17MB130 Connected 3.62.7.0. Güncel Yazılım.

C Çevrimdışı

caglar unsal

Aktif Üye
28 May 2018
60
47
BİM den alınan JVC' ye de yükleniyormu bu sürüm birde nasıl yüklüyoruz usb takınca direk görüyormu cihaz?

E Çevrimdışı

Emrhnkr

Yeni Üye
26 May 2018
33
30
Adem Helvacı Ado hocam hayır yine olmadı. Konudaki her maddeyi okudum. Herseyi duzgunce yaptim, iki yöntemide denedim yine yüklenmedi. Yazılım güncelleme başarısız diye uyari verdi. Yukleme yaptigim disk ise toshiba. Yardimci olurmusun ?

E Çevrimdışı

Emrhnkr

Yeni Üye
26 May 2018
33
30
Adem Helvacı Ado hocam hayır yine olmadı. Konudaki her maddeyi okudum. Herseyi duzgunce yaptim, iki yöntemide denedim yine yüklenmedi. Yazılım güncelleme başarısız diye uyari verdi. Yukleme yaptigim disk ise toshiba. Yardimci olurmusun ?
Görsel bu hocam

bf6161ba-119f-4cce-ac48-07c4121c2106-png.png

C Çevrimdışı

caglar unsal

Aktif Üye
28 May 2018
60
47
Yüklenir kardeşim, USB de sorun yoksa görür ancak öncelikle yükleme talimatını ÇEKİRDEK YAZILIM konumuzun ilk sayfasında okumanızı öneririm :ok
Teşekkürederim cevabınız için, evet okudum ve yüklemeyi kolay bir şekilde gerçekleştirdim. Menü arayüzdeki değişikliklerden başka bir değişim göremedim ben tv de. Tabi sistem olarak mutlaka düzeltmeler olmuştur ama kullanıcı olarak bu gördüklerimden başkasını anlayamadım.

E Çevrimdışı

Emrhnkr

Yeni Üye
26 May 2018
33
30
dosyayı tekrar indirin, zip dosyasından çıkararak ve farklı bir ubs'ye yükleyerek deneyin derim ben.. ilk denememde benim güncelleme olmuştu..
Kardesim söylediklerini yaptim, tekrar ayni hatayi veriyor. Aldigimdan beri bu tvde adam akıllı calisan biseyleri göremedim, sorunlu yani. Baska bi yontemi yokmu ?

Geri
Üst Alt