50uhl670 A101

I Çevrimdışı

ismo45

Yeni Üye
21 Tem 2019
13
39
Bu gece başıma çok tuhaf bir olay geldi. Sabah saat 07:30 da evden çıktığımda televizyon kapalıydı. Eve şimdi geri döndüğümde TV açılmış YouTube dan ebru şallı nın plates videosu açıktı. Baya şaşırdım. A Adem Helvacı hocam daha önce böyle sıkıntı ile karşılaştınız mı

D Çevrimdışı

doganumut

Yeni Üye
28 Eyl 2020
8
26
Hayır bozulmuyor o yüzden acaba ips mı diye sordum.

Yalnız yakın mesafeden yanlardan denedim oturma odasına girerken yandan baktığımda bozulma yoktu 30-40 cm den yanlarından baktım bozulma olmadı şaşırdım ama dediğim gibi KISA MESAFELERDE denedim büyük bir salonda uzaktan ne olur bilemem.

Kullandığım PC monitörü de va panel onda da örnek va bozulması gibi bozulma olmuyor.

Başka ihtimal sorun bende ?

A Çevrimdışı

andante1907

Yeni Üye
8 Eki 2020
37
37
Hayır bozulmuyor o yüzden acaba ips mı diye sordum.

Yalnız yakın mesafeden yanlardan denedim oturma odasına girerken yandan baktığımda bozulma yoktu 30-40 cm den yanlarından baktım bozulma olmadı şaşırdım ama dediğim gibi KISA MESAFELERDE denedim büyük bir salonda uzaktan ne olur bilemem.

Kullandığım PC monitörü de va panel onda da örnek va bozulması gibi bozulma olmuyor.

Başka ihtimal sorun bende ?
Ya isin garibi bende ciddi bi bozulma farketmedim yanlardan bakinca...

A Çevrimdışı

andante1907

Yeni Üye
8 Eki 2020
37
37
Arkadaslar tv ye dlna uzerinden video oynatmayi basaramadim. Ayni aga bagliyiz telefon ve tv ile. Oynatmıyor. 3. Parti yazilimlar ile de denedim. Yani google play store da yer alanlar ile. Bağlanıyor gibi oluyor. Ama yine olmuyor. Deneyen veya cozumu olan varmi?

A Çevrimdışı

andante1907

Yeni Üye
8 Eki 2020
37
37
Arkadaslar tv ye dlna uzerinden video oynatmayi basaramadim. Ayni aga bagliyiz telefon ve tv ile. Oynatmıyor. 3. Parti yazilimlar ile de denedim. Yani google play store da yer alanlar ile. Bağlanıyor gibi oluyor. Ama yine olmuyor. Deneyen veya cozumu olan varmi?
Tamamdir. Bubbleupnp isimli programla isi cozdum. Sorun yok.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Tamamdir. Bubbleupnp isimli programla isi cozdum. Sorun yok

Ilgilenenlere konuyla ilgili ayrintili bilgi var...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu gece başıma çok tuhaf bir olay geldi. Sabah saat 07:30 da evden çıktığımda televizyon kapalıydı. Eve şimdi geri döndüğümde TV açılmış YouTube dan ebru şallı nın plates videosu açıktı. Baya şaşırdım. A Adem Helvacı hocam daha önce böyle sıkıntı ile karşılaştınız mı
☺️ Aynı ağda kullanılan başka telefon veya tablet benzeri şey var mı , biri ekran paylaşımı yapmış olabilir

D Çevrimdışı

doganumut

Yeni Üye
28 Eyl 2020
8
26
Ben ekran paylaşımı yapamadım nasıl yapılıyor? appstoredan uygulama indirdim wireless display açtım bulamadı cihazı aynı ağlarda.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt