43u9700 50u9700 55u9700 65u9700

L Çevrimdışı

Linurice 

Yeni Üye
3 Eyl 2022
13
28
selamlar. tv tarayıcısı üzerinden disney + girmek mümkün değil ( bu gün denedim :) )
ancak tv sistem güncelleme yapılsa markete disney uygulaması gelir mi acaba F fikoloji
Disney ve Vestel ortak çalışsa neden olmasın ki? Sonuçta Netflix, Google, Amazon gibi firmalar bile servislerini getirmiş. Bence Vestel bu konuda firmaların üzerine daha çok gitmeli.

Bu arada televizyonu kullanıyorsunuz galiba. GeForce Now'u da tarayıcı üzerinden deneyebilir misiniz? Disney+ gibi bu da yok maalesef.

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Disney ve Vestel ortak çalışsa neden olmasın ki? Sonuçta Netflix, Google, Amazon gibi firmalar bile servislerini getirmiş. Bence Vestel bu konuda firmaların üzerine daha çok gitmeli.

Bu arada televizyonu kullanıyorsunuz galiba. GeForce Now'u da tarayıcı üzerinden deneyebilir misiniz? Disney+ gibi bu da yok maalesef.
Evet tv yi kullanıyorum. GeForce now nedir bilmiyorum :bilmiyom

L Çevrimdışı

Linurice 

Yeni Üye
3 Eyl 2022
13
28
Evet tv yi kullanıyorum. GeForce now nedir bilmiyorum :bilmiyom
Bulut tabanlı oyun servisi. Özellikle güçlü bilgisayarlar isteyen oyunları internet üzerinden oynayabiliyoruz. Canlı yayın gibi düşünün ama bir tık farklı. Telefon, tablet, televizyon, bilgisayar vs. fark etmiyor iyi bir internet bağlantısı yeterli.

Böyle de reklam yapıyormuş gibi hissettim. :hihi Sponsorluğum yoktur. :)

T Çevrimdışı

talip1988

Yeni Üye
29 Eyl 2022
7
35
Bu tvyi aldım (55u9700) ve buna vesile olan F fikoloji ye teşekkür ederim..bayiide 55ua9090 ile yanyana idi..yaklaşık yarım saat izledim renk doygunluğu daha güzel geldi. ses deneyimi oldukça iyi..tarayıcısı da başarılı netten film izlenebiliyor. IPTV uygulaması var ancak detaylı kategorileme yapmıyor.. eksi olarak app storea bazen bağlanmıyor o zamanlar tvyi açıp kapatıyorum düzeliyor. Bu konuda bilgin var mı F fikoloji

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu tvyi aldım (55u9700) ve buna vesile olan F fikoloji ye teşekkür ederim..bayiide 55ua9090 ile yanyana idi..yaklaşık yarım saat izledim renk doygunluğu daha güzel geldi. ses deneyimi oldukça iyi..tarayıcısı da başarılı netten film izlenebiliyor. IPTV uygulaması var ancak detaylı kategorileme yapmıyor.. eksi olarak app storea bazen bağlanmıyor o zamanlar tvyi açıp kapatıyorum düzeliyor. Bu konuda bilgin var mı F fikoloji
Klasik smart TV sorunları, bazen oluyor böyle şeyler.
Misal geçen FB BJK maçında çoğu serveri calistirmadi TV Ler. Bı sorun oldu genel sayılabilir. Telefonum Zarrr zarrr içimi yedi. Allah'tan maç izleyen biri değilim 🤣

T Çevrimdışı

talip1988

Yeni Üye
29 Eyl 2022
7
35
Bu arada dün akşam yazılım güncellemesi geldi. ama neler değişti bilmiyorum.

T Çevrimdışı

talip1988

Yeni Üye
29 Eyl 2022
7
35
Home tuşuna basıp 4725 i tuşlayarak ekran görüntüsü atabilir misiniz?

IMG_20221007_024952.jpg

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

talip1988

Yeni Üye
29 Eyl 2022
7
35
Güncellemenin versiyonuna bakmak için. Sizin TV eski sürüm ile gelmiş. Yeni gelen sürüm bizim TV deki sürüm.
Anladım..peki bundan sonra bir güncelleme var mı? Bir de bu smart TV özelliğinden sanırım kendi uydu sistemini kullanınca örneğin ATV ye gelince kırmızıya tuşa basınca atvnin dizileri yayın akışı vs geliyor..bu özellik TV kaynaklı değil mi? Bunu çok beğendim

M Çevrimdışı

maymunkral 

Aktif Üye
30 May 2018
358
41
Anladım..peki bundan sonra bir güncelleme var mı? Bir de bu smart TV özelliğinden sanırım kendi uydu sistemini kullanınca örneğin ATV ye gelince kırmızıya tuşa basınca atvnin dizileri yayın akışı vs geliyor..bu özellik TV kaynaklı değil mi? Bunu çok beğendim
İkinci söylediğinizi bilmiyorum ama yeni yazılım gelmedi.

I Çevrimdışı

izmirli3535

Yeni Üye
8 Kas 2022
2
30
Hocam merhaba yardiminiz gerekiyorda ben 43 u9600 43 u9700 almak istoyprumda kararsiz kaldim baya genelde normal filim muzik dinlerim ama agirlikli konsol oynarim surekli bana hangi modeli onerirsiniz aceba ve hango model mb 18 vardir ve ips paneldir yada siz bana hansini onerirsiniz yardimci olursaniz cok sevinirim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt