10000-12000 TL Arası Buzdolabı Tavsiyesi

fruion

Aktif Üye
Selamlar arkadaşlar. Çeyizlik için alacağım.

Bunu buldum.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Alınır mı veya bu fiyat aralığında tavsiyeniz var mıdır?
Benim için buzluk altta olsun ve dijital gösterge olsun başka şartım yok.
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
Son dönem üretilen Vestel buzdolaplarında eski üretimlere kıyasla arıza şikayet oranı düştü diye biliyorum ancak yine de yeni nesil üretimlerde özellikle 3 yollu valf sistemine sahip olan bu buzdolaplarında ustalarımızın bazı serzenişzleri olduğunu biliyorum.

Ustalarımız yorumlasın işin o kısmını :ok

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi

Altus'un bu modelini düşünüyorum hocam.Trendyol'dan alacağım burdan uzatsam olurmu garantiyi.Yoksa servis kurarkenmi uzatayım.
Servisten uzatın. Size kaç litrelik lazım ? Yerinize bakın, ölçülere göre karar verin. Büyük ihtimalle mutfak ta dolap içinde olacak tıkış mıkış olmasın, muhakak boşluk kalsın

fruion

Aktif Üye
Servisten uzatın. Size kaç litrelik lazım ? Yerinize bakın, ölçülere göre karar verin. Büyük ihtimalle mutfak ta dolap içinde olacak tıkış mıkış olmasın, muhakak boşluk kalsın

Hocam birde şimdi Altus'a karar vermiştim.Çeyiz dolabı bu dolabın kolu olmasın istiyorlar.Altus'tada kol var.Nasıl yapabilirim.Vestel alıcam sanırım.Artık Vestel'inde garantisini uzatırım. Başka bu fiyat bandında öneriniz varmıdır bana.

Hocam birde şimdi Altus'a karar vermiştim.Çeyiz dolabı bu dolabın kolu olmasın istiyorlar.Altus'tada kol var.Nasıl yapabilirim.Vestel alıcam sanırım.Artık Vestel'inde garantisini uzatırım. Başka bu fiyat bandında öneriniz varmıdır bana.

Bu nasıldır birde arkadaşlar.

Son düzenleme:

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi
Biz Altus dedik sen Vestel dedin, karar senin 😅

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
Bence Vestel alma.

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
Ne alayım hocam Altus mu almalıyım? Varmı öneriniz. Bu fiyat bandında.Tv olarakta Regal almayı düşünüyordum.

Ne dersiniz.Önerilere açığım.Deneyimlediğiniz şeyleri aktarabilirsiniz.

Vestel buzdolaplarında alüminyuma geçti diye biliyorum.
Soğutmada kullanılan parçada.
Bu da sıkıntılara sebep oluyor diye duydum.
Ondan tavsiye etmedim.