Sizce hangi versiyon daha iyi ?

• V0.51.5.0

Oy: 37 29.4%
  • V0.43.6.0

Oy: 5 4.0%
  • fabrika çıkış hali

Oy: 33 26.2%
  • V0.51.19.0

Oy: 17 13.5%
  • V0.51.22.0

Oy: 22 17.5%
  • V0.51.38.0

Oy: 12 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    126
M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Bu vestel mühendislere polisler gibi belli bir kota filan veriliyor herhalde, şu kadar sürede şu kadar güncelleme verin gibilerinden yoksa başka türlü anlam veremiyorum güncelleme geliyor ama düzelen birşey yok
U9500 kullanalı neredeyse bir yıl oldu bu sürede yalnış hatırlamıyorsam 6 defa güncelleme geldi sadece ana menü görüntüsü değişti, sorunlar halaa devam ediyor özellikle smart uygulamaları kullanırken sürekli donması resmen beni tv'den soğuttu

Kabul edelim bu cihazlar sadece monitör gibi kullanmak için uygun. Tv nin donanımı yetersiz olduğu için uygulamalar sapıtıyor. Tv donuyor kapanıyor vs. En iyisi mi box tarzı bir cihaz alıp kullanmak. Ya da daha yüksek tv lere bakmak ki onlar da aşırı pahalı zaten

B Çevrimdışı

bydadaloglu 

Aktif Üye
17 May 2020
66
42
Arkadaşlar ben bir yıldır kullanıyorum Regal cihazı hiç bir güncellemeden sonra bir yavaşlama vs ile karşılaşmadım va gayette memnunum verdiğimiz paranın karşılığını alıyorum çok beklentisi olan daha pahalı olanlara baksın ki etrafımda o cihazı olanlarda var onlarda pek memnun değil kısaca ne ka para o ka köfte durumu yani

A Çevrimdışı

Alen11

Yeni Üye
28 Kas 2020
1
29
SSiptv, ott player ve eski adıyla smartup yeni adıyla clouddy, deneyimlerimi paylaşmak isterim.

Regal58r7540ua kullanıcısıyım, çeşitli sağlayıcılardan binlerce tv yayını ve vod içerik barındıran listelerle denemeler yaptım.

En baştan söyleyim smartup/clouddy diğerlerinin fersah fersah önünde!

1) Clouddy ücretli bir uygulama ama inanın aktif bir kullanıcı iseniz yıllık 6 dolar gibi bir ücreti vermeye değecektir.

2) Ott'de yoğun bir listeyi yüklemek neredeyse imkansız, SS'de de m3u uzantılı liste ile işlem yapmak epey zor, şunu belirtmem gerek iptv yayınlarında en sağlıklı kullanım liste yerine sağlayıcının size verdiği linki uygulamaya yüklemektir, böylece kanallarda yaşanan değişimler ve vod güncellemeleri listeyi yenilemenize gerek kalmadan uygulamaya gelir.

3) SS ve ott'de 3 farklı sağlayıcının da vod listeleri adam akıllı görünmedi, clouddy'de netflix keyfi aldım adeta! ss'de dizi ve filmleri ileri geri sarmak zulüm adeta!

4) Sağlayıcının bir tanesinde belirli kanallarda yayını geri sarma özelliği vardı clouddy dışındaki uygulamalarda bu özellik yok

5) Clouddy inanılmaz derecede hızlı ve stabil çalışıyorken ott orta karar ssiptv ise çok dengesiz çalışıyor.

Özetle aktif bir kullanıcı iseniz mb230 anakartlarda en iyi alternatif clouddy, uygulama henüz mağazada yok ama web app tester üzerinden "player.clouddy.online" adresine giderek kullanabilirsiniz. Uygulama isim değişikliğine gittiğinden 1 aylık bedava üyelik de veriyorlar şu günlerde.
M3u dosyasını Link olarak nasıl yükleme yapabilirim hata veriyor

I Çevrimdışı

ikaanb

Yeni Üye
21 Nis 2020
5
31
Merhabalar,
Almanyada toshiba 50UL6B63DG tv aldım. durduk yere kapandı. benzer bir sorunu yasayan baska birinin konusunda yazılım guncelleme onerildi. oraya bakarak servis menusunden anakart modeline ogrendim. ancak gozuken versiyon buradakilerden farklı. (kylo)(v.1.15.15.0) ....(MB230) yazıyor. tv menusundeki sistem kısmında da boyle yaziyor onun altındaki uygulama versiyonu ise v.0.35.0.0. Tv durduk yere bir şey izlerken kapandı ve actıgımda 1dk 8sn sonra kapanıyor. ilk kurulum yaptım kurulum sırasında wifi kapadım ancak hala sorun devam ediyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Merhabalar,
Almanyada toshiba 50UL6B63DG tv aldım. durduk yere kapandı. benzer bir sorunu yasayan baska birinin konusunda yazılım guncelleme onerildi. oraya bakarak servis menusunden anakart modeline ogrendim. ancak gozuken versiyon buradakilerden farklı. (kylo)(v.1.15.15.0) ....(MB230) yazıyor. tv menusundeki sistem kısmında da boyle yaziyor onun altındaki uygulama versiyonu ise v.0.35.0.0. Tv durduk yere bir şey izlerken kapandı ve actıgımda 1dk 8sn sonra kapanıyor. ilk kurulum yaptım kurulum sırasında wifi kapadım ancak hala sorun devam ediyor.
Yutdışı tv ler için servisinden destek almaya çalışın Türkiyedeki yazılımlar uyum sağlamaz sağlasa da menüler farklı olur portal farklı olur görüntü ters veya gamalı olur yada hiç gelmez uğraştırır. yokoono yokoono ustayı etiketledim yurtdışı yazılım onda olabilir. Foruma giriş yaptığında size yardımcı olabilir.

I Çevrimdışı

ikaanb

Yeni Üye
21 Nis 2020
5
31
Yutdışı tv ler için servisinden destek almaya çalışın Türkiyedeki yazılımlar uyum sağlamaz sağlasa da menüler farklı olur portal farklı olur görüntü ters veya gamalı olur yada hiç gelmez uğraştırır. yokoono yokoono ustayı etiketledim yurtdışı yazılım onda olabilir. Foruma giriş yaptığında size yardımcı olabilir.
icindeki yazılım tr dekilerden farklı evet. O yüzden dediğiniz gibi servise durumu belirttim. Servis 12gün sonra içindeki yazılımı yolladı. 231mb boyutunda idi. Onu yukleyince duzeldi.

S Çevrimdışı

Sibotura

Yeni Üye
29 Mar 2021
15
44
Да, софт внутри отличается от того, что в тр. Поэтому, как вы сказали, я объяснил ситуацию службе. Сервис отправил программное обеспечение внутрь через 12 дней. Он был размером 231 МБ. Он исправился, когда я его загрузил.
Good evening.
I have Toshiba 50ul4b63dg. Is it possible get the link for firmware wich you received from service, please. It would be very helpful in the future.

S Çevrimdışı

Sibotura

Yeni Üye
29 Mar 2021
15
44
Cod main (17MB?????) and cod panel (VES500????/) ?.

IMG_20211117_213014.jpg

Hello, do you have? ? Presently with my TV no problem. It's to be safe only. And interesting V.1.15.15.0 firmware.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt