10000-12000 TL Arası Buzdolabı Tavsiyesi

F Çevrimdışı

fruion

Yeni Üye
4 Ağu 2022
24
28
Selamlar arkadaşlar. Çeyizlik için alacağım.

Bunu buldum.
Siz ne düşünüyorsunuz?
Alınır mı veya bu fiyat aralığında tavsiyeniz var mıdır?
Benim için buzluk altta olsun ve dijital gösterge olsun başka şartım yok.
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Son dönem üretilen Vestel buzdolaplarında eski üretimlere kıyasla arıza şikayet oranı düştü diye biliyorum ancak yine de yeni nesil üretimlerde özellikle 3 yollu valf sistemine sahip olan bu buzdolaplarında ustalarımızın bazı serzenişzleri olduğunu biliyorum.

Ustalarımız yorumlasın işin o kısmını :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Altus'un bu modelini düşünüyorum hocam.Trendyol'dan alacağım burdan uzatsam olurmu garantiyi.Yoksa servis kurarkenmi uzatayım.
Servisten uzatın. Size kaç litrelik lazım ? Yerinize bakın, ölçülere göre karar verin. Büyük ihtimalle mutfak ta dolap içinde olacak tıkış mıkış olmasın, muhakak boşluk kalsın

F Çevrimdışı

fruion

Yeni Üye
4 Ağu 2022
24
28
Servisten uzatın. Size kaç litrelik lazım ? Yerinize bakın, ölçülere göre karar verin. Büyük ihtimalle mutfak ta dolap içinde olacak tıkış mıkış olmasın, muhakak boşluk kalsın

Hocam birde şimdi Altus'a karar vermiştim.Çeyiz dolabı bu dolabın kolu olmasın istiyorlar.Altus'tada kol var.Nasıl yapabilirim.Vestel alıcam sanırım.Artık Vestel'inde garantisini uzatırım. Başka bu fiyat bandında öneriniz varmıdır bana.

Hocam birde şimdi Altus'a karar vermiştim.Çeyiz dolabı bu dolabın kolu olmasın istiyorlar.Altus'tada kol var.Nasıl yapabilirim.Vestel alıcam sanırım.Artık Vestel'inde garantisini uzatırım. Başka bu fiyat bandında öneriniz varmıdır bana.

Bu nasıldır birde arkadaşlar.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ne alayım hocam Altus mu almalıyım? Varmı öneriniz. Bu fiyat bandında.Tv olarakta Regal almayı düşünüyordum.

Ne dersiniz.Önerilere açığım.Deneyimlediğiniz şeyleri aktarabilirsiniz.

Vestel buzdolaplarında alüminyuma geçti diye biliyorum.
Soğutmada kullanılan parçada.
Bu da sıkıntılara sebep oluyor diye duydum.
Ondan tavsiye etmedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri