17MB120 Güncel Çekirdek Yazılım. 2.45.122 (2.45.12.2)

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Deneyimlerinizin sonuçlarını paylaştığınızda bu başlık altında herkes sorularının cevabını bulacaktır.

Temennim, hepinizin istediği iyileştirmeleri bulmanız yöndedir.

Fabrikadaki kardeşlerimize de teşekkür ederim :ok
Bizden de hem şahsınıza hem de emeği geçen arkadaşlara teşekkürler A Ado Ustam :ok
Ben de ara sıra BUG oluşuyor, Conax modül ile ilgili, menüde gezinirken veya Smart ekrandayken Conax Modül Ekranı çıkıp erişim rededildi uyarısı veriyor.
Ekran görüntüsünü yakalayabilirsem paylaşayım. Bu son yazılıma özgü değil, önceden de vardı.

barbarosso Çevrimiçi

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Bizi bağımlısı yaptın ya ado hocam alacağın olsun:mutlu:mutlu:clap2core update ''bugün yenisi var mı? ''diye maillerimize bakar gibi hergün bakıyoruz.teşekkürler:ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
darısı mb130 nonconnect için:bye
İtiraf ediyorum nonconnect biraz hayal kırıklığı benim için

bana göre Nonconnect diye bir ayırım dahi olmamalıydı ancak sahadan o kadar enteresan talepler geliyor ki, meslea bazı üyelerimiz bile yazmıştı forumda ''Hiç bir şeyi olmayan televizyon'' istediklerini. O nedenle anlıyorum ki kuruluşlarda her talebi karşılayabilmek adına bu model değişikliklerine gidiyorlar.

Yapacak extrem bir şey olmadığı için yazılım güncellemesi de gelmiyor diye düşünüyorum.

En azından görüntü performansında ''Sizleri de düşündük'' diyebilecek bir sürüm verselerdi.

barbarosso Çevrimiçi

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
ado hocam; temennimiz son cümlenizde saklı.tesekkürler; açık yüreklilikle bilgilerinizi paylaşıyorsunuz eğrisiyle doğrusuyla...

arifle Çevrimdışı

arifle

Yeni Üye
21 Şub 2018
8
34
Görüntü kalitesi iyleştirilmiş güzel olmuş teşekkürler adem abi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt