3 AYLIK KISA SÜRELİĞİNE TANITIM AMAÇLI ÜCRETSİZ SİNEMA KANALLARI.

S Çevrimdışı

sefabey

Yeni Üye
26 Nis 2019
21
43
ben yeni samsung 50nu7400 aldım fakat app storede smart ip tv yok.

hangi uygulama var iptv için ?
NET İPTV olarak smart tv mağazasında arama yapın. samsung model tv'ler için smart iptv uygulamasının yerine NETİPTV geldi özellikle yeni model televizyonlar da bulunuyor. görseldeki uygulamanın temsili

screen-6.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Tam "bende izliyorum artık" yazacak iken bu yazıyı okuyunca hemen iptv girişi yaptım (botech üzerinden izliyebiliyordum) yayın yoktu tabii.
Ancak sevgili sefabey ,bu itham forum üyelerimiz için çok ağır olmuş gibi görünüyor,"İÇİNİZDE TAHAMMÜL EDEMEYENLER VAR" , burada iptv satışı yapan olmalı ki bu dediğinde haklı olabilesin ,sanırım kızgınlıkla bunu yazdın ama hakettğimizi sanmıyorum :)
Ben şahsen bu açıklamaya üzüldüğümü belirteyim, ki tam da izleyebileceğim bir sistemi de bulduğum için sevinmişken ,aşağıdaki resimde görünüyor :)
FOTOĞRAF
Neyse,sağlık olsun :)

TEKRAR MERHABALAR.
... için burdayız gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayabilirsiniz bunuda belirtmiş olalım
Kusura bakma ama ben şahsen kendi adıma ve tüm dostlarım adına senden bir özür istiyorum,en azından yukarıda yazdığın "İÇİNİZDE TAHAMMÜL EDEMEYENLER VAR" cümlesine açıklayıcı bir cevap verebilirdin,çünkü hepimizi bir sepete koymuşsun,sonrada "gereksiz yorumlarınızı" deyip,ayrıca hepimizi bir kenara atmışsın.
Demekki,yarın senden satın alsam ve bir problem yaşasam,ve de sana geri dönüş yapsam bana " gereksiz yorum yapıyorsun,kendine sakla yorumunu" diyeceksin,şimdi "ne alakası var bunun" diyebilirsin,yaşımın verdiği tecrübeyle sabittir ki,sonunda hep böyle olur.
Ayrıca konuyu 8 mayısta hepimizi töhmet altında bırakarak ,kendin KAPATIP , 26 haziranda da tekrar açmışsın,şahsen bana pek güvenilir gelmedi bu durum.
Alana hayırlı olsun,sana da iyi satışlar .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
BİLGİ:

YAYIN PANELİMİZ, KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİ VEYA ŞAHISLAR TARAFINDAN SALDIRI ALTINA ALINDIĞINDAN, ŞİKAYET ÜZERİNE ERİŞİME KAPATILMIŞTIR.

ŞU DEMEK OLUYORKİ ÜCRETSİZ OLARAK SUNULAN HİZMETE İÇİNİZDE TAHAMMÜL EDEMEYENLER VAR, SİZLERE 3 AYLIK ÜCRETSİZ BİR SÜRE VERMİŞTİK FAKAT BUNU SUİSTİMAL EDENLER OLDUĞU İÇİN AN İTİBARİ İLE YAYINLARIMIZA ERİŞİM KAPATILMIŞTIR BİLGİNİZE SUNARIZ.

ÜCRETLİ SERVERLERİMİZ TAM DONANIMLI GÜVENLİK DUVARINA SAHİPTİR.
ÜYELİK ALMAK İSYEYENLER İLETİŞİM ADRESLERİMİZİ SUNDUGUMUZ REKLAMLARIMIZDAN BİZLERE ULAŞIM SAĞLAYABİLİR

TEŞEKKÜRLER

KONU KAPATILMIŞTIR.

Çok geç gördüm bu yazıyı ve direkt olarak ''Bu ne saygısız bir yaklaşım, Bu ne seviyesiz bir üslup'' dedim kendi kendime.

IPTV nizi alın gidin nerede pazarlıyorsanız pazarlayın, Sizin burnu kaf dağında formatında vereceğiniz ücretsiz adı altındaki pazarlama taktiği yayınlara bu forumda hiç bir üyenin ihtiyacı bulunmamaktadır.

ÜYELİĞİNİZ KAPATILMIŞTIR

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Çok geç gördüm bu yazıyı ve direkt olarak ''Bu ne saygısız bir yaklaşım, Bu ne seviyesiz bir üslup'' dedim kendi kendime.

IPTV nizi alın gidin nerede pazarlıyorsanız pazarlayın, Sizin burnu kaf dağında formatında vereceğiniz ücretsiz adı altındaki pazarlama taktiği yayınlara bu forumda hiç bir üyenin ihtiyacı bulunmamaktadır.

ÜYELİĞİNİZ KAPATILMIŞTIR
ADAM!

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55

ÜYELİĞİNİZ KAPATILMIŞTIR
Adamsın A Ado

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
:)
Özür bekliyordum oysa :)
Abimi bekletmeyeyim boşuna dedim zira muhterem ben çizmeden hemen önceki gece 0.36 da foruma girmiş. Demek ki niyeti yokmuş ve son şansını da böylece kaybetmiş oldu abicim.

Saygısızlığa tahammülüm yok abi. İçimizde böylelerine de gerek yok.

Yine de o zat adına ben özür dilerim zira gereksiz anlamsız ve saçma sapan çıkışlar olmuş :ok

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Abimi bekletmeyeyim boşuna dedim zira muhterem ben çizmeden hemen önceki gece 0.36 da foruma girmiş. Demek ki niyeti yokmuş ve son şansını da böylece kaybetmiş oldu abicim.

Saygısızlığa tahammülüm yok abi. İçimizde böylelerine de gerek yok.

Yine de o zat adına ben özür dilerim zira gereksiz anlamsız ve saçma sapan çıkışlar olmuş :ok
Abi kimse yanlış anlamasın ama deneme süresi bitince paralı olan bütün şeyler yasaklanmalı. Yanlış anlamayın sadece ip tv için değil işleyişi böyle olan herşey için

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt