Çözüldü 17MB140 EKRAN Ters

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

Sampiyon08

Yeni Üye
15 Nis 2021
2
42
1619191187520-393326619.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba.vestel yazisi cikiyordu sonrasinda hicbirsey yoktu.siteyi epeyce gezdim yazilimi yukledim tv acildi kurulumu yaptim ama ekran ters.bunun icin yardimci olabilirmisiniz.simdiden ilgilenenlere tesekkur ederim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
1619191187520-393326619.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba.vestel yazisi cikiyordu sonrasinda hicbirsey yoktu.siteyi epeyce gezdim yazilimi yukledim tv acildi kurulumu yaptim ama ekran ters.bunun icin yardimci olabilirmisiniz.simdiden ilgilenenlere tesekkur ederim.
Full yazılım link
OK ile yüklenecek sonucu yazın.

B Çevrimdışı

burak0011

Yeni Üye
27 Nis 2021
12
26
kolay gelsın anakart degısıınden sonra ekran ters ve negatif goruntu hatası var
17MB211
23398251
YAZILIM OLAN VARSA RICA ETSEM ATABİLİRMİ

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49

M Çevrimdışı

Metroser

Yeni Üye
18 Eki 2019
7
39
merhaba . 17mb96 yerine 17mb140 takıyoruz görüntü ters ve karıncalı panel no 23269481 yardımcı olurmusunuz

I Çevrimdışı

ismailuygur

Yeni Üye
7 May 2022
4
50
Yazılım verildi
arkadaşlar benim vestel teklevizyonumda aynı şekilde buradan indirdiğim yazılımı attım vestel logosu ter şekilde kalıyor .lütfen yardım .not macera olsun diye yazılım atmadım hdmı girişinden harici uydu alıcısı taktıktan sonra tv kapanmıştı açılmamıştı sonra buradaki yanlış yazılımı attım .tv fişe takılınca açılıyor vestel logosu ters şekilde öylecekalıyor stanby ışığı rutin yanıp sönüyor not: hızlı şekilde yanıp sönmüyor yavaş yanıp sönüyor. lütfen yardım edin 6 aydır tv seyredemiyom.

I Çevrimdışı

ismailuygur

Yeni Üye
7 May 2022
4
50
Full yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

onaylanmayan diye bir dosya iniyor zipli değil onumu yklüyecez dosyayı tanımıyor pcnasıl indireceğiz

Full yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

ustam teşekkür ederim vestel yazısı ters değil artık .düz vestel logosunu gösteriyor ama yine logoda kalıyor vestel yazısı kalıyor görüntü resim yok komandadan işlem yapmıyor herhangi bir menü çıkmıyor

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
onaylanmayan diye bir dosya iniyor zipli değil onumu yklüyecez dosyayı tanımıyor pcnasıl indireceğiz

ustam teşekkür ederim vestel yazısı ters değil artık .düz vestel logosunu gösteriyor ama yine logoda kalıyor vestel yazısı kalıyor görüntü resim yok komandadan işlem yapmıyor herhangi bir menü çıkmıyor
Yazılım yüklendiği halde (Logo düzelmiş) Sorun devam ediyorsa donanımsal arıza olabilir.

I Çevrimdışı

ismailuygur

Yeni Üye
7 May 2022
4
50
Yazılım yüklendiği halde (Logo düzelmiş) Sorun devam ediyorsa donanımsal arıza olabilir.
diğer yazılımları da denedim onlarda yükleme 10 dk beklemememe rağmen yazılım sonlanmıyor flaş belleğim 4 gb .ful dediğiniz yazılımda sonlandı vestel yazısı düzeldi .dediğim gibi logoda kalıyor.bu arıza şu şekil başladı tv açık iken harici uydu alıcısını hdm girişine bağladım tv kapanmıştı hiç açılmamıştı sonra yazılım çöktü sanırım dedim ve buradan yazılım yükledim sonrasında vestel yazısı ters şekilde açıldı yine buradan başka yazılım yükledim vestel yazısı düzeldi ve orada kalıyor .resim menü yazılar gelmiyor kumandadan işlem yapmıyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
diğer yazılımları da denedim onlarda yükleme 10 dk beklemememe rağmen yazılım sonlanmıyor flaş belleğim 4 gb .ful dediğiniz yazılımda sonlandı vestel yazısı düzeldi .dediğim gibi logoda kalıyor.bu arıza şu şekil başladı tv açık iken harici uydu alıcısını hdm girişine bağladım tv kapanmıştı hiç açılmamıştı sonra yazılım çöktü sanırım dedim ve buradan yazılım yükledim sonrasında vestel yazısı ters şekilde açıldı yine buradan başka yazılım yükledim vestel yazısı düzeldi ve orada kalıyor .resim menü yazılar gelmiyor kumandadan işlem yapmıyor.
Size verilen yazılım resmini eklediğiniz tv etiketine ait orijinal yazılımdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri