33 Şehidimiz var.

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar 9 Şehitimiz var doğru mu bu haber?? Twitter, ekşi sözlük kapatıldı haberlerde 9 şehit var diyorlar 9 şehit için ekşi sözlük Twitter kapatılır mı? Ne diyorsunuz. 9 şehit olduğuna inanamıyorum. Ne olacak bu ülke?
Allah askerlerimize yardım etsin, şehitlerimizin ruhu şad olsun, ailelerine baş sağlığı diliyorum.

NOT:
Başlık düzenlenmiştir

Edit : ilk gelen haberlere göre ve valinin açıklamasına göre 9 şehidimiz var idi sayı sonra yükseldi vali başka bir açıklama daha yaptı. Şuan resmi kaynaklara göre 33 şehidimiz var. Resmi olmayan, kaynağı belli olmayan iç ve dış medyaya göre bilinen rakam 200 şehit haberi.

Sınır kapılarımız açıldı, mülteciler ve göçmenler Avrupa'ya gidebilecekler. Onlara engel olunmayacak. Elimizdeki son kozu da oynuyoruz bakalım ne olacak, iç işleri bakanı almış olduğu karar doğrultusunda internet erişimi yavaşlatıldı.

Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Ateş düştüğü yere yakar. Diyecek hiç bir kelime cümle bulamıyorum. Kanları yerde kalmamalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Forumda din ve siyaset içerikli veya ucunun oraya kayacağı belli olan konularda Yazmama kararım var.
Sadece kardeşlerimize, hayalleri olan o gencecik canlarımıza rahmet diliyor, gayrıresmi açıklanan rakamların gerçek olmamasını niyaz ediyorum.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
hatay valisi 22 diyor bölgeden gelen haberlerde daha fazla olduğu yönünde. mubarek gecede şehitlik mertebesine yükselen askerlerimizin ailelerine başsağlığı diliyorum. moralim çok bozuk uyku falan kalmadı.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
ben şuanda bu mesajı yazarken bile utanıyorum, aslan kardeşlerim can verirken ben klavye başında ahkam kesiyorum.. bıktım artık şehide rahmet dilemekten, gaziye acil şifa dilemekten.. çok üzgünüm, çok üzgünüm, kelimeler yetmiyor içimdeki nefreti ve üzüntüyü anlatmaya.........

A Çevrimiçi

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
163
49
ben şuanda bu mesajı yazarken bile utanıyorum, aslan kardeşlerim can verirken ben klavye başında ahkam kesiyorum.. bıktım artık şehide rahmet dilemekten, gaziye acil şifa dilemekten.. çok üzgünüm, çok üzgünüm, kelimeler yetmiyor içimdeki nefreti ve üzüntüyü anlatmaya.........
akadaşlar şehit sayımız artabilir rus uçağı birliğimizi bombaladı tugay seviyesi nde birlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt