43U9510 50U9510 55U9510 58U9510 65U9510 Teknik Özellikler

T Çevrimdışı

tomjr

Yeni Üye
11 Eyl 2021
15
29
Birkaç hafta önce 50u9510 aldım. En ufak hareketli görüntülerde görüntüde bölgesel titreme oluyor. Örneğin filmlerin sonlarındaki siyah ekran üzerinde yavaşça kayan beyaz yazılar titrek görünüyor. Genel olarak hareket sırasında aydınlık ve karanlık arası geçiş yapan bölgeler titriyor. Aydınlık ve karanlık renklerden oluşan bir desen üzerinden kamera hareket ettikçe belli oluyor.

Başta çok önemli değil diye düşünmüştüm ama izlediğim her şeyde görüyorum ve rahatsız ediyor. Futbol maçında geniş açı kamerada arkadaki tribünlerin deseni titriyor. Filmlerde en basit oda içinde sohbet sahnelerinde arkadaki perdelerin deseni kamera hareket ederken titriyor.

Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı? Bu panellerin genel bir sorunu mu yoksa sadece bendeki panelde mi sorun var? Garantiye başvurmalı mıyım?

Sorun şu videodan görülebilir:

Ben 43u9510 modelini kullanıyorum. Çok detaycı değilseniz, izleyin geçin. Panel kalitesi ve ekran yenileme sıklığı hertz olayı önem arz ediyor maalesef, Aksi halde bu serilerde vestel pixellence teknolojisi ve Micro dimming teknolojisi mevcut, ekran ayarları kısmından bunlara göz atarak iyileştirme yapabilirsiniz.

M Çevrimdışı

Müsteşar Bey 

Yeni Üye
9 Şub 2018
44
53
F fikoloji, Hocam mrb. Vestel 58U9510 model tv nin ayaklar arası mesafe ölçüsünü (stand genişliği deniyor galiba ) sordum müşteri hizmetlerine bana 1305 mm gibi bir ölçü verdi ki sanırım bu ölçü tv uzunluğu oluyor. Bu tv lerin montajını yapan biri olarak en iyi cevabı sizin vereceğinizi düşünüyorum. Bu tv nin stand genişliği ne kadar üstad. 1 m sehpaya sığar mı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, Hocam mrb. Vestel 58U9510 model tv nin ayaklar arası mesafe ölçüsünü (stand genişliği deniyor galiba ) sordum müşteri hizmetlerine bana 1305 mm gibi bir ölçü verdi ki sanırım bu ölçü tv uzunluğu oluyor. Bu tv lerin montajını yapan biri olarak en iyi cevabı sizin vereceğinizi düşünüyorum. Bu tv nin stand genişliği ne kadar üstad. 1 m sehpaya sığar mı.
Vestelde standart kasa olduğu için daha önceden olctugum ölçü olarak 87cm notum var

A Çevrimdışı

aykutadar

Yeni Üye
14 May 2018
44
54
Koddan çıkmıyor satıcı size seri no verirse bakarım eğer bütçe uygunsa u9600 de bakabilirsiniz
9600 daha iyiyse tabiki bakarız
Koddan çıkmıyor satıcı size seri no verirse bakarım eğer bütçe uygunsa u9600 de bakabilirsiniz
Ua 9600 mü hocam
Çok teşekkür ederim 55u9600 için seri no istedim inşallah gelirse hemen paylaşım yapacağım

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Melankolin

Yeni Üye
29 Eki 2021
5
31
Abilerim hayırlı günler. Hb sitesinden 65u9510 sipariş verdim büyük ihtimal yarın elime geçicek. Panelden panele fark olduğunu okudum nasıl öğrenebilirim.

Birde ürün nasıldır kullanan kişiler var mı memnun mu. Misal 65 inç ile 50 inç arasında özellik farkı varmıdır ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Abilerim hayırlı günler. Hb sitesinden 65u9510 sipariş verdim büyük ihtimal yarın elime geçicek. Panelden panele fark olduğunu okudum nasıl öğrenebilirim.

Birde ürün nasıldır kullanan kişiler var mı memnun mu. Misal 65 inç ile 50 inç arasında özellik farkı varmıdır ?
İlk sayfada çıkacak paneller mevcut, özellik olarak fark boyut arasında yok, u9510 içime sinen modellerden birisi önümdeki güncellemelerle iyice oturusur. Hayırlısı olsun.
TV kurulduktan sonra menü 4725 yapıp görsel paylaşırsanız yada seri numarasını net panel bilgisi veririz

M Çevrimdışı

Melankolin

Yeni Üye
29 Eki 2021
5
31
İlk sayfada çıkacak paneller mevcut, özellik olarak fark boyut arasında yok, u9510 içime sinen modellerden birisi önümdeki güncellemelerle iyice oturusur. Hayırlısı olsun.
TV kurulduktan sonra menü 4725 yapıp görsel paylaşırsanız yada seri numarasını net panel bilgisi veririz
Tamamdır hocam bide bi sorum daha var bu TV niye ucuz ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt