3 Haziran 2018 Fenerbahçe Genel Kurulu

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
valla ben Aziz ciyim ama artık bıktım ondan!

Ali beyi destekliyorum,yeni nesil yeni yetenek yeni "para babası"! ayrıca adam bayağı da dolu geliyor!
Aziz bey den ricam bıraksın bu işleleri ve yolu açsın yaw!

Ü Çevrimdışı

Üye silindi 1995

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aziz Yıldırım sportif konuda başarısız. Ali KOÇ yeni kan olsun,ayriyetten Ali KOÇ iletişim konusunda çok daha iyi mütevazi pozitif bir adam..Aziz Yıldırım kendinden nefret ettirmek için elinden geleni yapıyor bu da Fenerbahçeye yansıyor. Umarım Ali KOÇ kazanır.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Allah'ım sen duy sesimizi.. Yanlışlık ile A.Y tekrar başkan olursa Kastamonuspor taraftarı olurum fb benim için biter. Eminin çoğu insanda salar. Ama başkanımız ali koç resmi olarak geçerse başa tekrar kombine alır grupla maça gitmeye devam ederim

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bugün unuttum izlemedim şimdi izliyorum kongreyi . Gönlümüze düşen umut bile yeter yarın işimiz zor olsa da sonuna kadar Ali Koç

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Rezil adam ya o formayı ben yaptırdım eeeaaa diye birşey yaptı şimdi taraftara . Komik sadece egosu her zaman önüne geçti.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Aziz Yıldırım in Ali Koç gel sen futbolu yönet ben bütün kulübü demesi aslında güzel bir teklif ama seçimden bir gün önce olmaz bu. Burdan da anlıyorum ki Ali Koç un kazanması çok yüksek Aziz başkan tutuşmuş. Aziz karışmasa adamı o karışmasa kardeşi bişeyi karışır ben eminim .

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
valla ben Aziz ciyim ama artık bıktım ondan!

Ali beyi destekliyorum,yeni nesil yeni yetenek yeni "para babası"! ayrıca adam bayağı da dolu geliyor!
Aziz bey den ricam bıraksın bu işleleri ve yolu açsın yaw!
FB ile gram alakası olmayan beni bile heyecanladırıyor Ali Koç :rock:deli1

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Aziz Bey son anda resti görür ve daha yüksek basabilir! adam kafayı yemiş yaw,ölünceye kadar Başkan
kalmak istiyor anlaşılan! abi çekil git,yolu aç,yeter senin de hizmetlerin daha fazla kendini düşürme,bundan
sonra seninle bu Klüp gitmez anla artık!

Ayrıca eskisi gibi de basamıyorsun! şayet bassaydın bu kadar BORÇ da birikmez di bırak bari basacak adamlar
var onlar gelip bassınlar,sana vermiyorlar anla bunu da artık!

Ali bey şahsen basıyor+ona inanan bir sürü adam var "basacak" ama senden dolayı geri de duruyorlar!

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Aziz Bey son anda resti görür ve daha yüksek basabilir! adam kafayı yemiş yaw,ölünceye kadar Başkan
kalmak istiyor anlaşılan! abi çekil git,yolu aç,yeter senin de hizmetlerin daha fazla kendini düşürme,bundan
sonra seninle bu Klüp gitmez anla artık!

Ayrıca eskisi gibi de basamıyorsun! şayet bassaydın bu kadar BORÇ da birikmez di bırak bari basacak adamlar
var onlar gelip bassınlar,sana vermiyorlar anla bunu da artık!

Ali bey şahsen basıyor+ona inanan bir sürü adam var "basacak" ama senden dolayı geri de duruyorlar!

sponsorlar dahil 150 milyon basarım dedi aziz , Ali Koç da madem sen ben ne basarsam 1 fazlasını basıyorsun bende senin bastığının 1 fazlasını basıyorum dedi ve ekledi Ali Koç madem bu kadar parayı basmaya imkanın var seçimi niye bekledin bu nasıl fenerbahçelilik gibi bir söz söyledi.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw 150 kağıt paramı bunlar için,neyin 150si bu,benim kastettiğim rakamlar en az 300 veya 500 kağıt
150 kağıt hikaye ve bu arada Borç lar da felaket,kafamı buluyor bunlar,madem sahaya çıkacaksın
ona göree rakam basacaksın!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt