50uhl670 A101

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Arkadaşlar hi level 50 UHL 650 nin
Vestel TV de model olarak karşılığı var mı?
Tam olarak bu model Vestel de hangisinin karşılığı oluyor?
N11 den msj geldi şimdi bana Özel yarına kadar geçerli indirim kuponu tanımlanmış...
Sadece Vestel ürünlerinde geçerli ve vakit az...
Hi level 50 UHL 650 nin Vestel TV olarak birebir karşılığı varsa şu indirimi kaçırmamak için soruyorum?
A Adem Helvacı

H Çevrimdışı

Halil4207

Aktif Üye
27 Eyl 2020
73
35
B berkozy memnun olmus görüntüleri de baya iyi duruyor artik napalim şans diyecez. Çünkü ku fiyatlar artmış alibmaz 2200 e artik

F Çevrimdışı

Ferdiovalı

Yeni Üye
1 Eki 2020
4
28
IMG_20201001_191922.jpg
aldık bakalım kurulum yapılınca yorum yaparım fiyatı 2.399

Yerel Basın Çevrimdışı

Yerel Basın

Yeni Üye
11 Eyl 2020
39
60
Arkadaşlar hi level 50 UHL 650 nin
Vestel TV de model olarak karşılığı var mı?
Tam olarak bu model Vestel de hangisinin karşılığı oluyor?
N11 den msj geldi şimdi bana Özel yarına kadar geçerli indirim kuponu tanımlanmış...
Sadece Vestel ürünlerinde geçerli ve vakit az...
Hi level 50 UHL 650 nin Vestel TV olarak birebir karşılığı varsa şu indirimi kaçırmamak için soruyorum?
A Adem Helvacı
Sadece vestel markası alanlara 500 TL indirim, 4000tl üzerinde ürün alanlara valla ben Vestel 65 inç TV alaçaktım müşteri hizmetlerini aradım apuk sapuk telefon sistemi bir türlü müşteri hizmetlerine olaşamadım inannın kardeşlerim o andan sonra dedim vestel aldım bunlara ulaşmak zor soğudum ve Vestel ürünü almaktan vaz geçtim zaten 2021 yılına gireceğiz halen 2016 dan 2019 yıl üretimini eritiyor yeni ürün yok üretmezler hani biz Türkler dedikya yerli malı kullanalım bu vestelden bundan dolayı eski sistemleri çok pahalı olarak satıyor LG kullanıcısıyım bu markada ürünü satıyor garanti sonrası yedek mazemem yok aslında en az 7 ila 10 yıl sattığı ürünün yedek parçasını bulundurmak zorunda Türkiye'de elektironik sistemi çök müş win 95 kullanıyorlar sanki bi format atın fabrika ayarlarına dönerse belki win 10 kullanmak zorunda olur o zaman teknolojisini yeniler diye düşünüyorum:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt