3 Haziran 2018 Fenerbahçe Genel Kurulu

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
yaw 150 kağıt paramı bunlar için,neyin 150si bu,benim kastettiğim rakamlar en az 300 veya 500 kağıt
150 kağıt hikaye ve bu arada Borç lar da felaket,kafamı buluyor bunlar,madem sahaya çıkacaksın
ona göree rakam basacaksın!
valla dedikleri öyle aziz sponsorları da katarak 150 milyon basacağım diyor. ali koçta senden fazla bascam diyor ikisi de aynı kafada o konuda. şuan oylar açılıyor ali koç önde gibi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Aziz Yıldırım oylama için gelenlerin kapıda ellerini sıkışıyormuş. Sandıklar açılmaya başladıktan sonra stadı terketmiş. Rüya gibi hala inanamıyorum Ali Koç un geleceğine.

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Türk futboluna ve Fenerbahçe'ye hayırlı olsun. Umarım güzel bir dönemin de başlangıcı olur bu değişim.

Ben niye bu kadar sevindim bu olaya, gizli fenerbahçeli miyim yoksa :haha1
:clap

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
JPsVY.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Bakınız Beyler,GS/BJK/TS/FB

felaket BORÇ batağındalar özellikle GS/TS ve Fener de kötü BJK nin nerede olduğu belli değil ama
Fikret Bey işin mali yapısını çok güzel biliyor! işi götürür bir şekilde

Fener de ise 150 kağıt çerez parası yaw,ama 300 kağıt günü güzel kurtarır ama bu da yetmez
Ali gibi adama da bunlar kolay işler olması gerekiyor aksi hal de hiç çıkmasın sahaya!

Bu Aile zaten nasıl razı oldu bilmiyorum rahmetli Dedesi yaşasaydı Ali düşünemezdi bile üyeliği
değil Başkan olmayı,Rahmi Bey de nasıl ikna oldu bilmiyorum;sanırım git kendi paranla iş tut demiştir:mutlu

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Bakınız Beyler,GS/BJK/TS/FB

felaket BORÇ batağındalar özellikle GS/TS ve Fener de kötü BJK nin nerede olduğu belli değil ama
Fikret Bey işin mali yapısını çok güzel biliyor! işi götürür bir şekilde

Fener de ise 150 kağıt çerez parası yaw,ama 300 kağıt günü güzel kurtarır ama bu da yetmez
Ali gibi adama da bunlar kolay işler olması gerekiyor aksi hal de hiç çıkmasın sahaya!

Bu Aile zaten nasıl razı oldu bilmiyorum rahmetli Dedesi yaşasaydı Ali düşünemezdi bile üyeliği
değil Başkan olmayı,Rahmi Bey de nasıl ikna oldu bilmiyorum;sanırım git kendi paranla iş tut demiştir:mutlu
Ali Bey ailesinden habersiz iş yapıyordur belki :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri