Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

saritepe

Yeni Üye
2 Ara 2020
2
67
Evet sevgili tavsiyeforumu üyelerimiz ve bizi dışarıdan takip eden ama üye olmaya cesaret edemediği halde yazılımlarımızdan faydalanan değerli esnaf arkadaşlar, Hepinize hayırlı olsun diyor ve TEKNOwest teknovest ustama teşekkür ediyorum.

Bu tarz konuları AVANTAJ olarak görüp anında paraya çevirmeye çalışan kitlelere inat, bizler tavsiyeforumu ailesi olarak bütün kaynaklarımızı sizler için ve halka açık mecralarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilenler bilir, MB82 anakartlarımızda kullanılan kurtarma yazılımları sayesinde birçok üyemizi, servislere para vermekten kurtarmıştık.

Yine daha önceki açıklamalarımı takip edenler bilirler ki MB140 anakart aslında MB82 anakartların devam niteliğini taşır.

MB82 ithal teknoloji, MB140 ise tamamen yerli mühendislik ile üretilen anakartlar dı. Nasıl ki MB82 de yazılım desteğine ihtiyaç duyuldu ise, elbette MB140 anakartımızda da bu desteğe ihtiyacımız vardı.

Her ne kadar birçok konuda eleştiriyor olsak da, VESTEL markasına buradan bir kere daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum zira adamlar durmuyor, çalışmaya devam ediyor.

Benim bundan sonraki beklentim, Bakalım MB130 anakartların yerine ne gelecek ? ?
Abi bende 17mb140 pnl 23467909 buna ful yazılım ne atim

K Çevrimdışı

kastiyel

Yeni Üye
10 May 2021
3
32
Ses var ise hata yazılımsal değildir bu arada tv ye ait yazdığınız seri no yanlış gibi arka kapaktaki barkod resmini buraya ekler misin.
ilginiz için teşekkürler halletim yazılımı atığını ekran gostermedi kumanda dan açmayı denedim açıldı yazılımı atmış.

S Çevrimdışı

secey

Yeni Üye
16 Nis 2019
1
49
merhaba arkadaşlar
hatalı yazılım atılmış mb140 vestel tv geldi ulaştı elime, ekran görüntüsü negatif kurtarma yazılımlarını atıyorum yazılım alıyor ama sürekli yanıp sönüyor standby, yazılımı tamamlamıyor üzerine uygun yazılımı gönderebilrmisiniz şimdiden teşekkürler.
model:32hb5000
serial:7770416701365
panel model:ves315wnds-2d-n13
Saygılar...

M Çevrimdışı

maho02

Yeni Üye
12 Kas 2019
10
47
baris.jpg
hi level yazılım varmı acaba. kumandayı bazen algılamıyor.kumanda denendi.

hi level yazılım varmı acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri