18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

Y Çevrimdışı

yhnzlyn 

Yeni Üye
15 Ocak 2020
15
59
Merhaba arkadaşlar...ustadlardan ricam bu tv yi almak istiyorum...yorumlarınıza ihtiyacım var...

Screenshot_2020-06-11-15-07-28-646_com.android.chrome.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Sağ üstten arama butonuna yazarak geniş bilgi alabilirsiniz daha önce satılmış, burada konuşulmuş ortalama düzeyde bir tv, Vestel garantisi avantajı

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
950 ydi değil mi model ben öyle anlamışım pardon bu farklı bir isimle çıkmış ama temel olarak yukarıda yazdığımdan farklı bir şey olmayacaktır, inşallah daha iyi bir model olur.
55UHL950 idi o bu yeni model 4 adet hdmı çıkışı 2adet usb çıkışı varmış panel ne acaba yeni model bu 55UHL960 hiç bilgi yok hakkında
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kasa ayaklar cerçeve aynı bende 950 sandım bakınca 960

Y Çevrimdışı

yhnzlyn 

Yeni Üye
15 Ocak 2020
15
59
950 ydi değil mi model ben öyle anlamışım pardon bu farklı bir isimle çıkmış ama temel olarak yukarıda yazdığımdan farklı bir şey olmayacaktır, inşallah daha iyi bir model olur.
Ben 950 modelini inceledim üstadım....forumda bilgi olmayınca konuyu açtım zaten...merak ettiğim,farklılıklar nedir...- ve + yönleri nelerdir...biliniyorsa panel,kart vs..bilgileri..ilginiz için teşekkür ederim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
4 hdmı 2 usb. 55uhl950 sahibi olarak kendimi enayi gibi hissettim ? fiyat da sadece 100 tl fazla
bakalım bizim panel LG IPS banada öyle geldi 4 hdmı 2 usb bence 55UHL960'da panda panel vardır vestel 4 hdmı 2 usb'li anakart koyduysa tv'ye kesin panelden kısmıştır :kiskis

ramchomania Çevrimiçi

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
F fikoloji Bu ürünün donanım bilgisi var ise öğrenebilirmiyiz

bakalım bizim panel LG IPS banada öyle geldi 4 hdmı 2 usb bence 55UHL960'da panda panel vardır vestel 4 hdmı 2 usb'li anakart koyduysa tv'ye kesin panelden kısmıştır :kiskis

Ips değilse yenileme hızı bizdekilerden iyi olacaktır DV desteği de var ise bizim eldekileri çıkarıp bundan almamız daha iyi olacaktır

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yarın kontril edeceğim unutursam dm den hatırlatın
Mb130e ana kart
Samsung panel diye gördüm detaylara yarın girelim kimse görmemiş miydi ya bu afişi ☺️
Ben yoğunum diye bakmadım gerçi 950 olarak görmüştüm konu var diye şey ettirmedim

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Mb130e ana kart
Samsung panel diye gördüm detaylara yarın girelim kimse görmemiş miydi ya bu afişi ☺
Ben yoğunum diye bakmadım gerçi 950 olarak görmüştüm konu var diye şey ettirmedim
Ben de düştüm o tufaya haftada bir model çıkarsa böyle olur işte ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
F fikoloji Bu ürünün donanım bilgisi var ise öğrenebilirmiyiz

Ips değilse yenileme hızı bizdekilerden iyi olacaktır DV desteği de var ise bizim eldekileri çıkarıp bundan almamız daha iyi olacaktır
elimizden çıkarsak değer kaybı olacak anakartı değiştirsek bizim panele uyumlu daha iyi bi anakart yokmu acaba diyorum bizim tv'ler iyi benim için sıkıntı yok bizim eve 30 yıldan buyana vestel marka ürün girmedi girmezde hayatta vestel alman diyordum 49UHL650'yi Samsung VA panel var diye 55UHL950'DE LG IPS panel var diye aldım Samsung'la LG'nin hatrına vestel ile tanıştık yoksa hayatta vestel almam markaya karşı alerji oluştu 20 sene olmuştur bizde beko 55 ekran tüplü tv komşuda vestel 55 ekran tüplü tv var komşu 3 ayda bir servis çağırıyor'du sık sık arıza yapıyordu adamı sinir hastası oldu biz beko tv'yi 10 sene kullandık hiç arıza yapmadı taşırken merdivenlerden düşürdük tv o zaman zorunlu olarak çürüğe çıktı:kiskis

Mb130e ana kart
Samsung panel diye gördüm detaylara yarın girelim kimse görmemiş miydi ya bu afişi ☺
ben diyorum bu yeni model F fikoloji neden birşey yazmadı adminler ustalar sesi neden çıkmıyor meğer forumdaki çoğu kişi 55UHL950 sanmış ondan ses seda yokmuş kimsede :hihi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri