Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem,tvden profilleri alıp yolla bakayım bana, ama şunu belirteyim pixellence adı farklı da olsa mutlaka vardır,pixellence farklı isim altında sunuluyor çünkü,bu konuyu daha önce belirtmiştim ,başka bir konuda :)
Abim bu konu ile ilgili senin arayacağım müsait bir zamanımızda (ikimizin de müsait zamanı)

TV yi dün eve kurdum, ofiste de var, evde de. Ne zaman nerede hangi testi istersek yaparız. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
49UHL650 için güncel haber.

Üretimde artık karma panel mevcut .

Yani bundan sonraki süreçte LG IPS panel ile üretilmiş bir UHL650 denk gelebilir size.

Bulup da satın alabilecek olanlar VA panel sevdalısı ise buna dikkat etsin lütfen:ok

K Çevrimdışı

kemerliozman

Yeni Üye
29 Kas 2019
2
49
selam burada marka önemli, vestel markası 40'' üstü ücretsiz, toshiba ve jvc aynı şekildedir. hilevel her model ücretlidir. seg 48'' üstü ücretsiz, nexon bazı modeller ücretli bazıları ücretsiz, telefunken 40'' üstü ücretsiz. regal 40'' üstü ücretsiz.
özellikle a101 den hi level 49' dedim. ücretsiz dedi. gerçi bugun gelip kuracaktı ama arayan soran yok.

H Çevrimdışı

hsnygr

Yeni Üye
30 Kas 2019
3
39
Bugün bende aldım. Adem beyin tavsiyesi üzerine. Kendim kuracağım. Umarım kurabilirim.

E Çevrimdışı

emr4h

Yeni Üye
28 Kas 2019
18
36
Tv geldi danisma hattini aradim vestel servisi bana geri dönüş yapti. Sehpa ustu 60, duvara 75 tl fiyat verdiler. Yorgunluktan carsamba gunune randevu verdi. Servise dedimki elimden kurulum geliyor kendim kursam garantidem cikarmi urun dedim. Hayir dediler. Garantisi aldiginiz gunden itibaren gecerli olur sadece okadar. Peki urunde bir sikinti olursa dedim. Aldiginiz yerle iletisime geciceksiniz bizle alakasi olmaz dediler. Bende videolu kurulum yapip kendim kurucam bakalim ne olacak.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tv geldi danisma hattini aradim vestel servisi bana geri dönüş yapti. Sehpa ustu 60, duvara 75 tl fiyat verdiler. Yorgunluktan carsamba gunune randevu verdi. Servise dedimki elimden kurulum geliyor kendim kursam garantidem cikarmi urun dedim. Hayir dediler. Garantisi aldiginiz gunden itibaren gecerli olur sadece okadar. Peki urunde bir sikinti olursa dedim. Aldiginiz yerle iletisime geciceksiniz bizle alakasi olmaz dediler. Bende videolu kurulum yapip kendim kurucam bakalim ne olacak.

Güzel ülkemin farklı yerlerinden farklı sonuçlar.

Bu konuda 110TL istenen vatandaşa ayıp değil mi şimdi?

Biz bu işin bir standartı var dediğimizde, Vestel efendide çalışan mühendis efendiler höpürüp köpürüyor.

Servisleri puan da puan, Puan da puan diye sıkıştıracağınıza, Müşteri hizmetlerinizde çalışanlara eğitim verin de, servislere dayattığınız kurallardanbiraz haberleri olsun. :rant

E Çevrimdışı

emr4h

Yeni Üye
28 Kas 2019
18
36
Panel bilgisi

SN: 8338067 901076

IMG_20191202_182705.jpg

E Çevrimdışı

emr4h

Yeni Üye
28 Kas 2019
18
36
Tv sorunsuz kurdum Adem abi gibi testleride yaptım bir sikintiyla karsilasmadim hamdolsun.

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
E haydi bakalım sen de aramıza hoşgeldin.

Arkadaşlar, UHL650 Clup mı kursak ne yapsak :kas

Yeni üretime artık hocam. Burda ben bulamadım birazda VA panelden dolayı kararsız kalmıştım açıkcası. Belki yeni üretimde IPS panel çıkar kim bilir :) Tabi IPS panel markasıda bu sefer etken olacak :)

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
arkadaşlar lg yada samsung panelli cihaz bulduğunuza şükredin artık .kendi akrabam 58ud8200 aldı. seri no dan kontrol ettiğmde panda panel olduğunu gördüm ve kendisini uyardım panda panel hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığımı ilettim. cihaz 3300 tl olduğu için fiyat uygun geldiği için aldı.kurulum unu yaptık amca kızı yan açıda oturduğu için renklerin soluk olduğunu ve biraz renk ayarını açmamı talep etti. açsak da çok da fark olmadı. panda panelllerde yan açı sorunu var gibi görmeden almayın derim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt