2.el Fırsatçılığı

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Cihazın 4,5 ay önceki satış fiyatı 600-700tl bandındaymış şuan satıcısı değişti Türkiye de cihazı legrand satacak satış fiyatları ise 1550Tl bu arkadaşta cihazı almış zamanında 400tl ye şuan satmak istiyor 2500Tl ye çünkü bulunmaz hint kumaşı böyle birşey olabilir mi ya zaten kimse almaz tamam ama insan şu fiyatı söylemeye utanır bizim millet böyle ne yazık ki zamanında yağları depolara saklayıp fırsatçılık yapanların torunları bunlar hala bitmemişler bu adamın eline fırsat geçse ekmek vermez kimseye Allahım sen ıslah et.
5EF09939-84E3-46EB-8AD6-E91DCF24E15A.png

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
hicbir şey olmamis ise kesinlikle bir şey oldu.atasozu muze benzemis biraz daha aciklayici olabilirmisin

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
hicbir şey olmamis ise kesinlikle bir şey oldu.atasozu muze benzemis biraz daha aciklayici olabilirmisin
Reis daha ne açıklayayım :)
Ürünün sıfır fiyatı 1500tl adamda
Kullandığı ikinci el cihaz var satıyorum dedi sorduk 2500 lira istedi birde pişkin pişkin benim ki eski versiyon diyor kombi termostatı bu eski versiyon olsa ne olur olmasa ne olur :)

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Hadi o büyük oynuyor tmm diyeceğim ama bunun büyüğüde, küçüğüde fırsatçılık.

Belki bilenler vardır, zebramo uygulamasının anlaşmalı kargoları var, satış ve alım islemlerinde zebramo sipariş kodu ile teslim edilirse uygun fiyatlara kargo gidiyor. Alışveriş bölümünde akillinin biri konu açmış indirimli kargo kodu alınır diye, 7tl millete kargo kodu satıyor, dedim kodlar zebramodan mı? Terslendi niye sordun diye, dedim ilanı etik bulmadim, bunu burda ücretli satacağını formülü anlat herkes faydalansın.

Bende uygulamanın açığını paylaştım, telefonunuza zebramo uygulaması indirin, sembolik bir ilan acin 5tl başlığa rezerve yazın, başka bir telefona yine zebramo uygulaması kurup alıcı bilgilerini girip alım yapın, zebromo size bir siparis numarası verecek o kod ile anlaşmalı kargolar kargonuzu teslim edin diyerek, arkadaşları uyardım. Zebromo alışveriş sonrası 5tl'lik satıştan 2tl komisyon alıyor sadece, 3tl sizin hesabınıza aktarılıyor.

Adam beni özelden tehdit etmiş, 7liralik satışını baltalamışım.

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271

Belki bilenler vardır, zebramo uygulamasının anlaşmalı kargoları var, satış ve alım islemlerinde zebramo sipariş kodu ile teslim edilirse uygun fiyatlara kargo gidiyor. Alışveriş bölümünde akillinin biri konu açmış indirimli kargo kodu alınır diye, 7tl millete kargo kodu satıyor, dedim kodlar zebramodan mı? Terslendi niye sordun diye, dedim ilanı etik bulmadim, bunu burda ücretli satacağını formülü anlat herkes faydalansın.

Bende uygulamanın açığını paylaştım, telefonunuza zebramo uygulaması indirin, sembolik bir ilan acin 5tl başlığa rezerve yazın, başka bir telefona yine zebramo uygulaması kurup alıcı bilgilerini girip alım yapın, zebromo size bir siparis numarası verecek o kod ile anlaşmalı kargolar kargonuzu teslim edin diyerek, arkadaşları uyardım. Zebromo alışveriş sonrası 5tl'lik satıştan 2tl komisyon alıyor sadece, 3tl sizin hesabınıza aktarılıyor.

Donanımhaber ölücüsü diye boşuna adı çıkmamış ama tabi isimler kişisel :)
Üzülüyorum sinekten yağ çıkartmaya çalışanlara

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,565
Donanımhaber ölücüsü diye boşuna adı çıkmamış ama tabi isimler kişisel :)
Üzülüyorum sinekten yağ çıkartmaya çalışanlara
Bu tarz insanlar için nefesinizi tüketmeyin bitmediler bitmeyecekler.
önemli olan 4 çocuğu doğurmak değil, Devletine milletine vatanına, vatandaşlarına karşı sorumluluk sahibi, hayırlı nesiller yetiştirmek gerekirdi.

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559

Konuyla alakası yok ama dolap üzerinden aynı şekilde kod alınca daha uygun kargo fiyatı çıkıyor. 99 desi/kg kadar 8.99 ayrıca satış fiyatı üzerinden %10 komisyon. MNG, yurtiçi PTT veya sürat sabit ücret. Orada ki baltalamanızı okumuştum :) Klavyenize sağlık

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,334
64
Kod:
bir sıfır fazla mı yazdınız acaba
Kod:
yazıyla ikibinbeşyüz
Kod içine bilerek aldım , ama acaba yazı ile değil de kod ile mi belirtseydim :hihi

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bizim milletin ikinci el anlayışı da bir tuhaf... Atıyorum 2000 TL ise 1800 tl yazıyor. Ülen gider sıfırını alırım. Araba piyasası hele hep bir al sat.. Birazda milletin pazarlık anlaşıyıda garip.... Bu yüzden 8 ise sen 10 yaz diyor. Ne oluyor bu sefer piyasanın içine ediyorlar ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt