearmytr

Ben konuya girdim mesajı da okudum, cevap yazdım sanıyordum ama demek ki telefon gelince ben yazdım zannedip çıkmışım :alala

Destek olduğunuz için teşekkür ederim, Orijinal verilerinde bu destek kapalı, 2.36 sürüm ile denemesini, bu şekilde olmuyor ise modlama konusunu ziyaret etmesini belirtecektim ben de zaten :ok

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Ben konuya girdim mesajı da okudum, cevap yazdım sanıyordum ama demek ki telefon gelince ben yazdım zannedip çıkmışım :alala

Destek olduğunuz için teşekkür ederim, Orijinal verilerinde bu destek kapalı, 2.36 sürüm ile denemesini, bu şekilde olmuyor ise modlama konusunu ziyaret etmesini belirtecektim ben de zaten :ok
hocam ben teşekkür ederim ama söylemeden geçemedim aklıma vizontele'nin bir sahnesi geldi :))

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt