Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Abi servis önünde cam yok dedi ıslak nemli bezle silmeyin dedi benim kafamda soru isareti cıktı

Bu tv demi onunde cam yok yoksa hiç birindemii yok ne denmek istendi bana anlayamadım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Abi servis önünde cam yok dedi ıslak nemli bezle silmeyin dedi benim kafamda soru isareti cıktı

Bu tv demi onunde cam yok yoksa hiç birindemii yok ne denmek istendi bana anlayamadım
Plazmalar kalkalı çok oldu size gelen usta en son plazma kurmuş sanırım ?
Yeni çıkan LED teknolojisi ile hep aynı şekilde direk hücre yapısı olarak panel vardır. He şu doğrudur; ekran yüzeyine direk sıvı sıkmayın, eskilerde annelerimiz tüplü televizyona cam sil sıkar sonra silerdi. Artık öyle değil nemli bezle ekranı bastirmadan silmesi gerekir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yemin ediyorum kız arkadaşım wp tan bu kadar hızlı cevap veremiyor. :)
Adamsın ?
Kimi zaman denk geliyor diyelim ?
Konu içinde iken yenileme mesajı gelince onu da kontrol ediyoruz.
Emin olun hiç bir kâr amacı olmadan bütün forum birbirine yardımda bulunmaya çalışıyor.
Eşinize söyleyin bizi örnek alsın o zaman ???
Saygılarımla.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Plazmalar kalkalı çok oldu size gelen usta en son plazma kurmuş sanırım ?
Yeni çıkan LED teknolojisi ile hep aynı şekilde direk hücre yapısı olarak panel vardır. He şu doğrudur; ekran yüzeyine direk sıvı sıkmayın, eskilerde annelerimiz tüplü televizyona cam sil sıkar sonra silerdi. Artık öyle değil nemli bezle ekranı bastirmadan silmesi gerekir.
Abi adam ölü pixel komtrol etmeyi bilmiyordu ben sorunca şaşırdı?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Bundan bir sonraki hedefim, TV nin kapalı olan veya aktif olmayan özelliklerini açabilecekmiyiz ona odaklanacağım.

Donanımsal olarak bir BT kartı göremedim üzerinde tv nin, ancak buna nasıl bir çözüm üretebiliriz ona da vakit ayırıp ilgilebeceğim.

Pixellence aktif edebilirmiyiz o benim için önemli zira panelde pixellence eksikliğini ben hissettim açıkçası.

Yani vaat etmemekle birlikte, bu tv ye bu fiyata sahip olduktan sonra belki de bir tık daha yukarı taşımayı başarabiliriz diye düşünüyorum :ok

teraspy teraspy Alo abiiiiiiiiii, seninle çok işimiz olacak :kiskis
Adem,tvden profilleri alıp yolla bakayım bana, ama şunu belirteyim pixellence adı farklı da olsa mutlaka vardır,pixellence farklı isim altında sunuluyor çünkü,bu konuyu daha önce belirtmiştim ,başka bir konuda :)

K Çevrimdışı

kemerliozman

Yeni Üye
29 Kas 2019
2
49
Pardon ben yanlış yazmışım.
Kurulum ücretli.
Duvar aparatı içinden çıkmıyor.
Yani sadece kutuyu açıp sağlam olup olmadığına bakmaları için bile çağırırsanız ücret alacaklar.
Ama kutuyu siz açarsanız tv hasarlı çıkarsa bunuda siz yaptınız olarak sayacaklar.
Amaa ürün vestel garantili. Yersen.
Ben 2 tane aldım ikisinide açtım sorun yok.
Olsaydı a101 mağazasına götürmekten başka birşey yapamazdım.
Sıfır aldığımız ürüne servis ücreti istemeleri ne kadar doğru birşey anlam veremedim.
vestel bayi aradım bugün. 40' fazlası ücretsiz dediler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestel bayi aradım bugün. 40' fazlası ücretsiz dediler.
selam burada marka önemli, vestel markası 40'' üstü ücretsiz, toshiba ve jvc aynı şekildedir. hilevel her model ücretlidir. seg 48'' üstü ücretsiz, nexon bazı modeller ücretli bazıları ücretsiz, telefunken 40'' üstü ücretsiz. regal 40'' üstü ücretsiz.

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
Selam
Tabiki, delil olarak sunulabilir.

IMG_20191130_074246.jpg

Güncelleme sonrası kanal taşıma yada sıralama gitti ne yapabilirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hmr/yenileme hızı 800hz Mesela vestelin yazılımı yüklense artar mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG_20191130_074246.jpg

Güncelleme sonrası kanal taşıma yada sıralama gitti ne yapabilirim
selam
aşağıdaki sıralamayı deneyiniz.
televizyonu kapatıp açıp kontrol ediniz,
ayarlar uydu ayarlarından tkgs açık veya esnek ise kapalı konuma alıp kontrol ediniz.
ayarlar uydu ayarları yapıp ilk kurulum yapınız (ilk kurulumda herşey silinir tekrar kendiniz kurulum yapmanız gerekir).

B Çevrimdışı

BLACKBULL 

Yeni Üye
29 Kas 2019
32
43
selam
aşağıdaki sıralamayı deneyiniz.
televizyonu kapatıp açıp kontrol ediniz,
ayarlar uydu ayarlarından tkgs açık veya esnek ise kapalı konuma alıp kontrol ediniz.
ayarlar uydu ayarları yapıp ilk kurulum yapınız (ilk kurulumda herşey silinir tekrar kendiniz kurulum yapmanız gerekir).
Teşekkürler birde smart menü sıralaması nı düzenleyebiliyormuyuz istediğim uygulama yı öne alabilirmiyim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt