49UA2063DT 50UA2063DT 55UA2063DT 58UA2063DT Android Tv Teknik Özellikleri

M Çevrimdışı

Mahir35

Yeni Üye
11 Eki 2022
25
35
Selamlar. Geçtiğimiz perşembe günü A101’den aldığım 55 inçlik modelin kurulumu bugün gerçekleşti. Bu modeli kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.
Amazon Prime uygulamasında dizileri UHD HDR formatında açıyor ama iş prime’daki filmlere gelince HDR aktif olmuyor, HD çözünürlükte açıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim?

J Çevrimdışı

Jepaq

Yeni Üye
28 Mar 2019
21
41
50UA2063DT bu hafta a101'e geliyormuş. 7500 TL bu tv için nasıl? panel olarak ne kullanılıyor bilgi var mı?

C Çevrimdışı

celalwesev

Yeni Üye
12 Mar 2021
15
53
Selam ustalar, Toshiba 50UA2063DT tv servis menüsünü açamıyorum , panel yazılımı yüklemek zorundayım
bir çok yerde Menü+resim modu+9301 ile girildiğinden bahsediliyor.
Ben menü+resim modu+9301 denedim olmadı, menü+9301 denedim olmadı , menü resim modu 4725 denedim olumsuz
sonra menü +4725 denedim olmadı
nedir bu gizli menü kombinasyonu , bu konuda yardım rica ediyorum 1 haftadır uğraşıyorum
şimdiden teşekkürler

anakart 17MB170
tv modeli 50UA2063DT

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Selam ustalar, Toshiba 50UA2063DT tv servis menüsünü açamıyorum , panel yazılımı yüklemek zorundayım
bir çok yerde Menü+resim modu+9301 ile girildiğinden bahsediliyor.
Ben menü+resim modu+9301 denedim olmadı, menü+9301 denedim olmadı , menü resim modu 4725 denedim olumsuz
sonra menü +4725 denedim olmadı
nedir bu gizli menü kombinasyonu , bu konuda yardım rica ediyorum 1 haftadır uğraşıyorum
şimdiden teşekkürler

anakart 17MB170
tv modeli 50UA2063DT

Menü gelişmiş ayarlar 4725 ile servis menüye girin usb operation üzerinde ok basın ( usb tvde takılıyken)

C Çevrimdışı

celalwesev

Yeni Üye
12 Mar 2021
15
53
Vestel çekirdek yazılım
Menü gelişmiş ayarlar 4725 ile servis menüye girin usb operation üzerinde ok basın ( usb tvde takılıyken)
Teknowest arkadaşa çok teşekkür ediyorum ve bir ekleme yapmam gerekiyor, ekranda görüntü net olmadığı için menü tuşuna basıldığı zaman seçeneklernet olarak görünmüyor. 15 dakika uğraştıktan sonra servis menüsüne giriş yapabildim , başka arkadaşlara yardımı olur diye biraz ilaveler yapmak istiyorum. umarım bir çok arkadaşın işine yarayacaktır. Tv açık ve çalışır durumda iken Menü basılınca 1.Girişler , 2. Resim modu , 3. Görüntü modu , 4. Hoparlör , 5.Güç 6. Cam bilgisi , 7.Gelişmiş seçenekler. Kumandada Menü ve sağ tuşa 6 kez basıp ok basılınca Gelişmiş seçenekler açılıyor bu menü açıkken 4725 yapılınca SERVİS MENÜSÜ açılıyor. Şimdi panel yazılımını yüklemeye uğraşıyorum
panel VES500QNDC-N2-N46 Panel üzerindeki etiketten aldım , çok aradım henüz tam yazılımı bulamadım. Bu konuda yarım edebilecek arkadaşlar var mı acaba ?
Tekrar Teknovest arkadaşa teşekkürler,

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Vestel çekirdek yazılım

Teknowest arkadaşa çok teşekkür ediyorum ve bir ekleme yapmam gerekiyor, ekranda görüntü net olmadığı için menü tuşuna basıldığı zaman seçeneklernet olarak görünmüyor. 15 dakika uğraştıktan sonra servis menüsüne giriş yapabildim , başka arkadaşlara yardımı olur diye biraz ilaveler yapmak istiyorum. umarım bir çok arkadaşın işine yarayacaktır. Tv açık ve çalışır durumda iken Menü basılınca 1.Girişler , 2. Resim modu , 3. Görüntü modu , 4. Hoparlör , 5.Güç 6. Cam bilgisi , 7.Gelişmiş seçenekler. Kumandada Menü ve sağ tuşa 6 kez basıp ok basılınca Gelişmiş seçenekler açılıyor bu menü açıkken 4725 yapılınca SERVİS MENÜSÜ açılıyor. Şimdi panel yazılımını yüklemeye uğraşıyorum
panel VES500QNDC-N2-N46 Panel üzerindeki etiketten aldım , çok aradım henüz tam yazılımı bulamadım. Bu konuda yarım edebilecek arkadaşlar var mı acaba ?
Android tvlerde biraz zor panel yazılımını yüklemek ,belki kolay yolu vardır,gerçi "biraz zor" dedim ama bence yüklenmez,daha önce verdim mi bilmiyorum,ama linux tvlerde panel dosyasının yolu " /conf " içindedir ,androidde farklıdır bu yol mutlaka ,örnek olması açısından yazdım yolu.

C Çevrimdışı

celalwesev

Yeni Üye
12 Mar 2021
15
53
Vestel çekirdek yazılım

Tekrar selam , ustalar android tv 17MB170 Anakart ve 50UA2063DT tv için başka bir siteden 42UA android Full yazılımı buldum ve yükledim ekranda sorun kalmadı, görüntü harika oldu fakat kumanda çalışmıyor, kumandanın çalışması için yapılacak bir şey var mıdır ?
Şu anda kumanda olarak klavye kullanıyorum fakat kumanda fonksiyonları tam olarak yok
Yardım ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi bayramlar

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tekrar selam , ustalar android tv 17MB170 Anakart ve 50UA2063DT tv için başka bir siteden 42UA android Full yazılımı buldum ve yükledim ekranda sorun kalmadı, görüntü harika oldu fakat kumanda çalışmıyor, kumandanın çalışması için yapılacak bir şey var mıdır ?
Şu anda kumanda olarak klavye kullanıyorum fakat kumanda fonksiyonları tam olarak yok
Herkese iyi bayramlar
50'' tvye 42'' tv yazılımı atmışsın :) Yazılım hangi markanındı acaba,sıkıntısız çalışıyorsa test edebileceğin 8in1 kumanda bulsan süper olur,gerçi hanımlar kullanamıyorlar bu kumandaları ,bir de telefona yüklenebilen apklar da iş görür,iş kumandaya kalsın daha kolay çözülür :ok

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Herkese iyi bayramlar
Toshiba tv ye Vestel yazılımı yüklemişsiniz fabrika ayarlarına dönderip tekrar deneyin sorun devam ederse normal şartlarda androidte kumanda ayırımı olmamasına rağmen Vestel kumanda alıp denemeniz gerekiyor

C Çevrimdışı

celalwesev

Yeni Üye
12 Mar 2021
15
53
50'' tvye 42'' tv yazılımı atmışsın :) Yazılım hangi markanındı acaba,sıkıntısız çalışıyorsa test edebileceğin 8in1 kumanda bulsan süper olur,gerçi hanımlar kullanamıyorlar bu kumandaları ,bir de telefona yüklenebilen apklar da iş görür,iş kumandaya kalsın daha kolay çözülür :ok
Şu anda kumanda dışında sorunsuz çalışıyor, telefon apk ları yükledim fakat yeterli değiller ayrıca internet olmadan çalışmıyorlar, şimdilik bu şekilde devam edeceğim elbet bir çözüm buluruz , televizyon görüntü harika oldu ( eski 3 parça görüntü ile kıyaslanınca tabiki). Bu arada orjinal karta Vetel yazılımı da yüklemiştim , o zaman ana menüde hom tuşuna basınca sol köşede büyük V harfi çıkıyordu ( vestel olduğunu anlıyordum ) şu anda V harfi yok( hiç bir belirti yok , (orjinal toshiba gibi ). Hangi modelin yazılımı hiç bir belirti yok, şimdi merak ettim ? . Toshiba 42UA olduğunu düşünüyorum. 50UA aramaya devam edeceğim .
İlgilenen ve cevap yazan ustalara teşekkürler

Toshiba tv ye Vestel yazılımı yüklemişsiniz fabrika ayarlarına dönderip tekrar deneyin sorun devam ederse normal şartlarda androidte kumanda ayırımı olmamasına rağmen Vestel kumanda alıp denemeniz gerekiyor
Ustam, fabrika ayarlarına döndüm ve ne yazık ki kumanda konusunda sorun devam ediyor,
İlgi ve alakanız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt