2000 TL Telefon Tavsiyesi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Xiaomi Türkiye Garantili ibare ile telefon satanlardan uzak durun , hiç biri Xiaomi Türkiye Garantili değil , ithalat yolu ile Türkiye'ye getirilip KVK , DELTA v.s gibi servislerle anlaşma yapıp sözde Xiaomi Türkiye Garantili diye satıyorlar telefonları , bunların başındada yüzlerce Xiaomi telefon satan incehesap sitesi geliyor.

Resmi Xiaomi Türkiye Garantili telefon almak istiyorsanız ya Evofone sitesinden alacaksınız yada n11'deki MiStore adlı mağazadan alacaksınız

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Siz Xiaomi almış mıydınız? Meizu, Xiaomi, Huawei ürünlerinden birini alacağım. :alala
Ben 5 tane Xiaomi sahibi oldum... Oyunu kuralına göre oynadığım için balım gülüm geçiniyoruz...

Garantiye para vermem, güncelleme yapmam standart kullanıcıyımdır. Onların istediği gibi değil işime geldiği gibi müşteriyim.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
https:urun.gittigidiyor.com/2Fcep-telefonu-ve-aksesuar/2Fvestel-venus-v5-32gb-siyah-cep-telefonu-vestel-tr-garantili-472446193

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hayırlı olsun hocam , bilinçli tüketici olarak Resmi Türkiye Mağazasından almanız çok iyi olmuş. Çünkü bu konuda çok kandırmaca var piyasada.

Onu da sayenizde öğrendim, sağ olun hocam.:kiskis
Yoksa cihazı Hepsiburada, Yukko gibi satıcılardan alacaktım.

Redmi Note 7'nin biraz oynanmış hali bir cihaz araştırdığım kadarıyla, günlerdir o servis iyi midir & bu modelin kronik sorunu var mıdır diye içim içimi yiyordu, artık bir kumar oynadık bakalım. Umarım sağlam gelir. :hihi

dtyakup Çevrimdışı

dtyakup 

Aktif Üye
4 Kas 2020
280
37
Orta sınıf artık bu civarlarda hocam, zaten annemin beklentileri belli. Redmi Note 7 biraz şüphe uyandırdı, o yüzden 8'i seçtim.:bilmiyom
Zaten cihaza güncel sürüm geldikçe yüklemeyeceğim, araştırıp yüklerim. :kiskis

Hocam nasil ürün . Memnun musunuz. Tavsiye eder misiniz?

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Merhaba forum sakinleri. Babama telefon alacağız. En fazla 2500 liralık. Çok performanslı bir ürüne gerek yok. Sosyal medya kullanır yazı çok okur. Kulakları az duyar oldu bir de hoparlör performansı iyi olması önemli. Formda tavsiye edilenlere baktım hem kafam karıştı işin açıkçası. Tavsiyeniz ne olur

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt