Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

B Çevrimdışı

boosver

Yeni Üye
27 Mar 2020
12
37
Arkadaşlar bu yazılım yükledim, youtube açıldı, ancak netfilix gelmedi, ama asıl sorun tv nin kanal silme ve kanal taşıma, kanal arama işlemleri rezalet olmuş, eski yazılımıma geri dönebilirmiyim, ben asıl netflix için yüklemiştim o da gelmedi zaten. Bu arada televizyonum. mb97 anakarta sahip regal, titanyum olanını yükledim.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
netflix smart menünüzde görünmüyor sadece,Netflix tuslu bir kumanda veya tv nizin profil dosyasini aldiktan sonra toolbox programi ile modlama yapmaniz sorununuzu cözer.
Yapacaginiz islemler Profil dosyanizi aldiktan sonra toolbox programi ile mb97_swprofile.bin dosyasini acip, config basligi altinda smart menü ve menü items sport ta netflixi true yapmaniz, daha sonra bunu tv nize yüklemeniz gerek.
Forumda arastirirsaniz ayrintili bilgiler mevcut.
profil alma link

B Çevrimdışı

boosver

Yeni Üye
27 Mar 2020
12
37
netflix smart menünüzde görünmüyor sadece,Netflix tuslu bir kumanda veya tv nizin profil dosyasini aldiktan sonra toolbox programi ile modlama yapmaniz sorununuzu cözer.
Yapacaginiz islemler Profil dosyanizi aldiktan sonra toolbox programi ile mb97_swprofile.bin dosyasini acip, config basligi altinda smart menü ve menü items sport ta netflixi true yapmaniz, daha sonra bunu tv nize yüklemeniz gerek.
Forumda arastirirsaniz ayrintili bilgiler mevcut.
profil alma link
tşk. ederim cevabınız için, ancak benim kanal silme, kanal taşıma seçenekleri de yok oldu şu an onu nasıl çözebilirim. bu işlemi yapmadan önce telefondan televizyona netfilix yönlendirip açılıyordu zaten. tek sıkıntı her seferinde kullanıcı adını ve şifresini girmem gerekiyordu.

B Çevrimdışı

boosver

Yeni Üye
27 Mar 2020
12
37
Arkadaşlar bu yazılım yükledim, youtube açıldı, ancak netfilix gelmedi, ama asıl sorun tv nin kanal silme ve kanal taşıma, kanal arama işlemleri rezalet olmuş, eski yazılımıma geri dönebilirmiyim, ben asıl netflix için yüklemiştim o da gelmedi zaten. Bu arada televizyonum. mb97 anakarta sahip regal, titanyum olanını yükledim.
Arkadaşlar özür dilerim, youtube sorunum çözüldü, netfilixte menüye eklendi, burada yazdığım kanal listesi silme ve taşıma menüsünün kaybolması yazılımla alakalı değilmiş, menüden tkgs kurulumunu aktif edince oluyormuş, yani hiçbir sorun kalmadı, emeği geçenlere teşekkürler. televizyonum 42" regal tv, anakartım mb97

F Çevrimdışı

Fztkadri

Yeni Üye
16 Tem 2019
2
44
Evet, gençler,MB97 kartta netflix ,kesin çalışıyor,belirteyim (MB98 de de olur sanırım) :ok
netf.jpg
netflix nasıl çalışıyor

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
K Çevrimdışı

korkmaz

Yeni Üye
3 Nis 2020
1
36
Merhaba, bir ben yükleyemedim sanırım bu yazılımı mb98 v0.45.23.64 yüklemeye çalışıyorum '' yazılım yüklenemedi'' diyor ne yapabilirim acaba,

bu arada yazılımı vestel servisi mail attı yüklemeye çalıştım bu hatayı aldım. sonra başka güncel olmayan bir yazılım buldum onu yükledim (yükleyip yükleyememekle alakalı problem varmı diye denemek için.)
bugün tekrar aynı yazılımı mail atmışlar ama bu sefer 2mb daha yüksek boyutu ve bundada aynı hatayı aldım
buradaki yazılımda yüklenemiyor.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt