2,06 GB Boyutunda biss key hakkında

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,272
64
hocam

Hocam biss şifreyi bulmak için, hazır biss şifre listesi bu, uydu alıcısında kullanılmıyor videosunu birazdan eklerim
Samet güldürdün beni ,bende sandım ki :haha1
Bunu eskiden pc başında yapardık ,ne günlerdi ,ama artık gerek var mı böyle şeye ,bir çok uydu alıcı firması zaten veriyorlar bu anahtarları :)

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Samet güldürdün beni ,bende sandım ki :haha1
Bunu eskiden pc başında yapardık ,ne günlerdi ,ama artık gerek var mı böyle şeye ,bir çok uydu alıcı firması zaten veriyorlar bu anahtarları :)
bende yapan kişiye mesaj yazdım nasıl yapıyorsunuz diye cevap vermedi ,belki bilen olurdiye burdan sormak istedim, bana kullanışlı gibi geldi ama türksat uydusunda bissli kanal varmı şimdi bilmiyorum

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,272
64
bende yapan kişiye mesaj yazdım nasıl yapıyorsunuz diye cevap vermedi ,belki bilen olurdiye burdan sormak istedim, bana kullanışlı gibi geldi ama türksat uydusunda bissli kanal varmı şimdi bilmiyorum
Arada trt veriyor ,spor müsabakalarında ,ama dediim gibi bir çok alıcı bunu kendisi veriyor ,sadece yükle diyorsun yüklüyor cihaz ,filmin linkini at bakayım ,düşündüğüm gibi mi yapıyor :)

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Arada trt veriyor ,spor müsabakalarında ,ama dediim gibi bir çok alıcı bunu kendisi veriyor ,sadece yükle diyorsun yüklüyor cihaz ,filmin linkini at bakayım ,düşündüğüm gibi mi yapıyor :)
Hocam filim değil , kısa viedo programın kullanım şeklini anlatmış

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri