teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Edevlete girip borç sorgulaması yaptığımda karşıma MTV ek ŞEY'i gelince ne sevindim ne sevindim bilemezsiniz gençler :).
İnanın şok olmadım ,ayağa kalkıp parmaklarımı şıklatıp göbek attım ,devletime ne kadar faydalı olursam o kadar iyi dedim ,hanım şaşırdı, "ne yapıyorsun gece vakti" dedi,anlattım.O da kalktı ve beraber göbek attık :haha1
Siz bu MTV ek ŞEY'ini ödediniz mi, ödemedi iseniz bu ayın 31'i son gün,unutmayın ,yoksa şey olursunuz ' ceza ' ödersiniz :hihi
Sevinerek ödeyeceğinize tüm kalbimle inanıyorum :)

İşte size benim MTV ek şeyim :)

byalo-568.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Anaaa ,bu arada unuttum , ben akbank maaş kartım ile ödeyemiyorum ,illa kredi kartı istiyor,bana "git bankandan kredi kartı al" diyorlar , veya devletin bankalarından ödeyebiliyorum biliyorsunuz :), biz ailecek kredi kartı kullanmıyoruz,akpli arkadaşım var, ona telefon açıp sitem edince "alocum ben ödeyeyim sen de bana havale edersin" der hep,yarın arayacağım yine bakalım ne diyecek ,"onun da arabası var,güzel mi güzellllll ":haha1

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Ben ödemeyeceğim. “Normal” şartlarda iptali kesin ama mevcut durumda aksi de şaşırtmaz

Aylık %2.5 oranında gecikme faizi var yanılmıyorsam. Bu enflasyon şartlarında faizle bile ödesem kardayım. Kısa vadede satış, muayene vb işim yok. İptal olmazsa bakarız.

Bu arada, hükümet de bunu sanki iptal olsun diye koymuş, gaz alma hesabı. Yoksa niye iptal edilenlerin bire bir aynı kanunu tekrar denesin? Hep yaptıkları taktik. :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Ben ödemeyeceğim. “Normal” şartlarda iptali kesin ama mevcut durumda aksi de şaşırtmaz

Aylık %2.5 oranında gecikme faizi var yanılmıyorsam. Bu enflasyon şartlarında faizle bile ödesem kardayım. Kısa vadede satış, muayene vb işim yok. İptal olmazsa bakarız.

Bu arada, hükümet de bunu sanki iptal olsun diye koymuş, gaz alma hesabı. Yoksa niye iptal edilenlerin bire bir aynı kanunu tekrar denesin? Hep yaptıkları taktik. :)
Bu gün dün yazdığım akpli arkadaş da aynısını söyledi bana :kiskis ,"alocum merak etme kaldırırlar ,ödeyenlere de iade ederler" dedi ,hatta "sen öde ama ,nemelazım dedi ayrıca :hihi , ve "paran yoksa ben ödeyeyim paran olduğunda verirsin" de dedi, ben de "hiç param olmadı ki baro " dedim,
o da "tamam ben öderim 436 tl ,ne olacak ki" dedi :haha1

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Bu gün dün yazdığım akpli arkadaş da aynısını söyledi bana :kiskis ,"alocum merak etme kaldırırlar ,ödeyenlere de iade ederler" dedi ,hatta "sen öde ama ,nemelazım dedi ayrıca :hihi , ve "paran yoksa ben ödeyeyim paran olduğunda verirsin" de dedi, ben de "hiç param olmadı ki baro " dedim,
o da "tamam ben öderim 436 tl ,ne olacak ki" dedi :haha1

Valla ödeyene iade ederler mi, çok emin değilim. Vergi dairesine doğrudan gidip “ihtirazi kayıt” ile ödenirse başka.

Ödeyecekler netten bankadan değil vergi dairesinddn ihtirazi kayıt ile ödesinler derim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
ben P.tesi günü iki taksiti de ödedim!
haftaya muayene var;uyarı vardı Ek. bilmem nesini ödemeyene muayene yok diye:hmm

ben bir şey çıkacağını sanmıyorum

hala AKP li varmı bilemem gari ama benden uzak dursunlar bunlara oy verenler:hayir

Geri
Üst Alt