17MB120 Güncel Çekirdek Yazılım. 2.45.122 (2.45.12.2)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Link paylaşıyorsunuz, yok görebilmek için beğenmen lazım, yok görebilmek için yorum yazman gerekiyor enteresan bir şey
Selam
Servis çağırıp aynı işleme 100 TL verebilirdiniz. Zorunluluk yoktur, çıkış butonu hemen sağ üste, aynı ukala konuşmayı servise de para verirken yapta enteresan olanı görelim!!!!!

Emeğe saygı teşekkür et şükür et !

A Çevrimdışı

arkenay

Yeni Üye
11 Nis 2020
6
36
Selam
Servis çağırıp aynı işleme 100 TL verebilirdiniz. Zorunluluk yoktur, çıkış butonu hemen sağ üste, aynı ukala konuşmayı servise de para verirken yapta enteresan olanı görelim!!!!!

Emeğe saygı teşekkür et şükür et !

Emeğe saygı duyup teşekkür etmeyi bilmeyenler yaşamasın bu dünyada :) Emeğinize sağlık diyorum , TEŞEKKÜR ediyorum

B Çevrimdışı

burakk16

Yeni Üye
24 Mar 2020
7
26
mb120 netflix yazılımı sonrası 2.45.29.1 güncel sürümde çalıştığını belirtmişlerdi.
önce eski sürümler içinden netflix olanı yükleyin sonra güncel olanı.
2.45.29.1 sürümden 2.45.12.2 sürümüne dönsem sıkıtı çıkar mı?

S Çevrimdışı

sacr1

Yeni Üye
13 Haz 2020
2
34
Öncelikle yararlı paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim, forumunuzu googleda görünce allah dedim maden buldum. emeğinize sağlık.

bir kaç yıl önce hilevel smart 4k smart tv mb120 ankartlı v. edindim fakat bu pandemiye kadar aktif kullanmıyordum televizyonu. Netflix vs. uygulamalar içinde yer almıyor fakat telefondan ekran paylaşımı yaptığımda tv'de netflix açılıyor tv de oradan devam ediyorum. Sizin forumunuzla tanıştıktan sonra güncelleme yapmak istedim. Aşağıda tv'nin servis ekranını paylaşıyorum.benim için uygun sürüm hangisi olabilir?

WhatsApp-Image-2020-06-13-at-21.00.56.jpg

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt