2,06 GB Boyutunda biss key hakkında

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Dedim 2.06 gb lik şifre giren kanal hangisi ?
Bütün şifre varyasyonlarını mı girmişler izlenmesin diye ?!?? Öyle değilmiş Allah tan ! ?

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55
tamam'da kime veriyorlar, ve şifre giriyorlarsa neden veriyorlar şifreyi
Biss şifreleri önceden aktarma yayınlarda (Feed) lerde kullanırlardı, ama şuan Turksatta biss şifreli yayın pek kalmadı. Bildiğim kadarıyla Azersat uydusunda bir kaç azeri kanalı Biss şifre ile yayın yapıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bendeki alıcı ,kendi cihaz üzerinden indriyor ,sadece bisleri de değil ,tümünü sevgili Necati_Simsek :ok
Abim sadece Bissler değil, şuan yeni yazılımla Next 64 Bulsat İrdetoları auto yapıyor. Yani keyini kendisi otomatik buluyor.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Artık bunlara gerek yok mesala botech 600 hd plus biss auto yapıyor sen diyelimki trt1 biss key bunun şifresini bulmak istiyorsun onun için skystar 2 de gerekli yayından ts uzantılı kayıt yapıyorsun sonra o prg calıştırıp keyler düşüyor giriyorsun kanal açılıyor bu dediğin 2000 yıllarında kaldı
Şimdi aynı sistem tandbergler için uygulanıyor
Biss için şunuda yapabilirsin kendi cihazın ve serverı var cihaz satmak için cihaza biss auto özelliği eklemek istiyorsun. Bunu paneline atıp taratabilirsin çok evzeli iş bu

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
bende yapan kişiye mesaj yazdım nasıl yapıyorsunuz diye cevap vermedi ,belki bilen olurdiye burdan sormak istedim, bana kullanışlı gibi geldi ama türksat uydusunda bissli kanal varmı şimdi bilmiyorum
TRT kanalları spor die biss şifreli kanalı var ligtv de maç olunca aktarma yayın olarak kullanırlar o yayını sende bizim lig maçlarını ordan izleyebilirsin biss şifresi zaten cogu cihaz auto yapıyor

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Cihazlar biss auto= TANDBERG auto = powervu auto = irdeto auto yapar yeni nesil tüm cihazlarda mevcut

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Artık bunlara gerek yok mesala botech 600 hd plus biss auto yapıyor sen diyelimki trt1 biss key bunun şifresini bulmak istiyorsun onun için skystar 2 de gerekli yayından ts uzantılı kayıt yapıyorsun sonra o prg calıştırıp keyler düşüyor giriyorsun kanal açılıyor bu dediğin 2000 yıllarında kaldı
Şimdi aynı sistem tandbergler için uygulanıyor
Biss için şunuda yapabilirsin kendi cihazın ve serverı var cihaz satmak için cihaza biss auto özelliği eklemek istiyorsun. Bunu paneline atıp taratabilirsin çok evzeli iş bu
cihaza biss auto özelliği eklemek ,bunu next 2023 e nasıl yapalacak
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

cihaza biss auto özelliği eklemek ,bunu next 2023 e nasıl yapalacak
Diyelimki x bir uyduda bir bissli kanal var auto bu kanalı açmıyor veya bu kanalın şifresi paylaşılmamış ozaman nasıl olacak

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri