Sizce hangi versiyon daha iyi ?

• V0.51.5.0

Oy: 37 29.4%
  • V0.43.6.0

Oy: 5 4.0%
  • fabrika çıkış hali

Oy: 33 26.2%
  • V0.51.19.0

Oy: 17 13.5%
  • V0.51.22.0

Oy: 22 17.5%
  • V0.51.38.0

Oy: 12 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    126
M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Teşekkür ederim ,

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. O kadar rahatsız edici bir durum ki aynı sahnenin bir kısmında kadının yüzü 0 makyajlı gibi 30 saniye sonra normale dönüyor . Memc kapalı, gürültü azaltma düşük bu halde , bunun başka bir çözümü yok mudur Peki ? Yazılım vs
Geçmiş olsun F fikoloji hocamın dediği gibi 9500 çok sorunlu bir tv , bende değişim sebebiyle aldım
6 ayda resmen saç baş yoldurttu ,görüntü bulanıklığı dışında yavaş kanal geçişi kumandanın geç tepki verişi ve en önemlisi insanın sabrını sınayan smart uygulamaları kullanırken yaşanan donma ve kasma olayı şikayet sebepleri
iki bölüm üst üste dizi seyredersem şanslı hissediyorum, eski tv yi mumla arıyorum

Son düzenleme:
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Uygulamada filmlere ait fragman bile yok giriş yap seçeneği var bir de üye olunacak link yazıyor.
Tiktok, YouTube, Twitch tayfasını toplayarak hedef kitlesini belli etti zaten. Şimdi TV'de Exxen logosunu gören çocuklar başlayacak anne babaya ekşimeye, onlar da çocuklar sıkılmasın diye aboneliği alacaklar.

Fragmanı zaten Fbook, Youtube üzerinden gece gündüz izletiyor adam. TEKNOwest TEKNOwest 'in dediği gibi (Napolyon'u aradan çıkarttık :kiskis); para para para.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ya benim arkadaş bu 50u9500 modelini şikayet etmeden izliyor gayet. :sirit Üstelik Panasonic NeoPlazma'dan geçmişti.

Şimdi şu şikayetlerden bahsetsem kafayı bunlara takarsa huzuru bozulur, o yüzden bir şey söylemiyorum. :hihi

S Çevrimdışı

Sibotura

Yeni Üye
29 Mar 2021
15
44
IMG_20210507_1555055fb7b10431284f49.jpg

Toshiba için yeni yazılım veya alternatif, lütfen yardım edin. Servis sonrası yeni matherboard ile alındı. Daha önce V. 0.51.22.0 idi.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
IMG_20210507_1555055fb7b10431284f49.jpg

Toshiba için yeni yazılım veya alternatif, lütfen yardım edin. Servis sonrası yeni matherboard ile alındı. Daha önce V. 0.51.22.0 idi.

Bu nasıl bir yazılım sürümü MB230'da? Ayrıca; arkadaş Kiril alfabesinin kullanıldığı bir ülkede mi yaşıyor acaba?

S Çevrimdışı

Sibotura

Yeni Üye
29 Mar 2021
15
44
bg mi rusça mı bişeyler yazıyor yurtdışı olduğu kesin

Herkese iyi günler. TV onarıldıktan sonra ana kart değiştirildi. Benim için yeni bir yazılım yüklediler, hiçbir şey değişmemiş gibi görünüyor. İlk başta bir sonraki versiyon olduğunu düşündüm. Ben kendim Letonyalıyım. Sabrınız için hepinize teşekkür ederim.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Herkese iyi günler. TV onarıldıktan sonra ana kart değiştirildi. Benim için yeni bir yazılım yüklediler, hiçbir şey değişmemiş gibi görünüyor. İlk başta bir sonraki versiyon olduğunu düşündüm. Ben kendim Letonyalıyım. Sabrınız için hepinize teşekkür ederim.
Do you have a problem about the firmware? Usualy It's very hard to detect differences beetwen the firmware versions. The bug fixes and the improvements are mostly happening under the hood.

By the way, we can't reach to the firmware files of international market TV's. Motherboards are same but fw version numbering looks different. So, if you want to check for update, you should ask to local service center.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
SSiptv, ott player ve eski adıyla smartup yeni adıyla clouddy, deneyimlerimi paylaşmak isterim.

Regal58r7540ua kullanıcısıyım, çeşitli sağlayıcılardan binlerce tv yayını ve vod içerik barındıran listelerle denemeler yaptım.

En baştan söyleyim smartup/clouddy diğerlerinin fersah fersah önünde!

1) Clouddy ücretli bir uygulama ama inanın aktif bir kullanıcı iseniz yıllık 6 dolar gibi bir ücreti vermeye değecektir.

2) Ott'de yoğun bir listeyi yüklemek neredeyse imkansız, SS'de de m3u uzantılı liste ile işlem yapmak epey zor, şunu belirtmem gerek iptv yayınlarında en sağlıklı kullanım liste yerine sağlayıcının size verdiği linki uygulamaya yüklemektir, böylece kanallarda yaşanan değişimler ve vod güncellemeleri listeyi yenilemenize gerek kalmadan uygulamaya gelir.

3) SS ve ott'de 3 farklı sağlayıcının da vod listeleri adam akıllı görünmedi, clouddy'de netflix keyfi aldım adeta! ss'de dizi ve filmleri ileri geri sarmak zulüm adeta!

4) Sağlayıcının bir tanesinde belirli kanallarda yayını geri sarma özelliği vardı clouddy dışındaki uygulamalarda bu özellik yok

5) Clouddy inanılmaz derecede hızlı ve stabil çalışıyorken ott orta karar ssiptv ise çok dengesiz çalışıyor.

Özetle aktif bir kullanıcı iseniz mb230 anakartlarda en iyi alternatif clouddy, uygulama henüz mağazada yok ama web app tester üzerinden "player.clouddy.online" adresine giderek kullanabilirsiniz. Uygulama isim değişikliğine gittiğinden 1 aylık bedava üyelik de veriyorlar şu günlerde.
merhaba iki konuya istinaden mesajınızı alıntıladım;

1)vod dosyalarda her tuşa basınca 10sn. ileri almaktan başka şekil nasıl ileri alınıyor? siz çok rahat demişsiniz.

2)siz tv yayınlarında konuşma dili değişikliği yapabiliyor musunuz acaba? öbür programlarda bunu yapabiliyordum ancak clouddy de bu menüye girsem de diğer diller görünmüyor yayınlarda.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Size özel yazılım yüklenmiş tv, ye seri no paylaşırsanız arkadaşlar yardımcı olur orijinal full yazılım yükleyip kullanmaya devam edebilirsiniz yada mevcut yazılımdan memnunsanız onunla devam edebilirsiniz

T Çevrimdışı

tabula rasa

Yeni Üye
6 May 2020
48
35
merhaba iki konuya istinaden mesajınızı alıntıladım;

1)vod dosyalarda her tuşa basınca 10sn. ileri almaktan başka şekil nasıl ileri alınıyor? siz çok rahat demişsiniz.

2)siz tv yayınlarında konuşma dili değişikliği yapabiliyor musunuz acaba? öbür programlarda bunu yapabiliyordum ancak clouddy de bu menüye girsem de diğer diller görünmüyor yayınlarda.
1) ott ve ss'de 10sn ileri sarmak bile çok sinir bozucu olduğundan clouddy'yi başarılı buldum, ileri geri sarma işlevini yoğun olarak kullanmam gerektiğinde kablosuz klavye kullanıyorum, kumanda ile uğraşmak yoruyor gerçekten.

2) şu sıra pakedimi yenilemediğimden kontrol edemeyeceğim ancak yapabildiğimi hatırlıyorum.

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
mb230 swprofile ve hwprofile lazım elinde olan varsa atarsa sevinirim. Birde mb130s de virtual hdr nasıl açılır mb 230 swprofilinle açabilirmiyim deneyen oldumu modlamada şimdilik açtıklarım sorunsuz çalışıyor tru dimming micro dimming olarak geçiyor toolbox da local dimming memc:film algılayıcı ve gamut mapping de açtım çalışıyor Hybrid Log Gamma mı bu gamut mapping değilse 2 tane açamadığım var biri virtual hdr diğeride hlg bulamadım yardımcı olursanız sevinirim google asistan vardı connectivity de o da çalışıyor android tv lerde yokmuydu bu sadece mb 130s kartlardada çalışıyor mb230 sw profile ve hwprofile elinde olan varsa atarsa yardımcı olur teşekkürler.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
1) ott ve ss'de 10sn ileri sarmak bile çok sinir bozucu olduğundan clouddy'yi başarılı buldum, ileri geri sarma işlevini yoğun olarak kullanmam gerektiğinde kablosuz klavye kullanıyorum, kumanda ile uğraşmak yoruyor gerçekten.

2) şu sıra pakedimi yenilemediğimden kontrol edemeyeceğim ancak yapabildiğimi hatırlıyorum.
ileri geri sarma kablosuz klavye hariç bir telefon yazılımı veya vestel smart center dan bir şekilde halledilebiliyor mu acaba? 10 ar saniye sarmak çok kötü bir durum. hele ki bir videoyu izleyip yarıda kapatıp sonra tekrar devam etmek için te en baştan ileri sarmak çok yorucu. ssiptv de en azından kaldığı yerden devam ederdi. ya da kaldığı yerden devam için bir ayar var mı clouddy de acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt