17MB211 0.59.2.0 Güncel Sürüm

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
Bende her defasında o sorunu yaşıyorum ve arkadaşların dediği şekilde yapıyorum bu durum mb211 lerde yaşanıyor sadece herhalde...

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
184
Güncel yazılımı görünce hemen deneyeyim dedim ama 1 saati aşkın süredir uğraşmama rağmen sonuç hüsran. Telefon üzerinden indirip flash diske atıyorum her iki versiyonu da carbon ve titan.
Önce birini mesela carbon menü olanı indiriyor ve zıplıyor dosyadan çıkarıp .bin uzantılı dosyayı boş f. Diske atıp TV ye bağlıyor menü 1505 yapıp yazılımı yükselt diyorum Yazılım güncellemesi başarısız oldu diyor. İndirdiğim dosyayı zip ten çıkarmadan direk flash atıp deniyorum aynı sonuç. Diğer titan. menü olanda da aynı sonuç sıkıntıyı çözemedim.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Güncel yazılımı görünce hemen deneyeyim dedim ama 1 saati aşkın süredir uğraşmama rağmen sonuç hüsran. Telefon üzerinden indirip flash diske atıyorum her iki versiyonu da carbon ve titan.
Önce birini mesela carbon menü olanı indiriyor ve zıplıyor dosyadan çıkarıp .bin uzantılı dosyayı boş f. Diske atıp TV ye bağlıyor menü 1505 yapıp yazılımı yükselt diyorum Yazılım güncellemesi başarısız oldu diyor. İndirdiğim dosyayı zip ten çıkarmadan direk flash atıp deniyorum aynı sonuç. Diğer titan. menü olanda da aynı sonuç sıkıntıyı çözemedim.
Flash diskiniz NTFC değil fat32 biçiminde biçimlendirilmiş olmalı Bu sebeple yükleme yapamıyorsunuz

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
184
smili72 smili72, Flash diski kontrolünü yapmıştım fat32. Normal şartlarda flash diskleri özel olarak formatlarken tercih edilirse NTFS olur. En azından benim kullandığım bütün harici diskler öyle.
Bir yazılım güncellemede bir aşama ilerledim. Tv fişini çekerek resetledim. Şimdi %98 kadar ilerleyip orada kalıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada her iki versiyonu da deneyen var mı acaba? Hangi menü daha cazip geldi size?

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
184
Televizyonu fabrika ayarlarına döndürüp ilk kurulumu yapıp tekrar denedim %98 de kaldık

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
184
IMG_20181121_121658.jpg

Barkodu ulaşamadım TV duvara asılı durumda da

Geri
Üst Alt