Sizce hangi versiyon daha iyi ?

• V0.51.5.0

Oy: 37 29.4%
  • V0.43.6.0

Oy: 5 4.0%
  • fabrika çıkış hali

Oy: 33 26.2%
  • V0.51.19.0

Oy: 17 13.5%
  • V0.51.22.0

Oy: 22 17.5%
  • V0.51.38.0

Oy: 12 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    126
B Çevrimdışı

burakbaser

Yeni Üye
28 Ağu 2019
7
36
merhaba arkadaşlar. geçen hafta 50u9500 model vestel tv me donma kasma gibi nedenlerden dolayı servisten yazılım talep ettim. yazılım olarak 0.51.19.0 yüklediler. burada son yazılımı v0.51.22.0 olarak görüyorum. bu yazılımın serviste bulunmama nedeni ne olabilir? neden son sürüm yazılım yüklemediler? iki yazılım arasında fark var mıdır? v0.51.22.0 yazılımı yüklesem garanti problemi yaşar mıyım? bilgisi olan üstadlarımdan bilgi alabilir miyim?

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
50
merhaba arkadaşlar. geçen hafta 50u9500 model vestel tv me donma kasma gibi nedenlerden dolayı servisten yazılım talep ettim. yazılım olarak 0.51.19.0 yüklediler. burada son yazılımı v0.51.22.0 olarak görüyorum. bu yazılımın serviste bulunmama nedeni ne olabilir? neden son sürüm yazılım yüklemediler? iki yazılım arasında fark var mıdır? v0.51.22.0 yazılımı yüklesem garanti problemi yaşar mıyım? bilgisi olan üstadlarımdan bilgi alabilir miyim?

Kullandığım tv de aynı model 0.51.19 yazılım varken donma kasma, kanal geçişlerinde ki yavaşlık , harekekli sahnelerde nesnelerin kenar bulanıklığı 0.51.22 yazılımı yükledikten sonrada devam etti iki yazılım arasında bir şey farketmedim açıkcası , neye istinaden bu yazılımı çıkardılar anlamadım bunu burada ki ustalar cevaplayabilir

Garanti konusuna gelince tv nin garantisi bittiği için yazılımı kendim yükledim garanti varken servise çekirdek yazılımı kendim yükleyebilir miyim diye sorduğumda garanti bozulur getirin dedi, servis dışında yükleyince bunu tespit etmenin bir yolu var mıdır bilmiyorum ama herhalde yanlış yazılım yükleyip zarar görmesini önlemek için bunu söylediler gibi geldi bana

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Öncelikle Vestel neye güncelleme yaptığını belirtmez.
Servis şu şekilde tespit edebilir; yaptığı hizmetlerde resim alır ve bunlar kayıt olur. Ama mb230 da otomatik güncelleme aktif bazı yazılımları kendi çekiyor. Bu nedenle bunu servis tespit edemez.
Genelde hatalı yazılım sonrasında tespit edebilir Ler

E Çevrimdışı

Ergunturhan

Yeni Üye
20 Nis 2021
2
35
Herkese merhaba , geçen hafta 55ınch 9500 modeli televizyonu satın aldım fakat şöyle bir sorunum var
Normal tv yayınlarını izlerken yada netflix, blu tv gibi platformlarda bir şeyler izlerken.
karakterlerin yüzleri karıncalanıyor sonra bir iki sahne sonra düzeliyor ardından tekrar aynı sorun sürekli böyle bir döngü var. Daha önce başına gelen var mıdır? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese merhaba , geçen hafta 55ınch 9500 modeli televizyonu satın aldım fakat şöyle bir sorunum var
Normal tv yayınlarını izlerken yada netflix, blu tv gibi platformlarda bir şeyler izlerken.
karakterlerin yüzleri karıncalanıyor sonra bir iki sahne sonra düzeliyor ardından tekrar aynı sorun sürekli böyle bir döngü var. Daha önce başına gelen var mıdır? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geçmiş olsun, sonradan u9500 mağdurları arasına hoş geldiniz ?
Forumda u9500 şikayet etmeyen az kişi vardır. Çözüm net olarak yok tv bu şekilde.
He ben bunu minimuma indirmek istiyorum dersen; ekran ayarlarından memc kapat, gürültü azaltmayı düşür
Bu şekilde oynat elbet azalma olacaktır

E Çevrimdışı

Ergunturhan

Yeni Üye
20 Nis 2021
2
35

Forumda u9500 şikayet etmeyen az kişi vardır. Çözüm net olarak yok tv bu şekilde.
He ben bunu minimuma indirmek istiyorum dersen; ekran ayarlarından memc kapat, gürültü azaltmayı düşür
Teşekkür ederim ,

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. O kadar rahatsız edici bir durum ki aynı sahnenin bir kısmında kadının yüzü 0 makyajlı gibi 30 saniye sonra normale dönüyor . Memc kapalı, gürültü azaltma düşük bu halde , bunun başka bir çözümü yok mudur Peki ? Yazılım vs

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkür ederim ,

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. O kadar rahatsız edici bir durum ki aynı sahnenin bir kısmında kadının yüzü 0 makyajlı gibi 30 saniye sonra normale dönüyor . Memc kapalı, gürültü azaltma düşük bu halde , bunun başka bir çözümü yok mudur Peki ? Yazılım vs
Olsaydı çoktan paylaşmıştık forumda bu modeli aratırsanız hep bu şikayeti görürsunuz

C Çevrimdışı

Cagicag

Yeni Üye
14 Eyl 2018
32
Bana bugün V0.51.28.0 nolu yazilim geldi.
İlk geldiginde V0.51.25.0 vardı varmu konu hakkinda bilginiz. 65ul toshiba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt