4000 TL ye notebook tavsiyesi

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Evet sorun varmış dediler, ısınma ve şarjının çok kısa gitmesi gibi, fakar huawei o konularda çok beğenilmiş, ekran olarak ta ıps ve canlı ekrandan herkes memnun kalmış
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yani şöyle diyim sıradan wordde yazma çizme, fakat birazcık ta yazılıma ilgi duyduğum için onlarla uğraşmak, öğrenmek. Ayriyeten aldığım bilgisayar biraz hızlı ve güzel olsun istiyorum( şarjsız uzun gitsin, ekranı kaliteli olsun) Huawei bu saydığım özelliklere sahip olduğunu kanıtlamış diyebilirim

.biraz benzetme farklı oldu kusura bakmayın .
bir delik açacaksınız , deleceksiniz !!!
profesyonel matkap almaya
benzedi ,

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
Tamam da ben neden malın iyisini almıyım ki ?

tam verim ürünün özelliklerini kullanmayacağın iyi dediğin .

daha fazla para vermek istiyorsan karar senin ( benim düşüncem )

diğer bir açıdan . ( benzetme diyelim )
bulaşık makinası almak istiyorsun .
kristal bardağın yok ,
kristal bardak yıkayan olsun .

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Evet sorun varmış dediler, ısınma ve şarjının çok kısa gitmesi gibi, fakar huawei o konularda çok beğenilmiş, ekran olarak ta ıps ve canlı ekrandan herkes memnun kalmış

Yani şöyle diyim sıradan wordde yazma çizme, fakat birazcık ta yazılıma ilgi duyduğum için onlarla uğraşmak, öğrenmek. Ayriyeten aldığım bilgisayar biraz hızlı ve güzel olsun istiyorum( şarjsız uzun gitsin, ekranı kaliteli olsun) Huawei bu saydığım özelliklere sahip olduğunu kanıtlamış diyebilirim

Ayriyeten huawei orjinal mouse çanta ve ses bombası hediye ediyor. Ve kasa kalitesi olarak diğer laptopa göre daha iyi, parmak okuyucusu var vs vs
Bir laptop yanında ne kadar çok hediye veriyorsa ben o kadar uzağa kaçarım

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,052
aynı ürünü ?
taksitli fiyatlar çeşitliği
%8 İNDİRİM 4.999 TL
4.599 TL

link 512gbssd yanlış yazılımış !!!

HUAWEI MATEBOOK D 15 AMD RYZEN 5 3500U 2.1GHZ-8GB-256GB SSD-15.6"-AMD-W10

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Umarım artık alırsınız bir laptop, 4000 ile başladınız arada üst düzey modellere kaydınız ki keşke 5400 liraya ryzen 7 GTX 1650 olan modeli alsaydınız indirim varken, karar vermek zor ama siz bekledikçe fiyatlar bence durmayacak bu dolar daha ne kadar sabit kalır bilmiyorum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Umarım artık alırsınız bir laptop, 4000 ile başladınız arada üst düzey modellere kaydınız ki keşke 5400 liraya ryzen 7 GTX 1650 olan modeli alsaydınız indirim varken, karar vermek zor ama siz bekledikçe fiyatlar bence durmayacak bu dolar daha ne kadar sabit kalır bilmiyorum

İsteyene her daim tavsiye veririz elimizden geldiğince.
Alır veya almaz, o kişinin kendi bileceği iş. :hihi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
İsteyene her daim tavsiye veririz elimizden geldiğince.
Alır veya almaz, o kişinin kendi bileceği iş. :hihi
28 haziranda atılan şu ilk mesajdan sonra
umut bey size bir sorum olucaktı

Lenovo IdeaPad S145-15API AMD Ryzen 7 3700U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81UT001ATX

Bu bilgisayar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?
atılan onlarca mesaj sonrası geldiğimiz noktada ilk sorulan laptop ile huawei kıyaslanmış ki arada senin de isyan noktasına geldiğin birini al geç diye yazdığın mesajlar var şunun gibi
50 kere aynı soruyu sordunuz, hala karar veremediniz mi?
3 tane model önerdim alın geçin birini işte.
4000'e alınabilecek donanım gücü belli bu döviz kurunda. :kiskis
Elbette her isteyene elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım ama dönüp dönüp durmayalım aynı yerde ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri