43u9700 50u9700 55u9700 65u9700

N Çevrimdışı

NightBlue

Yeni Üye
10 Mar 2022
2
25
Ekran-Resmi-2022-05-17-17.30.56.png

Merhaba, servis menüsünde TV FTI TİME: Prş 01/01/1970 yazıyor. Bu tam ne oluyor ? Böyle olması normal mi ?
F fikoloji

S Çevrimdışı

serdar6666

Yeni Üye
29 May 2022
2
39
hocam selamün aleyküm vestelin 50ua9600 modelini dün aldım lakin tv daha gelmedi.tv yi almadan 50u9700 modelinimi alsam diye tereddütte kaldım.ben bilmediğim için size soruyorum biri android biri smart hangisini tercih etsem arasında 300 tl kadar fark var.50u9700 modeli için bu fark değermi abim sana zahmet bugün bi tavsiyede bulunursan bende yarın ona göre bayii ile görüşecem.teşekkür ederim

G Çevrimdışı
31 May 2022
12
44
hocam selamün aleyküm vestelin 50ua9600 modelini dün aldım lakin tv daha gelmedi.tv yi almadan 50u9700 modelinimi alsam diye tereddütte kaldım.ben bilmediğim için size soruyorum biri android biri smart hangisini tercih etsem arasında 300 tl kadar fark var.50u9700 modeli için bu fark değermi abim sana zahmet bugün bi tavsiyede bulunursan bende yarın ona göre bayii ile görüşecem.teşekkür ederim
aleykumselam, bayide birebir kiyaslayip gonlunuze hangisi yatiyor ise oyle almak daha iyi sanki :) bayilerde gorup imkan dahilinde ama eger farkli panel gelirse o zaman da teknik detaylari icin yetkililer zaten gerekli aciklamayi yaparlar diye dusunuyorum

G Çevrimdışı
31 May 2022
12
44
43inc panel bilgilerine gore hkc ya da panda oldugundan siparis verirken bize hkc panelli urun gelmesini nasil saglayabiliriz

L Çevrimdışı

Linurice 

Yeni Üye
3 Eyl 2022
13
28
Selamlar bu modelden almayı düşünüyoruz ama Vestel'in Linux arayüzü aklıma takıldı. Disney+ yok ama tarayıcı üzerinden izlenebiliyor mu? Bir de BOE IPS panel çok mu kötü? Çünkü genel olarak VA'ya göre sürekli bazı kısımlarda zayıf olduğu belirtilmiş.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selamlar bu modelden almayı düşünüyoruz ama Vestel'in Linux arayüzü aklıma takıldı. Disney+ yok ama tarayıcı üzerinden izlenebiliyor mu? Bir de BOE IPS panel çok mu kötü? Çünkü genel olarak VA'ya göre sürekli bazı kısımlarda zayıf olduğu belirtilmiş.
Android box desteği yapabilirsiniz.
Tarayıcı da denemedim (aboneliğim yok) ama işkence olur.
Boe güzel bir paneldir reng gamı yüksektir. IPS tabanlı diyebiliriz, IPS panelde siyah performansi va gibi değildir.

L Çevrimdışı

Linurice 

Yeni Üye
3 Eyl 2022
13
28
Android box desteği yapabilirsiniz.
Tarayıcı da denemedim (aboneliğim yok) ama işkence olur.
Boe güzel bir paneldir reng gamı yüksektir. IPS tabanlı diyebiliriz, IPS panelde siyah performansi va gibi değildir.
Android Box aslında çok mantıklı dediğiniz gibi. Disney+ ise en kötü ekran yansıtma üzerinden izlenebilir. Ama bunlarla uğraşmak yerine 55UA9900 modeli daha çok ilgimi çekti. Zaten teknik açıdan benzer oldukları için sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. Teşekkürler yine de. :)

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
selamlar. tv tarayıcısı üzerinden disney + girmek mümkün değil ( bu gün denedim :) )
ancak tv sistem güncelleme yapılsa markete disney uygulaması gelir mi acaba F fikoloji

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt