43U9510 50U9510 55U9510 58U9510 65U9510 Teknik Özellikler

G Çevrimdışı

Grkn32

Yeni Üye
27 Haz 2021
8
35
Hocam bununla lg7000 ve 8000 serisi arasında kaldım fakat vesteli alirsam yaninda apple tv alabilirim sizin yorumunuz nedir

JusThEnd Çevrimdışı

JusThEnd

Aktif Üye
22 Tem 2021
69
28
LG yanında bu model pek iş yapmaz sizin için.
Bakın *** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Dikkat etmek gerekir. Kötü değil yani
selamlar hocam sony xh 8196 ile vestel u9800-9510 modelleri arasında kaldım. Çok para vermeye gerek var mı bilemiyorum. Sizin fikriniz nedir? Vestel IPS mi D-Led mi modelleri hiçbir yerde bulamadım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

şimdi gördüm konunuzda D-LED miş U9510 ve IPS olan 65 inç olan demişsiniz. Aslıdna fiyat olarak sony dediğim model 55 inç den daha ucuz ve daha büyük ekran olmuş oluyor. Sizce daha fazla zevk verir mi sony yerine 65 inç bu modelden almak?

panel IPS veya VA sans işi olarak niye bırakılıyor acaba? secemiyor muyuz? 65 inç kesin IPS olacak değilmiş..

+ olarak sırf D-led var diye u9510 alırsam kendim + android box almayı düşünüyorum hocam

Son düzenleme:
JusThEnd Çevrimdışı

JusThEnd

Aktif Üye
22 Tem 2021
69
28
LG yanında bu model pek iş yapmaz sizin için.
Bakın *** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Dikkat etmek gerekir. Kötü değil yani
55u9510 almayı düşünüyorum AUO veya LG olanlı panel arayacağım. Seri no örnek var mı bu panellere ait olan? ve nasıl kullanım deneyimi olan var mı cevrenizdE?

J Çevrimdışı

jagatai

Yeni Üye
1 Eyl 2021
15
34
ps5 almayı düşünyorum izleme mesafem 2 metre olacağı için maksimum 43" tv bakıyorum. Ülkemizde maalesef bu ölçüde ps5 için tv yok. Dolayısı ile mümkün olan en düşük fiyatla yeni modeller çıkana kadar geçiş tv si olacak 120fps ler standart olana kadar 2 yıl idare eder diye düşünüyorum. toshiba43ul3b63dt philips7505 ve bu model arasında kaldım. Aslında philips alıp geçerdim ama malum ilgisizliği firmadan beni soğuttu vestelin bu modeli ile ilgili internette hiç video göremedim kullanan varsa fikir verebilir mi oyun için nedir performansı? Vestelede soğuk duruyorum ama eldeki şartlar mecbur.

A Çevrimdışı

Aslan38

Yeni Üye
2 Ocak 2020
12
34
F fikoloji, merhaba tv yi aldım yarın mağazadan teslim alacaz inşallah. 43 u9510. Hangi panelin hangisi olduğunu nasıl anlarız. Barkoddan bir şekilde bizim anlama şansımız var mı varsa paylaşabilir misiniz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
F fikoloji, merhaba tv yi aldım yarın mağazadan teslim alacaz inşallah. 43 u9510. Hangi panelin hangisi olduğunu nasıl anlarız. Barkoddan bir şekilde bizim anlama şansımız var mı varsa paylaşabilir misiniz?
Senin anlama şansın maalesef yok ,seri numarasını ilgili konuda yayınlamalısın sevgili Aslan38 :ok

T Çevrimdışı

tomjr

Yeni Üye
11 Eyl 2021
15
29
Yazılım versiyonu ne oldu değişiklik hakkında bilgi ve servis menü resmi bekliyoruz ☺️
Yazılım versiyonunu ve servis menü fotoğrafını ekleyeceğim. Gözlemlediğim kadarıyla tarayıcı da düzeltmeler yapılmış, şuan için güncellemeden sonra tarayıcı da çökme vb aksilik yaşamadım, smart uygulamaları içeriğinde ise bir değişiklik yok..

4 Çevrimdışı

400180sd

Yeni Üye
12 Eyl 2021
2
27
Birkaç hafta önce 50u9510 aldım. En ufak hareketli görüntülerde görüntüde bölgesel titreme oluyor. Örneğin filmlerin sonlarındaki siyah ekran üzerinde yavaşça kayan beyaz yazılar titrek görünüyor. Genel olarak hareket sırasında aydınlık ve karanlık arası geçiş yapan bölgeler titriyor. Aydınlık ve karanlık renklerden oluşan bir desen üzerinden kamera hareket ettikçe belli oluyor.

Başta çok önemli değil diye düşünmüştüm ama izlediğim her şeyde görüyorum ve rahatsız ediyor. Futbol maçında geniş açı kamerada arkadaki tribünlerin deseni titriyor. Filmlerde en basit oda içinde sohbet sahnelerinde arkadaki perdelerin deseni kamera hareket ederken titriyor.

Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı? Bu panellerin genel bir sorunu mu yoksa sadece bendeki panelde mi sorun var? Garantiye başvurmalı mıyım?

Sorun şu videodan görülebilir:

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Birkaç hafta önce 50u9510 aldım. En ufak hareketli görüntülerde görüntüde bölgesel titreme oluyor. Örneğin filmlerin sonlarındaki siyah ekran üzerinde yavaşça kayan beyaz yazılar titrek görünüyor. Genel olarak hareket sırasında aydınlık ve karanlık arası geçiş yapan bölgeler titriyor. Aydınlık ve karanlık renklerden oluşan bir desen üzerinden kamera hareket ettikçe belli oluyor.

Başta çok önemli değil diye düşünmüştüm ama izlediğim her şeyde görüyorum ve rahatsız ediyor. Futbol maçında geniş açı kamerada arkadaki tribünlerin deseni titriyor. Filmlerde en basit oda içinde sohbet sahnelerinde arkadaki perdelerin deseni kamera hareket ederken titriyor.

Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı? Bu panellerin genel bir sorunu mu yoksa sadece bendeki panelde mi sorun var? Garantiye başvurmalı mıyım?

Sorun şu videodan görülebilir:

Normal olarak düşünüyorum. Bir çok ekran teknolojisi yoktu bu modelde pixelencepro memc gibi. E birde ne kadar ekmek o kadar köfte ilişkisi de eklenebilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt