17MB211 0.59.2.0 Güncel Sürüm

B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
86
Hemen yükleyelim sıcak sıcak :)

Ek: Hem carbon hem titanium menü versiyonu var :) Deneyelim bizde şu titanium versiyonu.

A Çevrimdışı

ahmetkartal89 

Yeni Üye
25 Haz 2018
18
35
Hocam ben yükleme yaparken %90 da kalıyor. Bir önceki sürümü de burdan indirip yapmıştım sorun olmamıştı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam mb120 için gelmeyecek mi? :( menü değişikliği filan olacaktı Adem Helvacı Ado

Olsa inanın saklamam biliyorsunuz lakin benim çok büyük beklentim yok MB120 için.

Bunun yanısıra QUİ menü bildiğiniz üzere TEMMUZ 2018 sonrası üretimlerde mevcut ancak biz bir varsayım ve hatta bir beklenti olarak yazdık çekirdek yazılım olarak herkese sunulmasını.

Elimde örneğin MB130 için bir çok yazılım mevcut QUİ menü ancak içerik hep HİTACHI TOSHİBA JVS maalesef.

ertugrul Çevrimdışı

ertugrul

Yeni Üye
5 Tem 2018
21
Bende de yüklemede sorun var, indiriliyor %94 dedi ve kaldı öylece.

B Çevrimdışı

boranoglu 

Aktif Üye
6 Ocak 2018
86
ertugrul ertugrul diğer arkadaşa söylediğim gibi kardeşim önce tv baştan kur, sonra usb den güncellemesini yap. Bir kaç kere karşılaştım bu sorunla ve söylediğim şekilde çözdüm.

ertugrul Çevrimdışı

ertugrul

Yeni Üye
5 Tem 2018
21
Nasıl tv ye yüklerkenmi yoksa pc ye indirirken mi ?
Televizyona yüklerken %94'te takıldı. Öylece kalınca kapattım tvyi geri açtığımda sinyal yok dedi birkaç dakika sonra kendine geldi. Gece biraz korkuttu.:saskin

ertugrul ertugrul diğer arkadaşa söylediğim gibi kardeşim önce tv baştan kur, sonra usb den güncellemesini yap. Bir kaç kere karşılaştım bu sorunla ve söylediğim şekilde çözdüm.
Müsait zamanda söylediğiniz gibi yeniden deneyeceğim.

Geri
Üst Alt