Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

B Çevrimdışı

blue_3399 

Yeni Üye
24 Mar 2019
38
42
Yok yeniden yazilim attim sifirladim ne yaptiysam olmadi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

20190402_232424e2fbf85c1cf92ba7.jpg

20190402_232508.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Yok yeniden yazilim attim sifirladim ne yaptiysam olmadi
Hımm,o zaman modlama ile gelecektir, tvden profilleri alıp aşağıdaki konuya ekleyerek yardım talep edebilirsin,veya ben yaparım dersen ,kendin de modlayabilirsin.

B Çevrimdışı

blue_3399 

Yeni Üye
24 Mar 2019
38
42

Burada bulunan mb97 yazilimini yukledim bilginiz olsun

B Çevrimdışı

blue_3399 

Yeni Üye
24 Mar 2019
38
42
Youtube arada fakilma yapiyordu sanki artik yapmiyor bende yuklu olan yazilim daha yeniydi V.0.45.23.7 idi
bulursam denerim fakat su an yazilimdan memnunum

Yunusemre Çevrimdışı

Yunusemre

Yeni Üye
18 Mar 2019
21
44
Merhaba, bende core update yaptım blu tv geldi ama netflix gelmedi :(
Eski tv Vestel 55PF9090”dı onu babamlara verince kendime Vestel 4K kavisli 55CA9550 modeli aldım ama görüntüsü eski tv”nin yanına bile yaklaşamaz. Sözde 4K ve yeni model. Ana kart MB100 ama renkleri soluk görüntü hep flu. Her gelen niye kötü gösteriyor diyor :( panel ile mi alakalıdır? Ne yapabiliriz en azından 55PF9090 kadar kaliteli izleyebilmek için? Yardımcı olursanız sevinirim.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Merhaba, bende core update yaptım blu tv geldi ama netflix gelmedi :(
Eski tv Vestel 55PF9090”dı onu babamlara verince kendime Vestel 4K kavisli 55CA9550 modeli aldım ama görüntüsü eski tv”nin yanına bile yaklaşamaz. Sözde 4K ve yeni model. Ana kart MB100 ama renkleri soluk görüntü hep flu. Her gelen niye kötü gösteriyor diyor :( panel ile mi alakalıdır? Ne yapabiliriz en azından 55PF9090 kadar kaliteli izleyebilmek için? Yardımcı olursanız sevinirim.
Bazı arkadaşlar güncelleme yaptıkça güzelleşme oluyor diyodu görüntüde. Son güncellemeyi yüklediğinize emin olun. Görüntü ayarlarında dinamik mod seçili olsun renk canlılığı için. Tv ye güneş ışığı vurmasın yerini iyi belirleyin. Curved tvlerin çoğunda yanlardan solma yapar ona göre oturma planı yapın. Biraz fazla yazdım ama bunları yapmak lazım :)

Yunusemre Çevrimdışı

Yunusemre

Yeni Üye
18 Mar 2019
21
44
Bazı arkadaşlar güncelleme yaptıkça güzelleşme oluyor diyodu görüntüde. Son güncellemeyi yüklediğinize emin olun. Görüntü ayarlarında dinamik mod seçili olsun renk canlılığı için. Tv ye güneş ışığı vurmasın yerini iyi belirleyin. Curved tvlerin çoğunda yanlardan solma yapar ona göre oturma planı yapın. Biraz fazla yazdım ama bunları yapmak lazım :sirit

Teşekkür ederim yorumların İçin. Ben müşteri hizmetlerinden yazılım talep edip onu yükledim ama görüntü hala kötü. Bu platformda da sanırım core update paylaşımları söz konusu. Cihazıma uygun bulabilirsem başlıklar içerisinde hemen yükleyeceğim. Çamaşır makinesi, bulaşık mak. Buzdolabı ve TV hep Vestel. Yerli milli olsun dedim ama tv den yana çok pişmanım. Kötü görüntü ve Netflix olmaması beni pişman etti

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Teşekkür ederim yorumların İçin. Ben müşteri hizmetlerinden yazılım talep edip onu yükledim ama görüntü hala kötü. Bu platformda da sanırım core update paylaşımları söz konusu. Cihazıma uygun bulabilirsem başlıklar içerisinde hemen yükleyeceğim. Çamaşır makinesi, bulaşık mak. Buzdolabı ve TV hep Vestel. Yerli milli olsun dedim ama tv den yana çok pişmanım. Kötü görüntü ve Netflix olmaması beni pişman etti
Netflix pek önemli değilde görüntünün kötü olması sıkıntı. A Ado abi foruma girince sizin tv ye uygun en güncel yazılımı yollar. Yine düzelmezse cihazı değişin bence. Eğer değişme olayına gelirse durum düz tv alın curved almayın bence

Yunusemre Çevrimdışı

Yunusemre

Yeni Üye
18 Mar 2019
21
44
Netflix pek önemli değilde görüntünün kötü olması sıkıntı. A Ado abi foruma girince sizin tv ye uygun en güncel yazılımı yollar. Yine düzelmezse cihazı değişin bence. Eğer değişme olayına gelirse durum düz tv alın curved almayın bence
Hocam Vestel mh geldi inceledi. Onlarda gördü ve tv yi değişeceklerini söylediler. Memnuniyetsizliğim giderilsin diye 65UD9000 model tv iletileceği söylendi. Bir yanım çok memnun ama diğer yandan ips panel + HDR10 + dolby vision + wcg olur mu diye aç gözlüklü ye yapıyorum. Diğer yandan da fabrika stoğu olduğu İçin en kötü panel, eski anakart gelir mi diye de endişe taşıyorum ?
@Ado @fikoloji Dikkat etmem gereken nelerdir aydınlatırsanız sevinirim.

Geri
Üst Alt